Sponsorlu Reklam

Lipoliz Jel İle Yağlardan Kurtulma

Sponsorlu Reklam

Lipoliz jel çoğumuzun güzellik merkezleri tanıtımından duyduğu yağ yakma uygulamasıdır. Soğuk lipoliz jel son dönemlerde sadece güzellik merkezlerinde değil evde de uygulanabilir bir uygulama haline gelmiş durumda. Eczanelerden, internet sitelerinden veya güzellik merkezlerinden temin edebileceğiniz soğuk lipoliz jel ile bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Vücudunuzun hangi bölgesinde olursa olsun fazla yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan soğuk lipoliz jel hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bu yazıda topladık. Soğuk lipoliz jeli ile yağlarından kurtulan bir çok gerçek kullanıcının da yorumlarını bulabileceğiniz bu yararlı makaleyi dikkatle inceleyin

LİPOLİZ JEL NEDİR? SOĞUK LİPOLİZ JEL NEDİR? LİPOLYSİS JEL UYGULAMA, LİPOLİZ JEL İLE ZAYIFLAMA, LİPOLİZ JEL İLE FAZLA YAĞLARDAN KURTULMA, LİPOLİZ JEL KULLANANLAR, COLD LİPOLİZ JEL

Sponsorlu Reklam

Yazıyı Okumaya Üşendiyseniz Videoyu İzleyebilirsiniz 🙂

 

Sponsorlu Reklam

Soğuk Lipoliz Jel Nedir?

Soğuk lipoliz jel zaman içerisinde sizi oldukça rahatsız eden yağ dokularınızdan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan bir üründür. Jel şeklinde yapısı ile çok kolay evde uygulayarak mükemmel sonuçlar alabileceğiniz bu jel sayesinde yağlarınıza elveda diyebileceksiniz.Bölgesel olarak kullanılan, karın, gıdı, kollar, kalça ve daha bir çok bölgede kullanılan bu ürünü uygulamanız halinde direkt olarak yağ hücrelerini hedef alıyorsunuz. İlgili alandaki yağ hücrelerini dondurarak kristalleşmesini sağlayan bu ürün, atılımı zor olan yağ hücrelerini vücuttan çok kolay bir şekilde atılabilen kristal yağ hücreciklerine dönüştürüyor.

Soğuk Lipoliz Ne İşe Yarar?

Soğuk lipoliz fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayarak bölgesel incelmenize yardımcı olur.

Yağ hücrelerini dondurarak kalıcı olan yağ tabakalarından profesynel bir şekilde kurtulmanızı sağlar

Kilo verdikten sonra meydana gelen sarkmalarınızın giderilmesini sağlar. O bölgedeki yağ hücrelerini kristalleştirerek kas oluşumu için uygun alan sağlar

Selülit sorununuzu giderir. Yağ hücrelerinin anormal dizilimi sonucu oluşan selülitler yağ hücrelerinin de ortadan kalkması ile vücudunuzdan tamamen gidiyor

Sponsorlu Reklam

Vücudunuzun forma girmesini sağlar. İstediğiniz vücut ölçülerine ulaşmanıza imkan tanır.

Soğuk Lipoliz İçerisinde Neler Var?

Soğuk lipoliz jeli içerisinde Linoleik asid, oleik asid ve hyaluronic asid vardır. Oleik asid birikmiş olan yağları parçalarken hyaluronic asid de derinin sarkmasına engeller.

soğuk lipoliz jel kullananlar

Soğuk Lipoliz Jel Faydaları

Soğuk lipoliz jel ile vücuttaki yağlara kalıcı olarak elveda diyebilirsiniz. Vücudun belirli bölgesindeki yağları dondurarak, kristalleştiriyor ve vücuttan atılmasını sağlıyor. Çok kısa sürede düzenli ve doğru kullanım sonucunda zayıflayabilir, yağlarınızdan kurtulabilir, bir ayda 10 cm e kadar incelebilirsiniz. Güzellik merkezlerinde çok paralar dökmenize gerek kalmadan, evden çıkmadan, çok cüzi bir ücret karşılığında soğuk lipoliz jelini alabilir, kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
 • Soğuk lipoliz jeli bel. Sırt, karım bölgesinde, bacak bölgesinde biriken yağları yok eder
 • Bacaklarda ve kollarda yağların erimesi sonucunda, zayıflama sonucunda oluşan veya oluşabilecek olan sarkmaları giderir
 • Selülit oluşumunu engeller. Bacak bölgesine uyguladığınız taktirde selülitlerinizden kurtulmanıza yardımcı olur.
 • Vücudunuzdaki yağları parçalar ve onlardan kurtulmanızı sağlar
 • Bölgesel incelmenizi sağlayarak istediğiniz vücut ölçülerine ulaşmanıza imkan sağlar
 • Bir ay gibi kısa bir sürede 7-8 kilo verebilirsiniz soğuk lipoliz jel ile.
soğuk lipoliz zararları

Soğuk Lipoliz Jel Kullanımı

Soğuk lipoliz jeli sayesinde istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilir, bir türlü kaybolmayan yağ kütlelerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Spor yaparak, düzenli beslenerek sağlıklı bir şekilde zayıflasanız dahi bölgesel yağ yakmak ve bölgesel olarak incelmek oldukça zordur. Kadınlar için de erkekler için de oldukça sıkıntılı olan bölgesel incelme sürecini rahatlıkla atlatabilmek için soğuk lipoliz jeli kullanabilirsiniz. Peki soğuk lipoliz jel nasıl kullanılır?

Soğuk lipoliz hastanelerde ve güzellik merkezlerinde ampül şeklinde bulunuyor ve iğne ile vücuda enjekte ediliyor. Vücuda enjekte edilen soğuk lipoliz yağ hücrelerine etki ederek onları kristalleştiriyor.

Bölgesel olarak zayıflamak ve soğuk lipoliz tedavisinden faydalanmak için güzellik merkezlerine gitmenize artık gerek yok. Evde kullanım için özel olarak üretilen soğuk lipoliz jelini temin ederek evde kendi başınıza da soğuk lipoliz uygulamasından faydalanabilirsiniz.

lipoliz jel kullanıcı yorumları

Evde Soğuk Lipoliz

 1. Evde çok rahat ve kolay bir şekilde uygulayacağınız soğuk lipoliz jellerini ilgini alana sürmeden önce ilgili alanın temiz olmasına özen gösterin.
 2. Uygulama yapacağınız bölgede etkinin daha çok hissedilmesi için gözeneklerin açılmasını sağlayın. Bunun için temizleme mendillerini kullanabilirsiniz.
 3. İlgili alana jeli sürün ve 10 dakika boyunca masaj yapın.
 4. Vücudunuza uyguladığınız soğuk lipoliz jelinin daha etkili olabilmesi için düzenli kullanmanız ve kullanım koşullarına riayet etmeniz gerekir.

Soğuk Lipoliz Jeli Fiyatı

FDA onaylı soğuk lipoliz jellerini internetten veya belli eczanelerden temin edebilirsiniz. Medicalcilerde de satılan bu ürünü alırken evde uygulanabilir formunu aldığınıza dikkat edin.

250 ml Soğuk Lipoliz Jeli Fiyatı 149 tl dir.

 

Lipoliz Jel Hangi blögelerde Kullanılabilir?

 • Bel
 • Kalça
 • Bacak
 • Gıdı
 • Karın
 • Kol

Soğuk lipoliz Jel Kullananlar

Kullanıcı Diyor Ki: İlk kullanım sonrasında bile gıdı bölgemde ve bacaklarımda aşırı derecede yanma hissettim. İşe yarıyacak gibi bakalım bi kullandıktan sonra yazarım işe yarayıp yaramadığını

Kullanıcı Diyor Ki: Bir haftadır kullanıyorum. Karım bölgemdeki yağlardan ve kilolardan şikayetçiydim. İnternette araştırdım ve soğuk lipoliz jeli ile karşılaştım. Denemekten zarar gelmez dedim ve bir haftadır kullanmama rağmen bu ürün ile tanıştığım için Allaha şükür ediyorum. Ne kadar spor yapsam da incelmeyen belimde bir haftalık kullanım sonrası bile gözle görülür bir incelme var.

Kullanıcı Diyor Ki: Soğuk lipoliz uygulamasını güzellik merkezindeki estetisyenim önermişti ama çok pahalı olduğu için yaptıramamıştım. İnternette evde kullanıma uygun formunu bulunca kaçırmadım hemen aldım. Karım bölgemde etkisini gösterdi, ciddi bir incelme var. Jeli uyguladıktan hemen sonra gösterdiği yanma hissi bana ayrıca zevk vermeye başladı. Yağlarımın eriğidini hissedebiliyorum.

Kullanıcı Diyor Ki: Jeli kullandığın an bir serinlik hissi geliyor sanırım ismi bu yüzden soğuk lipoliz jeli. Kısa süre sonra serinlik ortadan kalkıyor ve aşırı derecede yanma hissi oluyor. İlk kullanımlarımda dayanamadığım bu yanma hissine giderek alıştım. Kullandıktan sonra yanıyor diye sakın vazgeçmeyin bir süre sonra alışıyorsunuz.

Kullanıcı Diyor Ki: Soğuk lipoliz jelinin keskin bir kokusu var ve jeli ilk sürdüğünüzde aşırı derecede öksürük krizine yakalandım. Krizi atlatabilmek için jeli yıkamak zorunda kaldım. Artık kapalı alanlarda sürmüyorum bu jeli. Açık alanda veya hareket halinde sürdüğüm için keskin kokusuna maruz kalmıyorum . Soğuk jeli uygularken bir de plastik eldiven kullanıyorum ellerimi yakmasın diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat