Sponsorlu Reklam

Küllü Kumral- Küllü Sarı Saç Rengi,Küllü Saç Trendleri

Sponsorlu Reklam

Küllü renkler küllü sarı, küllü kumral, küllü kahve ve daha bir çok saç rengi ile kombine edilebiliyor. Kombine edildiği saça asil ve modern bir görünüm sağlayan küllü renkler aynı zamanda her yüz tipine de uyum sağlıyor. Sarı ve açık renkli saçlardan hoşlanıyorsanız esmer tene sahip olanlar için söylüyorum kesinlikle küllü renkler tercih etmelisiniz. Esmerlere yakışmayan platin sarı rengini biraz küllü halde kullanırsanız eğer cilt renginizi açacak ve daha hoş görünmenizi sağlayacaktır. Senenin en moda küllü saç renklerini bir araya topladığımız makalemizi dikkatle inceleyerek size en çok yakışacak olan favori küllü saçlarınıza karar verebilirsiniz. Değişiklik yapmaya saçlarından başlayan kadınlar için ilk önerimiz olan küllü saçlar ile bambaşka bir kadın olabilir, hayatınızın geri kalanına bu şekilde renk katmış olabilirsiniz.

Yaz ayları için hemde kış ayları için ideal bir seçim olan küllü renkler çiğ sarılar gibi çok bakım da gerektirmiyor. Ara ara kuaföre gidip cila yaptırmaktan başka bir zahmeti olmayan bu saçları yaptırmak için daha ne bekliyorsunuz?

Sponsorlu Reklam

Küllü Saç Renkleri ve Trendler

1-Küllü Sarı

Koyu renk saçlara sahip olan kadınların hep hayalidir sarışın olmak. Sarışın olma yolunda yanan saçların ve pişmanlıkların gün geçtikçe arttığı bir dönemde sizler için küllü sarıları tavsiye ediyoruz. Küllü sarı saçlar sayesinde kendi orijinal saç renginiz ile uyumlu olan bir saç rengini denemiş, yüzünüzü açan bu saç rengi ile çok uzun süre hayatınızı geçirebilirsiniz. Tercihinize göre ara ara dip boya yaptırabilir veya hiç dip boyası yaptırmadan kendi köklerinizi de kullanabilirsiniz. Koyu renkte saç kökleriniz ve küllü sarı saçlarınız ile ortaya çıkan mükemmel renk kontrastı sayesinde aynaya her baktığınızda kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün.

2-Küllü Kahve

Sponsorlu Reklam

Küllü kahve saç rengi üzerine küllü sarı ombreler kullanarak renkler arasındaki mükemmel kontrastı açığa çıkarabilirsiniz. Saç kesimleri ile de hareket kattığınız saçlarınızı her türlü ortamda severek kullanabilirsiniz. Yüzünüzü aydınlatacak olan bu saç rengi ve şekildeki gibi asimetrik katlı saç kesimi sayesinde hayallerinizdeki favori saç modeline kavuşabilirsiniz. Favori saç modelinizin de sana içerisinde bir çok yerli ve yabancı ünlü tarafından kullanıldığını görünce moda alanında da ne kadar popüler olduğunuzu çevrenizdekilere gösterebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/kahverengi-sac-renklerinin-mukemmel-tonlari/

3-Açık Küllü Kumral Saç

Kumral saçlar buğday tenli kadınlara çok yakışan saçlardır. Yüzün daha aydınlık görünmesini sağlar ve saçlarınızı ön plana çıkararak mükemmel yüz hatlarına sahip olmanızı sağlarlar. Kumral saçlarınızı çok seviyor ama bir değişiklik de istiyorsanız küllü kumrallar sizin için en doğru tercih olabilir. Saçlarınıza herhangi bir açma işlemi uygulamadan saç renginizde büyük bir değişiklik yapmak istiyorsanız görseldeki saç renginin ekran görüntüsünü alıp kuaförünüzden isteyebilirsiniz. Dip boyası derdi olmayan, sarı saçlar gibi zaman içerisinde çiğ bir renge dönüşmeyen, kullanması ve yaptırması kolay olan bu saç rengini mutlaka deneyin.

4-Küllü Ombre

Sponsorlu Reklam

Koyu renk saçlar için tercih edebileceğiniz ombre renkleri sınırlıdır. Koyu renk saç köklerine çok açık renk ombre yaptırdığınız taktirde zıt renklerin birleşmesi hoş görünmeyebilir, çoğu zaman dip boyası geldikçe kuaföre gitme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Koyu renk köklere sahip olan kadınlar için ilk önerilerimizden biri sarı veya onun gibi açık renk tercih edeceklerse küllü saç renklerini seçmeleridir. Küllü sarılar, küllü kumrallar çok bakım gerektirmez ve esmer de olsanız, saç dipleriniz siyah bile olsa renkler arası geçişi yumuşatır.

5-Küllü Kumral

Küllü kumral saçların açık küllü sarı balyaj ile buluştuğu muhteşem modeli görüyorsunuz. Saçlarınızı çok yıpratmadan kumral saçlarınızın sadece bir kısmına küllü sarı renginde balyaj yaptırarak muhteşem saçlara sahip olabilirsiniz. Enerjik ve canlı olan bu küllü karışım saç rengini hem yaz aylarında hemde kış mevsiminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiçbir zaman modası geçmeyecek küllü renkleri arada bir kuaförde cila yaptırarak koruyabilir, mor şampuan kullanarak çiğ bir renge dönmesini engelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/sac/kumral-sac-rengi-ve-kumral-sac-boyalari/

6-Uzun Küllü Saç

Küllü renkte ombreler ile hareket kazandırdığınız uzun saçlarınızı dalgalı şekilde kullanarak daha canlı gösterebilirsiniz. Dikkat çekici ve bir o kadar da naif görünene bu saçlarınız ile her girdiğiniz ortamda ışıl ışıl parlayabilirsiniz. Hayatınıza ve saçlarınıza bir renk katmak istiyorsanız küllü renklerin bu senenin en moda renklerinden biri olduğu gerçeğini aklınızdan çıkarmayın.

7-Açık Küllü Sarı

Küllü sarı saçların en açığından olan şekildeki saç rengini elde etmek biraz zor olabilir. Saçlarınız yıpranmış veya yanmaya müsait ise bu saç rengini denemeyin. Saçları açılabildiği son noktaya kadar açıp daha sonra küllü renkler ile renklendirdiğiniz şekildeki mükemmel saç renginin bakımı tıpkı elde edilmesi kadar zor. Sık sık dip boyası isteyen ve sık sık cila isteyen şekildeki saç modelini denemek isterseniz görseli kaydedip kuaförünüzden isteyiniz.

8-Gri Saç Rengi

Küllü sarıların küllerini abartarak gri saçları da elde edebilirsiniz. Olabildiğince parlak ve dikkat çekici olan bu gri saç rengi senenin trend saçlarından biri. Genellikle genç kadınların kullandığı bu saç rengini orta yaştaki kadınlar da kullanabilir ve kendilerine has tarzlarını oluşturabilirler. Saç uçlarına doğru daha açık hale gelen ve neredeyse açık sarı halini alan şekildeki saç rengini kuaförünüzden isteyin. Favori saç renginiz gri saç rengi ise bu saç rengini kullanmadan önce saçlarınıza çokça bakım yapın.

9-Küllü Sarı Işıltıları

Küllü sarı saç rengini daha aktif ve daha canlı kullanmak istiyorsanız küllü ışıltılar attırabilirsiniz. Işıltıların daha görülebilir ve daha havalı olması için de saçlarınıza geniş geniş maşalar yaparak doğal dalgalı görünmesini sağlayabilirsiniz.

10-Kumral Saç

Buğday tenlilere çok yakışan kumral saçları hafif küllü halde de kullanabilirsiniz. Şekildeki gibi asimetrik kesilmiş olan kumral saçları favori saç renginiz olarak işaretleyebilir, bu senenin en tarz saçlarına siz sahip olabilirsiniz. Sevgiliniz veya eşinizi kendinize tekrardan aşık etmek istiyorsanız kesinlikle bu masrafsız ve bakımı kolay kumral saç rengini deneyin.

11-Küllü Sarı Balyaj

Balyaj modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de sarının yanında küllü sarıdır. Açık renk saç sevenler ve saçlarına çok emek etmek istemeyenler için küllü sarı balyajlar kaçınılmaz sondur. Sürekli dip boyası için kuaföre gitmenize gerek kalmayacak ve ara sıra birkaç cila yaptırarak ilk günki gibi fresh saçlara sahip olmanızı sağlayacak bu saç rengini mutlaka deneyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat