Sponsorlu Reklam

Krem Karamel Saç Rengi

Sponsorlu Reklam

Krem karamel saç rengi hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazımızda. Son zamanlarda en çok kullanılan ve ismini magazinlerde de sık sık duyduğumuz krem karamel saç rengi kimlere yakışır? Krem Karamel saç rengi nasıl bir renktir, krem karamel saç rengi nasıl kullanılır gibi bir çok soruya yanıt vereceğiz.

Krem karamel saç rengi altın yansımaların olduğu, hafif bakır yansımalar ile hem soğuk hemde sıcak bir renk olarak geçiyor. Sarı saçlardan sıkılanlar için oldukça uygun bir renk krem karamel saç rengi. Bunun yanında sarı saç rengi ile hiçbir şekilde elde edemeyeceğiniz sıcaklığı krem karamel saç rengi ile elde edebileceksiniz. Krem karamel saç rengi ile capcanlı ve bakımlı görünen saçlara sahip olabilir, yeni sezonun en trend saç rengini kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Krem Karamel Saç Rengi Nasıl Elde edilir?

Krem Karamel Saç Rengi Nasıl Elde edilir?

Krem karamel saç rengini elde etmek isterseniz eğer saç dipleriniz ve ana saç renginiz oldukça önemlidir. Bu saç rengini evde elde etmek ne kadar zor olsa bile tüm talimatlara uyduğunuz taktirde oldukça kolay olacaktır. Evde bu saç rengini elde etmek için yeterli vaktiniz yok ise kuaföre gidin ve işinizi şansa bırakmayın.

Krem karamel saç rengini elde etmek isteyen genç kızlarımız, kadınlarımız; Saçlarınız eğer açık renk ise saçlarınızın uzunluğuna bağlı olarak tek kutu veya 2 kutu Loreal Casting Creme Gross 732 Krem Karamel saç boyası sizin için yeterli olacaktır. Krem karamel saç rengini evde etmek isteyen açık saç rengi olan kadınlar kutudaki boyayı dikkatli bir şekilde saç diplerinden başalayarak uygulamalı ve kutunun içinden çıkan şampuan ve krem ile saç rengini sabitlemeli. Kutu içinden çıkan saç kremi ile saçınız hiç boyanmamış gibi oldukça yumuşak ve sağlıklı olacaktır.

Krem karamel saç rengini elde etmek isteyen koyu saç rengine sahip kadınların ise öncelikle bu saç rengini tutturabilmeleri için saç renklerini açmaları, saç rengini açtıktan bir gün sonra da Loreal Casting Creme Gross 732 Krem Karamel Saç Boyasını uygulamalıdır. Açık bir saç rengi olan krem karamel saç rengini kullanmak isteyen koyu saç rengine sahip kadınların bir aşama daha fazladan renk açıcı uygulamaları gerekir. Saç renginizi evde açarken yıpranmaması için de açmadan önce ve açtıktan sonra da saç bakımını ihmal etmemek gerekir.

Sponsorlu Reklam

Krem Karamel Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Krem karamel Saç rengi sarı saç rengininin tonlarına çok benziyor bu nedenle bakımı oldukça önemli. Koyu saçlara bakmasının ne kadar kolay olduğunu bilirsiniz ama işin içerisine saç açma işlemi girince saçların ekstra kırılgan ve yıpranmış olması saç renginizi kullanırken sizi zorlayabilir.

Krem Karamel saç

Krem Karamel saç rengini kullanırken dikkat etmeniz gerekenler;

Krem karamel saç rengini elde ederken eğer saç açıcı kullandıysanız veya kuaförünüz saç açıcı uyguladıktan sonra bu rengi elde ettiyse eğer mutlaka kaliteli bir saç açıcı kullanmalısınız. Özellikle Olaplex ile açılan saçlar diğer açılmalara göre daha sağlıklı ve daha az yıpranmış olur.

Krem karamel saç rengini elde ettikten sonra mutlaka saç bakım kremi veya saç bakım yağları ile saçlarınızın kırılmasını önlemeniz gerekir.

Krem karamel saç rengine sahip olan kadınların saç şekillendirme sırasında ısı kullanmamaları gerekir. Sadece saç şekillendirirken değil aynı zmaanda saçları kuruturken de ısı ile değil soğuk hava ile kurutmaları, mümkünse kendi halinde kurumasını beklenir.

Krem karamel saç rengi sarı saçlar gibi oldukça hassas renklerdir. Saçlarınız çok fazla işlem gördüyse eğer bu saç rengini hemen kullanmakta acele etmeyin. Krem karamel saç rengine boyamadan önce saçlarınızı dinlendirin.

Sponsorlu Reklam

Krem Karamel Nasıl Bir Renktir?

Krem karamel saç rengi sarı saçın tonlarından gibi görünen ama onun kadar soğuk olmayan sıcak ve çekici bir renktir. Karamel rengin altın, kızıl ve tarçın renkleri ile harmanlanmış hali bir çok ünlü kadın tarafından çok sevildi.

Krem Karamel Nasıl Bir Renktir?

Krem Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Krem karamel saç rengi genellikle açık tene sahip olan kadınlara, buğday tenli kadınlara çok yakışır. Oldukça doğal bir görünüm elde edilir bu saç rengi ile. Sarı saç rengini uzun süre kullanan ve daha sıcak bir renk arayanlar için oldukça ideal bir renk olduğunu söyleyebiliriz.

Sponsorlu Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat