Sponsorlu Reklam

Mor Saç Boyası ve Mor Saç Modelleri

Sponsorlu Reklam

Mor saç boyası görünce sizin de eliniz ayağınız titriyor, heyecan başlıyorsa bu yazı tam olarak sizin için. Mor saç renkleri ve mor saç modellerini bir araya getirdiğimiz makalemizde bu senin en çok tercih edilen mor renkleri yer alıyor. Muhteşem görünen ama biraz cesaret isteyen bu saç rengi ile gören herkesi başını döndürebilirsiniz. Şu mor saçlı kadın mı giye sorular ile sık sık karşılaşacağınız, son derece ateşli bir görünüm için aşağıdaki mor saç modellerinden birini seçin.

Mor Saç Boyası Nasıl Yapılır?

Mor saç renklerini deneyebilmeniz için mor saç boyalarından birini seçmeniz gerekir. Mor saç boyalarından açık mor saç rengini tercih edecekseniz ve saç renginiz biraz koyu ise istediğiniz rengi elde etmeniz için saç renginizi birkaç ton açtırmanız gerekebilir. Koyu mor saç boyalarını kullanmanız durumunda ise ister açık renk isterse de koyu renk tabanlı olsun mor saç renkleri ile istediğiniz mor saçı elde edebilirsiniz. İşte mor saç boyaları

Sponsorlu Reklam
  • Mor Saç Boyası Jeans Color
  • Colo Rista Mor Saç Boyası
  • Nevacolor Premium Yoğun Mor Saç Boyası
  • Loreal Majirel Mix Saç Boyası Mor

 

Mor Siyah Saç

Mor Siyah Saç
Mor Siyah Saç

Siyah saçlarınızdan sıkıldıysanız göze çarpan büyük bir ayrıntı arıyorsanız bu saç modelini kuaförünüzden isteyebilirsiniz. Saçlarınıza yeni bir boyut kazandırmak için bire bir. Saçın ana rengini tamamen değiştirmeden saç uçlarına eklenen mor renk ile güneşin altında güneşten daha çok parlamanız mümkün. Koyu saç renklerinizden başlayarak uçlara doğru açılan mor saç renkleri ile aydınlık bir görünüm sizi bekliyor olacak. Esmer koyu tonların arka planda bırakıldığı, dramatik mor görünümün ön planda tutulduğu bu saç modelini hayatınızda bir defa da olsa deneyin.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/kullu-kumral-sac/

Sponsorlu Reklam

Koyu Mor Saç

Koyu Mor Saç
Koyu Mor Saç

Koyu mor renk saçların sadece uzun saçlarda değil kısa saçlar için de ideal bir görünüm olacağını düşünüyoruz. Lob şeklinde saç kesimlerinizi anlamlandırmak ve cesaretlendirmek için saçınızı kestirdikten sonra koyu mor saç boyası ile renklendirebilirsiniz. Saça canlılık katan bu renk ile saçlarınızın uçlarındaki kırıkları saklayabilir. Hareketli ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.Dalgalar ile eşleştirilen mor saçları bir de ay ışığında görün. İnanılmaz hoş görünen bu mor saçları elde etmeniz için kuaförlere gidip yüzlerce lira dökmenize de gerek kalmayacak. Yukarıda ismini verdiğimiz mor saç boyalarını alarak evde kendi saçınızı kendiniz boyuyabilirsiniz.

Dalgalı Mor Saç

Dalgalı Mor Saç
Dalgalı Mor Saç

Koyu renk saç kökleri çoğu kadının temel unsurlarındandır. Bunları tamamen boyamak yerine saçın uzamasına izin vererek saçın sadece bir kısmının boyanması daha kullanışlı olabilir. Sürekli bakım yapmadan koyu saç köklerinize dokunmadan uygulayacağınız şekildeki mor saç modelini siz de çevrenizdeki herkes de çok beğenecek. Parlak mor saç rengi ile içinizdeki renkli kişiliği ve asi ruhu ortaya koyabileceksiniz. Sokakta yürürken bile cesaretsiz tavırlarınızdan kurtulamıyor. Öz güvensiz bir duruş sergiliyorsanız bu saç rengi ile ihtiyacınız olan öz güveni geri kazanabilirsiniz. Dikkat çekmeyi seven ve dikkat çekmek zorunda olan kadınlar için dalgalı saç modellerini denemelerini tavsiye ederiz.

Mor Balyaj

Mor Balyaj
Mor Balyaj

Mor saç renkleri olur da mor balyaj veya mor ombre olmaz mı? Ombreler ve balyajlar saçları harika gösteren profesyonel yapılmış saç renklendirme uygulamalarıdır. Ombreleri veya balyajları sadece sarı renkler için düşünmek aptallık olur. Mor saç rengine bile balyaj yapılabiliyor. Hayal ettiğiniz gibi barbi bebek saçlarını uzun saçlarınızı renklendirerek elde edebilirsiniz. Uçlara doğru açılan koyu mor saç renklerini renkler arasındaki geçiş ve duruşundaki asalet sayesinde çok seveceksiniz. Herkeste lan saç renklerini kullanmak istemiyor, kendi şehrinizdeki tek mor balyajlı kadın olmak istiyorsanız eğer bu saç rengini kesinlikle kullanmalısınız.

Uçları Mor Saç Modelleri

Uçları Mor Saç Modelleri
Uçları Mor Saç Modelleri

Oval yüz şekline sahip olan kadınların en çok tercih ettikleri saç kesimlerinden biri olan bob kesimleri sıradanlıktan çıkarmak için mor saç renklerini kullanabilirsiniz. Doğal saçlarınızı seviyorsanız ve saç köklerine dokundurtmak istemiyorsanız eğer saç uçlarını mor renk ile renklendirebilirsiniz. Saç uçlarınızdaki kırıkların bile görünümünü saklayacak olan bu saç rengi ile saçlarınız beklediğinizden de daha canlı, daha hareketli görünecek.

Lavanta Rengi Saç

Lavanta Rengi Saç
Lavanta Rengi Saç

Mor saç renklerinin en çok sevilen tonlarından biridir lavanta rengi. Lavantadan dolayı aşina olduğumuz olan bu rengi saçlarınızın üzerinde görmek cesaret isteyebilir. Bakımı biraz zor olsa da bu mükemmel saç rengini yaptığınızı hayal edin. Saç rengini gören herkesin burnunda lavanta kokusu. Gözlerimizi ve zihnimizi güzelleştirecek bu saç rengini favori mor saç listenize kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Kızıl Mor Saç Rengi

Kızıl Mor Saç Rengi
Kızıl Mor Saç Rengi

Kızıl mor saç rengi kızıl saçlardan sıkılanlar için çok ufak hamleler ile yapılacak büyük boyuttaki değişikliktir. Saçların uçlarına ve aralarına eklenen mor renk ile kızıl saç renginin buluştuğu kızıl mor saç renginin seveni çok. İki renk arasında kalan kadınlar için önerdiğimiz baş döndürücü sıcaklıkta olan bu saç rengi ile gün içerisinde ihtiyacınız olan enerjiyi aynaya bakarak karşılayacaksınız.

Patlıcan Mor Saç Boyası

Patlıcan Mor Saç Boyası
Patlıcan Mor Saç Boyası

Esmer tene sahipseniz ve saçlarınızı mora boyama itiyorsanız sizin için önereceğimiz patlıcan moru ombrelere göz gezdirebilirsiniz. Mor renk ile kızıl renk arasında olan bu saç rengi gerçekten harika görünüyor. Saçlarınızın kökleri karışmadan saçınızın ortasına ve uçlarına açıcı yaparak, ardından mor renk boyayarak şekildeki gibi canlı mor saç rengini elde edebilirsiniz. Uçlara doğru daha da açılan mor renk ile yüzünüzü aydınlatacak bir saç modeli.

Mor Ombre

Mor Ombre
Mor Ombre

Koyu mor saç renklerini saçınızın tümüne uygulamak yerine mor ombreleri kullanabilirsiniz. Mor saç rengi biraz cesaret gerektirse de çok cesur olmanıza gerek kalmadan, dikkat çekici olan ama aynı zamanda doğal görünümlü olan saçlar için mor ombreleri tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza ombre yaptırmadan önce saç rengini tutması için saçlarınızı ağartmanız gerekse de inanın buna değecek. Saçlarınızın tamamını ağartmadığınız için tamamen saçlarınız yıpranmayacaktır. Bu saç rengi ve saç modeli ile aynı zamanda saçlarınız uzasa dahi boya yapmanıza gerek kalmayacak.

Sponsorlu Reklam

Mavi Mor Saç

Mavi Mor Saç
Mavi Mor Saç

Koyu mor saç rengine yakın olan ama arada mavi rengin yansımasını görebileceğiniz bu saç modelini kullanmak cesaret ister. Bu saç rengini kullanan cesur kadınların aynı zamanda kuaförüne çok yakın bir yerde ev tutması gerekir. Sürekli bakım isteyen mavi mor saç rengi ile mutlu olmanız mümkün.

Gri Mor Saç

Mor saç rengi, pembe saç rengi, gri saç rengi ve küllü renklerin karışımı olan gri mor saç rengini tercih eden çok kadın olmasa da bu asi saç renginin bir gün keşfedileceği çok aşikar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat