Sponsorlu Reklam

Kudret Narı Faydaları

Sponsorlu Reklam

Kudret narı faydaları ? Kudret narı faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Tamamen doğal olan kudret narı, bitkisel bir şekilde çözüm önerisi sunmaktadır. Kudret narında herhangi bir kimyasal etki bulunmaktadır. Bu nedenle herhangi gözlemlenebilen bir zarar bulunmaktadır. Peki kudret harı faydaları nelerdir ? Ne gibi durumlarda insanları faydalı gelmektedir ?

 • Kilo vermenize yardımcı olan bir üründür.
 • Kolesterol seviyenizi dengeler, kötü kolesterolü uzaklaştırır.
 • Tamamen doğal bir enerji kaynağıdır.
 • Kan şekeri seviyenizi sabitlemenizde faydalı olur.
 • Kanınızı toksinlerinizden arındırır. Daha verimli bir şekilde kan akışınızda etkili çözüm üretir.
 • Bağışıklık sisteminizi güçlendirmekte yardımcı olur.
 • Cildinizde bulunan, akne ve akne yaralarına iyi gelmektedir.
 • Alkol kullanıma bağlı karaciğer hasarlarını önler.
 • Yanık tedavilerinde etkileyici bir çözüm olarak kullanılmaktadır.
 • Solunum yolu rahatsızlıklarınıza iyi gelmektedir.
 • Kalp riski oranını azaltır.
 • Kan dolaşımınızı artırmasına neden olur.
Kudret narı nasıl yapılır

Kudret narı nasıl yapılır

Kudret narı hazırlanırken, 1 adet kudret narına yarım kavanoz da hakiki bala ihtiyaç olmaktadır. İlk önce kudret narı ezilerek, püre haline getirilmektedir. Daha sonra bir cam kavanoza alarak yarım kavanoz hakiki balı ekleyin. İkisini güzelce karıştırdıktan sonra buzdolabında bekletebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Yemeklerden 1 saat önce tüketmeniz önerilmektedir. Böylelikle daha iyi bir şekilde faydasını görebileceksiniz. Kudret narını 1 hafta boyunca buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle 1 hafta boyunca tüketebileceksiniz. Sizlere iyi gelecek kudret narı tamamen doğal iki üründen oluşmaktadır. Bu nedenle herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kudret narını kullanmaya başladığınız zaman kısa bir süre içerisinde faydasını görebileceksiniz.

Bal ve kudret narının bu etkileyici ve harika birleşiminin faydaları saymakla bitmemektedir. 1 hafta boyunca sakladığınızda herhangi bir bozulma söz konusu olmamaktadır.

kudret narı faydaları

Zeytinyağlı kudret narı

Zeytinyağlı kudret narı yapımı için bir adet olgun sarı kudret narı, yarım litre hakiki zeytinyağı ve bir adalet kavanoz ya da şişe gerekmektedir. Zeytinyağlı kudret narı yapılırken, kudret narı iyice yıkanır ve temizlenir. Daha sonra içi açılır ve çekirdekleri kudret narından ayrılır. Mümkünse el yardımı ile eğer mümkün değilse bıçak yardımcıyla küçük küçük parçalara ayrılır. Ayrılan kudret narları cam kavanoza ya da cam şişeye dökülür. Üzerinde de yarım kişte hakiki zeytinyağı eklenir.

Sponsorlu Reklam

Daha sonra kapağı sıkıca kapatılır. Bir iki hafta bu şekilde bekletilir. Kudret narlarının iyice has zeytinyağı ile çözülür. Bekletildiği süre boyunca arada bir kapağının açılıp havasının alınması gerekmektedir. Bunun yanın sıra yine arada çalkalanması gerekmektedir. Bu aşamalardan sonra artık zeytinyağlı kudret narı kullanıma hazırdır. Dilediğiniz gibi tüketmeye başlayabilirsiniz.

Ortalama olarak zeytinyağlı kudret narının 300 gramlığı 54 tl olarak satılmaktadır. İnternette ya da aktarlarda rahatlıkla bulacağınız zeytinyağlı kudret narı faydaları da çok fazladır. İltihap ve yanıklara iyi gelen zeytinyağlı kudret narı saç derisine de iyi gelmektedir. Ayrıca saç dökülmesine de iyi gelmektedir.

kudret narı nasıl yenir

Kudret narı nasıl yenir

Peki Kudret narı nasıl yenir ? Bu kadar çok çeşiti olan kudret narını tüketmek için püre haline gelinceye kadar ezmek gerekmektedir. Ancak bu şekilde tüketilebilmektedir. Daha sonda dilerseniz zeytinyağlı dilerseniz de ballı yapabilirsiniz. Aç karnına 1 tatlı kaşığı tüketmeniz önerilmektedir. Bu şekilde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kudret narını ezip, püre haline getirdikten sonra tüketimi oldukça basit bir hale gelmektedir. Hem lezzetli hem de faydalı olan kudret narını dilerseniz evinizde dilerseniz de dışarıdan alabilirsiniz. Zeytinyağlı ve ballı şekilde satışı da aktarda ve markette kudret narını bulabilirsiniz.

Kudret narı yağı

Kudret narı yağı insanlara bir çok fayda sağlamaktadır. Kudret narı yağı uzun yıllardır kullanılan bitkisel özlü bir yağdır. Tamamen doğal olan bu yağ, herhangi bir kimyasal içermemektedir. Peki kurdet narı yağı nasıl yapılmaktadır ? Kudret narı, zümrüt yeşili genç renkli ve canlı meyvelere sahiptir.

Sponsorlu Reklam

Olgunlaştıkça rengi değişir ve turuncu – sarı renk almaktadır. Kudret narı ilk başta uç noktalarından üç parçaya ayrılır. Daha sonra geriye doğru kıvrılır. Ortaya parlak kırmızı renkte olan etli tohumları ortaya çıkar. Çekirdeklerinin iç kısımları iyice meyvesinden ayıklanır ve farklı bir ürünle harmanlanmaz. Kalan kısımı tamamen ayrılarak soğuk bir zeytinyağında bekletilir. Meyvenin acı suyu iyice çıkartılana kadar bekletilir. Meyveler yeteri kadar zeytinyağında bekletilir. Son aşama olarak hiçbir koruyucuya ihtiyaç duyulmadan paketlenir veya şişelenir. Daha sonra tüketilmeye hazır bir hale gelir. Dilediğiniz zaman kudret narını tüketebilirsiniz.

Kudret narı macunu

Kudret narı macunu kudret narından yapılmış olan gayet sağlıklı ve yaşamınıza bir çok katkısı olan mucizevi bir karışımdır. Kudret narı tamamen tropikal bir meyve olarak bilinmektedir. En çok Afrika bölgesinde, Asya bölgesinde ve Karayipler’de yetişmektedir. Ana vatanı ise Hint Yarımadası olarak bilinmektedir. Kudret narı dünyaya yayılmaya 600 yıl önce başlamıştır.

Kudret narı macunu sağlık açısından gerçekten faydalı ve tamamen bitkisel bir macundur. Kanserle mücadele de büyük bir etkisi bulunmaktadır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmede etkili olmaktadır. Kanınızı temizlemede ve kan dolaşımınızı hızlandırmada yardımcı olmaktadır. Cilt sorunlarınıza da kudret narı macunu ile etkili bir çözüme ulaştırmaktadır. Aktarlarda ya da internette satın almak istiyorsanız kolaylıkla kudret narı macununu bulabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Kudret narı nasıl kullanılır

Peki kudret narı nasıl kullanılır ? Kudret narını öncelikle taze bir meyve olarak tüketmek istiyorsanız, bir çatal desteğiyle ilk önce püre haline gelinceye kadar ezmeniz gerekmektedir. Daha sonra 1 tatlı kaşığı kadar bal ekleyip, karıştırarak ballı kudret narı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra zeytin yağ ile de harmanlayarak da kudret narını yapabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durumdur.

Kudret narının olumlu etkileri çok fazladır. Eğer olumlu etkilerinin daha çabuk göstermesini istiyorsanız, sabah vakitlerinde aç karnına 1 tatlı kaşığı tüketmeniz gerekmektedir. Aç karnına bu gibi bitkisel kökenli ilaçların daha hızlı nüfuz ettiği gözlemlenmektedir.

Kudret narı faydası

Kudret narı faydası saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Peki kudret narının faydaları nedir ?

 • Kan şekeri seviyenizi korumanıza yardımcı olmaktadır.
 • Kolesterol seviyelerinizi düzenlemede yardımcı olmaktadır.
 • Kilo vermenizde destek ve yardımcı olmaktadır.
 • Tamamen doğal bir enerji kaynağıdır.
 • Üst solunum yolu hastalıklarında tedavi sürecini olumlu yönde etkiler.
 • Kanınızı toksinlerden arındırmaktadır.
 • Bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesinde yardımcı olmaktadır.
 • Alkolün verdiği karaciğer hasarını önlemekte yardımcı olmaktadır.
 • Antibiyotik etkisi bulunmaktadır.
 • Yanık tedavilerinde kullanılmaktadır.

Kudret narı neye iyi gelir ?

Kudret narı neye iyi gelir ? Daha doğrusu nelere iyi gelmektedir ? Kudret narının vücudunuza bir çok faydası bulunmaktadır. Kudret narı kan şekeri seviyenizi ortalama bir seviyede tutar. Böylelikle bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Bunun yanı sıra kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Herhangi bir üst solunum yolu hastalığınız var ise bu hastalıkların tedavi sürecinde sizlere olumlu yönde iyileşmenizde yardımcı olur.

Antibiyotik etkisi bulunduğu için kanser durumlarında hastalığınızın iyi yönde etkilenmesine sebep olur. Kanınızın yenilenmesinde ve kan dolaşımının hızlanmasında etkili bir sonuç ortaya çıkarır. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Böylelikle sizleri bakterilerden uzak tutar. Alkol, sigaranın akciğer ve karaciğer semptomlarını aza indirgemizde yardımcı olur.

Kudret narı ne işe yarar ?

Peki bu kadar met ettiğimiz Kudret narı ne işi yarar ? Kudret narı tamamen sağlıklı ve bitkisel bir üründür. Bu nedenle vücudumuza herhangi bir olumsuz etki yaratmaz. Sizlere vücudumuzda ki kan dolaşımından, akciğerlerimize kadar bir çok fayda da bulunur. Peki bu faydalar nelerdir ? Yani kudret narı ne işe yaramaktadır ? Kudret narı vücudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırır. Böylelikle kanınızın daha çabuk temizlenmesine yardımcı olur.

Bunun yanı sıra kilo vermenizde de büyük bir etki oynamaktadır. Kan şekerinizi orantılar. Böylelikle tatlı krizlerinizi önüne geçmiş olursunuz. Diğer tatlıların yanı sıra kolestrolü azdır. Bu nedenle kolestrol oranınızda da düzenleme söz konusu olur. Bunlar sadece kudret narının gün yüzüne çıkan ve en yararlı özellikleridir. Bunun yanı sıra kudret narının faydaları saymakla bitmez.

Kudret narı nasıl tüketilir ?

Kudret narı nasıl tüketilir ? Kudret narı sade bir şekilde yenir mi ? Kudret narı sade bir şekilde tüketilmemektedir. Kudret narını tüketirken ya zeytinyağlı ya da ballı bir şekilde yiyebilirsiniz. İkisinin de sağlığa hiçbir zararı yoktur. Biri has zeytinyağından biri ise has baldan yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra kudret narını tüketirken genellikle aç karnına tüketmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise bu gibi bitkisel şifa etkisi gösteren ilaçların, aç karnına daha etkili bir çözüm gösteriyor olmasıdır. Sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı tüketirseniz, kudret narının faydasını daha iyi bir şekilde görebilirsiniz. Sizlere tam bir şifa kapısı aralayacak kudret narını sabah ve akşam, birer tatlı kaşığı, aç karnına tüketerek faydasını görebilirsiniz.

Kudret narı nasıl hazırlanır ?

Kudret narı insanlık boyunca uzun zamanlardır kullanılan bir bitkisel ilaç olmaktadır. Peki yıllardır kullanılan kudret narı nasıl hazırlanır ? Kudret narı aslında iki farklı çeşit şeklinde hazırlanabilir. Biri ballı olarak biri de zeytinyağlı bir şekilde… Ballı kudret narını hazırlamak için yarım kavanoz has bal ve bir adet soyulmuş ve temizlenmiş kudret narını ihtiyacınız vardır. İkisini harmanlayarak kudret narını hazırlayabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak zeytinyağlı hazırlanması için ise has yarım litre zeytinyağına ve bir adet ayıklanmış temizlenmiş kudret narını ihtiyacınız vardır. Yine bunları harmanlayarak Kudret narınızı hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat