Sponsorlu Reklam

Minimal Dövme Modelleri Kadınlar İçin Trendler

Sponsorlu Reklam

Minimal dövme modelleri kadınların çok kullandığı narin dövmeler arasındadır. Kadınlar yapıları gereği erkeklerin yaptırdığı büyük, kaba ve korkunç dövmeleri kullanmak istemiyor, kendi vücut ölçülerine uygun minimal ve kibar dövmeler tercih ediyor. Bileği yapılan minimal dövmeler, omuza yapılan minimal dövmeler, kaburga dövmeleri ve daha bir çok farklı dövme modellerinin yer aldığı bu yazımızı dikkatle inceleyin. Senenin en moda dövmelerinden oluşan galerimizden en çok beğendiğiniz minimal dövme modelini seçin ve deneyin.

Fazla Zamanı Olmayanlar İçin Video Yaptık

Sponsorlu Reklam

Minimal Dövme Modelleri Kadınlar İçin 2020-2021

Kadınların en çok tercih ettikleri dövme modellerinedn biri olan minimal dövmeler hiç can acıtmadan yapılıyor. Bunun yanında yapımı çok kısa sürüyor ve kullanmak istemediğiniz zaman kolayca siliniyor. Saklamak istediğinizde saklanması kolay olan bu minimal boyutta olan dövmeler ilk kez dövme yaptıracak ve bunu yaptırmaya cesareti olmayan kadınların denemesi gereken dövmeler arasında yer alıyor.

Kaburga Dövmesi

Kaburga Dövmesi
Kaburga Dövmesi

Kadınların uzaktan uzağa en çok beğendikleri ama yaptırmaya bir türlü cesaret edemedikleri kaburga dövmelerine bir de minimal boyutta bakın. Yazın bikininiz veya mayonuz ile gösterebileceğiniz, yazın trendler arısna giren göğüs kafesindeki kuş dövmesi gerçekten çok şık görünüyor. Küçük boyutta olan kibar bir dövme modeli arıyorsanız kesinlikte favori listenize eklemelisiniz.

Sponsorlu Reklam

Bileğe Minimal Dövme

Bileğe Minimal Dövme
Bileğe Minimal Dövme

Lavanta şeklinde tasarlanan minimal dövmeleri en çok el ve bölek bölgesine yakıştırıyoruz. Lavanta şeklindeki renkli olan şekildeki dövme standart gül dövmelerine göre daha anlamlı ve daha modarn. Gül dövmeleri yıllar öncesine ait olduğundan bileğinize yaptıracağınız minimal bir dövmede lavanta gibi daha modern dövmeleri tercih etmelisinz. İnce bir yapısı olan bu minimal dövmenin bilekte ne kadar harika durduğuna bir bakın.

Enseye Minimal dövme

Enseye Minimal dövme
Enseye Minimal dövme

Boynun arkasındaki ense bölgesine yapılan dövmeler genellikle aslan, yılan veya yırtıcı kuş gibi cesur dövmeler oluyor. Korkutucu ve bir o kadar da cesurca olan bu dövme modelleri kadınlar için çok kullanılabilir olmuyor. Ense bölgesine yapılan şekildeki gibi kurdela dövmesi ile minimal dövmelerin ne kadar sevimli göründüğüne bakın. Enseye yapılsa bile muhteşem sevimli görünen bu renkli ufak dövme ile istediğiniz zaman gösterebileceğiniz, istemediğinizi zaman saçlarınız ile saklayarak gizleyeceğiniz bir dövmeye sahip olabilirsiniz.

İç Kola Dövme

İç Kola Dövme
İç Kola Dövme

İç kola yaptırabileceğiniz dövme modelleri sınırsızdır. İztediğiniz şekilde, istediğiniz renkte yaptırabileceğiniz dövmelerden önce ne beklediğinize karar verin. Cesur bir dövme mi yoksa sevimli bir dövme mi? Kendi iç dünyanızı yansıtacak bir dövme yaptırmaya karar verip kibar bir dövme modeli arıyorsanız şekildeki minimal çiçek dövmesini yaptırmak isteyebilirsiniz. Oldukça canlı olan renkler tercih ederek beyaz teninizde hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz.

İç kola yaptıracağınız muz dövmesi de inanılmaz şirin bir dövme. Yaşınız küçük ise ve ilk dövmenizi yaptıracaksanız bu dövme modelinden başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Kuş Dövmesi

Kuş Dövmesi
Kuş Dövmesi

Küçük ve popüler dövme modeli arayanlar için listede ilk sırada karşınıza çıkan dövme kesinlikle martı- kuş dövmesi olacaktır. Yıllardır devam eden kuş dövmesi modası hala devam ediyor ve bu moda asla bitmeyecek gibi görünüyor. Tamamen siyah renkten oluşan kırlangıç tarzında bir kuşun minimal şekilde bileğinize işlenmesi tarzınızı ortaya koyacaktır. Her kadının istediği ama bir türlü cesaret edemediği dövmeler için cesaret kazandıracak olan bu minimal dövme kızınızın ilk dövmesi de olabilir.

Deniz Kabuğu Dövmesi

Deniz Kabuğu Dövmesi
Deniz Kabuğu Dövmesi

Her renk yapılabilen ama denizi anımsatması için genellikle mavi yapılan minimal deniz kabuğu dövmesini görüyorsunuz. Sahil kesiminde yaşayan biriyseniz ve bir süreliğine denizden uzak kalmanız gerekiyorsa o zaman size denizi hatırlatacak, kokusunu burnunuzda hissedeceğiniz bu deniz kabuğu dövmesini öneririz. Yapımı oldukça kısa süren, istediğiniz zaman sildirebileceğiniz veya saklayabileceğiniz bu deniz kabuğu dövmesi ile denizin mücevherini bileklerinize taşıyın.

Omuza Minimal Dövme
Omuza Minimal Dövme

Ufak ağaç topluluklarından oluşan şekildeki minimal dövme omuzu açık kıyafetler giydiğiniz zaman göz alıcı görünecektir. Tercihinize göre bu şekli siyah veya ağaç renginde yaptırabilirsiniz. Minimal dövmelerden hoşlanan kadınlar için omuza yapılabilecek kuş dövmesinden sonra en güzel dövmelerden biri

Sponsorlu Reklam

Gül dövmesi

Gül dövmesi
Gül dövmesi

Yıllar öncesinin favori dövme modellerinin başırda gelen gül dövmesi farklı kombinasyonlar ve farklı tasarımlar ile birleştirilerek 2020-2021 yılında da bileklerinizi süslüyor. Minimal dövme seven kadınlar çiçek aşklarını gül dövmeleri ile giderebilir. Favori minimal dövme listenize ekleyebileceğiniz gül dövmelerinizi dövmecinizden isteyin.

 

Ayağa Minimal Dövme

Ayağa Minimal Dövme
Ayağa Minimal Dövme

Ayak bileğine yapılan dövmeler giydiğiniz her ayakkabı ile görünebilecek dövmeler arasında. Dövmenizi sadece bot giyerek saklayabileceğinizi unutmadan yaptırmanız gereken minimal modellerden biri. Oldukça kibar görünen minimal dövmelerin bileğe yapılan diğer dövmelere göre daha az acıttığını düşünürsek ilk dövmenizi minimal seçmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

 

Kola Minimal Dövme

Kola Minimal Dövme
Kola Minimal Dövme

Kollarınızın dıy kısmına veya iç kısmına yapabileceğiniz minimal dövmeler ile oldukça sevimli görüntüler oluşturabilirsiniz. İnce ve zarif görünümlü bir çiçek veya herhangi bir başka şey ile minimal dövmeleri modern bir görünüm ile kolunuza uygulayabilirsiniz. dövme yaptırırken en az acıtan yerlerden biri olan kol dövmeleri genç kızların deneyebilecekleri ve kolayca silebilecekleri dövmelerden biri.

 

Bele Minimal Dövme

Bele Minimal Dövme
Bele Minimal Dövme

Bel kısmına yapılan dövmeleri sık sık göremeyiz çünkü kıyafetler ile satklanabilecek bu dövmeler istendiği zaman ortaya çıkarılabiliyor. Göbeği açık kıyafetler ve yazın plajda giydiğiniz bikini ile mükemmel görüntüler ortaya çıkarmak isterseniz belinize minimal bir dövme yaptırarak estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Ay Dövmesi

Ay şeklinde veya yıldız şeklinde olan dövmeler de minimal dövmeler kategorisi içerisinde çok kullanılan modellerden biridir. Modası asla geçmeyecek olan ay dövmeleri tercihinize göre renkli veya siyah beyaz yapılabilir. Asil ve şık görünümlü bir ay dövmesi için siyah beyaz ideal olabilir.

Yazılı Minimal Dövmeler

İç bileğe yapılan, ayak bileğine yapılan, omuza veya kaburgaya yapılan yazılı dövmeler kadınlar arasında çok revaçta. Anlamlı olsun anlamlı olmasın tüm yazılı dövmeler işlendikleri şekil sebebi ile bir şeyleri temsil ediyor. Yazı tipine, yazı boyutuna sizin kaar vereceğiniz yazılı dövmeler arasından en beğendiiğiniz minimal dövme modelini seçin Anlamlı bir yazılı dövme için çocuklarınızın veya eşinizin adını kullanın. Sizin hayatınıza giren sevimli evcil hayvaınnızın da adını yazabileceğiniz yazılı dövmelerde kullanacağınız anlamlar tamamen sizin hayal gücünüze bırakılmış.

İlginizi çekebilir: https://drkadinca.com/moda/yazili-dovmeler-ve-anlamlari/

Senenin en moda minimal dövme modellerinden dikkatinizi çekecek ufak dövmelerden bazıları;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat