Sponsorlu Reklam

Madecassol Krem Tüm Yaraları Kapatan Mucizevi

Sponsorlu Reklam

Madecassol cildinizde bulunan yara ve yanık izlerinden çok mu şikayetçisiniz? Yara izlerine, sivilce izlerine, lekelere ufak yanıklara ve neredeyse her türlü cilt hasarlarına iyi gelebilecek olan mucizevi bir krem arıyorsanız doğru yerdesiniz. Cilt üzerindeki bağ dokusunu uyarıcı etkiye sahip olan bu krem ile cildinizin yenilenmesi için gerekli olan uyaranlar kremin etken maddesi tarafından uyarılıyor ve ciltteki yara, yanık, çatlak benzeri kusurlar kapanıyor. Peki bu mucizevi madecassol krem hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ister misiniz? İşte madecasol hakkında her şey;

Sponsorlu Reklam

Madecassol’un etken maddesi nedir?

1 gram merhemde 10 mg centella asiatica içeriyor bu krem. Bu etken madde vücuttaki onarımı hızlandırıyor. Cildinizin üst tabakasındaki hasarları onarıyor ve size yeni bir cilt kazandırıyor.

Madecassol Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Etken maddesi centella asiatica ile hasarlı cildin onarılması için oluşturulmuş bir kremdir. Gruplandırmak gerekirse yanık kremleri arasında bulunuyor ama leke giderici etkisi sayesinde sivilce ve lekelere de çok iyi geliyor. Bunun yanında madecassol krem cildinizdeki lekelerin rengini açarak renk eşitsizliğini de gideriyor. Süt veren annelerdeki göğüs ucundaki yırtılma ve ezilmelere iyi geliyor. 1. ve 2. dereceden yanıklarınız var ise yada yanık izleriniz var ise bu krem yanıkları tedavi ediyor. Doğum sırasında çok hasar gören, yırtılan genital bölgenize uygulayarak o bölgenin onarılmasını ve biran önce iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Erkek çocukları için de sünnet sonrası kullanımı doktorlar tarafından uygun görülüyor ve sıkça reçete ediliyor. Kremin asıl fonksiyonlarında biri açık yaraların iyileştirilmesi olduğundan dolayı her türlü açık yaraya bu kremi uygulayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Madecassol’ü Kimler Kullanabilir- Kimler Kullanamaz

-Madecassol’un içerisinde bulunan etken maddeye karşı alerjiniz var ise bu kremi kullanmamanız gerekir.

-Açık yaranızda mevcut bir enfeksiyon var ise bu kremden sonra enfeksiyon daha da ilerleyebilir. Enfeksiyon ortadan kalkmadan yara iyileşmesi olmayacağından bu kremin size hiç bir faydası olmaz aksine enfeksiyonu süper enfeksiyon oluşturarak tetikler ve daha da artmasını sağlayabilir.

-Hamile kadınlar bu kremi doktorunuz reçete etmeden kullanmayın ve doktorunuzun uyardığı ve önerdiği şekilde kullanın. Hamile olduğunuzu doktora bildirip o şekilde reçetenizi alın.

-Emziren kadınlar da bu kremi doktor reçetesi ile kullanabilir.

Sponsorlu Reklam

– Yaşlılarda, kadınlarda ve çocuklarda her bireyde güvenle kullanabilirsiniz.

Madecassol Nasıl Kullanılır?

Bu kremi doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız gerekiyor. Kremin pek çok işlevi olduğundan ve pek çok ayrı tedavi için kullanıldığından dolayı kullanım şekli de haliyle değişiyor. İlacı reçetesiz aldıysanız ve eczacınıza danışma durumunuz olmadıysa ilgili yere günde 1-2 defa bir miktar sürün. Kullanmadan önce alerjiniz olup olmadığını anlamak için ufak bir miktar kullanın. Cildiniz buna tepki vermiyorsa daha geniş alanlar için kullanabilirsiniz madecassol kremi.

Sponsorlu Reklam

Madecassol Yan Etkileri

-Cildinizde kızarıklığa neden olabilir

-Cilt tipinize göre ve vücudunuzun verdiği reaksiyona göre kızarıklık meydana gelebilir.

– Etken maddesine bağlı olarak alerji meydana gelebilir.

 

Madecassol Yüze Sürürlür Mü?

Bu mucizevi kremin kullanımına bağlı olarak 3 temel etkisi vardır. Birincisi yanıklara iyi gelir. İkinci temel etkisi açık yaraların kapatılmasını sağlar. Üçüncü ve biz kadınlar için neredeyse sağlığımızdan da önemli olan temel etkisi lekelerin giderilmesidir. Madecassol leke gidermek için var yani madecassol krem yüze sürülür. Kremi kullandıktan sonra bu zamana kadar bu krem ile nasıl karşılaşmamışım diyeceğiniz bir krem. Kozmetiklere tonla para harcamanıza hiç gerek kalmadan güvenli ve sağlıklı bir şekilde cildinizdeki leke ve sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz. Ciltte oluşturduğu yenilenme akımı ile güzellik merkezlerine gidip cihazlarla yapılan bir çok işlemi yaptırmanıza gerek kalmayacak. Yüzünüzdeki yazdan kalma veya doğuldan kalma güneş lekelerinin giderilmesi için kullanabilirsiniz. Sivilcelerinizi sıktıktan sonra meydana gelen yara izleri için kullanabilirsiniz. Yüzünüzde bulunan herhangi bir yara veya yanık izi için de kullanabilirsiniz. Tüm etkilerin bir tüpte toplandığı bu kremi kullanmak için daha ne bekliyorsunuz!

Madecassol Cilt Beyazlatma

Madecassol krem içeriğindeki etken maddesi sayesinde cildinizde yenilenme akımı oluşturur. Bağ dokusu oluşumunu tetikler ve cilt yenilenmesine katkıda bulunur. Bu kremi sivilceler, lekeler, renk eşitsizlikleri için kullanabilirsiniz. Madecassol krem cildinizde bulunan lekeleri gideriyor ve cilt renginizi açıyor. Yüzünüzdeki lekelerin gitmesi veya renklerinin açılması ile beraber cilt renginiz de bir tona kadar açılacaktır.

Madecassol’ün Yüze Kullanımı Nasıl Olmalıdır

Madecassol’ü yüzünüzde kullanırken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bu kremin içeriğindeki bir maddeden dolayı kullananların bir kısmında kızarıklık ve tahriş meydana gelmiştir. Cildiniz çok kuru ve atopik ise bu kremi kullanırken çok yoğun olmayan bir nemlendirici de kullanmanız gerekebilir. Kullanmadan önce cildinizi herhangi bir gül suyu ile silebilirsiniz. Temiz cildinize uygulayacağınız kremin öncesinde nemlendirici bir krem uygulayın. Cildiniz sivilceye yatkın ve çok yağlı ise krem uygulamadan da kullanabilirsiniz. Karma bir cilde sahipseniz eğer cildinizin sadece kuru olan kısımlarına nemlendirici uygulayın. Kremi nemlendiriciden sonra cildinize bir miktar uygulayın. Zamanla cilt kremi emecektir ve tekrar yüzünüzü yıkamaya gerek kalmayacaktır. Bu kremi kullandıktan sonra güneşe çıkmamaya özen gösterin.

Madecassol Krem Fiyatı

Madecassol krem fiyat 2019 : 24 tl

Madecassol Krem Kullananlar

-Yüzümdeki lekelerden şikayetçiydim. Doktorum bu kremi önerdi. Sadece 2 hafta kullanarak bile mükemmel sonuçlar aldım. Yüzümün beyazladığını çevremdeki herkes fark etti.

-Bir hafta önce fırından yeni çıkan böreği yiyerek dudağımı yaktım ve çok acı çekiyordum. Dudağımda kocaman bir yanık ve şişlik vardı. Bir hafta düzenli olarak kullandıktan sonra dudağımdaki yanık yok oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

-Çocuklarım parkta oynadıktan sonra eve çizikler ve ufak yaralarla geliyorlar. Ellerinde ve yüzlerindeki yaraların bir kaç güne iyileşmesini bu krem ile sağlıyorum. Yüze sürülür mü bilemem ama eller ve kollar için çok güvenilir olduğuna eminim.

– Benim yüzümde ilk hafta kızarıklık ve dökülme yaptı. Uzun süre kullanamadım. Sonra bir eczacı arkadaşıma sordum bana nemlendirici ile karıştırıp öyle kullanmamaı söyledi. Bir aydır nemlendirici ile kullanıyorum ve istediğim sonucu aldım diyebilirim. Yüzümdeki lekeler kayboldu. İlacı bırakmayı düşünüyorum ama lekeler tekrar gelir diye yapamıyorum. Bu ilaç bağımlılık yaptı bende.

– Bebeğimin popişine sürüyorum pişik için çok işe yarıyor.

Son yıllarda çok yaygın olarak lekeler ve yanıklar için kullanılan madecassol kremi sizler için tüm ayrıntısı ile anlattık. Çok kullanılan, doktorlar tarafından çok önerilen bu kremin güvenilirliği çok yüksek. Bu yüzden çocuklarınıza kullanmaktan çekinmeyin. Açık yaralarınıza kullanmaktan çekinmeyin. Cildinizdeki bir çok şeyi tedavi eden bu mucizevi kremi kullanırken tabii ki her ilaç gibi doz ayarına dikkat etmeniz gerekiyor. Yüksek dozlarda kullanırsanız eğer ciltte tepkiler meydana gelebilir. Kızarıklık ve dökülme oluşabilir. Siz de bu kremi kullandıktan sonra cildinizde ne gibi değişiklikler olduğunu yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat