Sponsorlu Reklam

Müge Anlı Kimdir? Müge Anlı Saç rengi

Sponsorlu Reklam

Müge Anlı 1973 yılında İstanbulda doğmuştur. 46 yaşında olan güzel sunucu bir çok projede karşımıza çıktı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesini bitiren güzel sunucu Yüksek Lisansını da Kadir Has Üniversitesinde yapmıştır. Gazeteci Burhan Akdağ ile evli olan Müge Anlının bir kızı bulunuyor. 2008 de şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandığı Burhan Akdağdan olan kızına kendini adamış durumda. İş hayatında bir çok projede yer alan, magazin programlarında sunuculuk yapan Müge Anlıyı tam olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunarken tanıdık diyebiliriz. Bu program kariyerinde olan zirvesi olduğundan daha önce sunuculuk da yapsa ülkecek bu program ile kalbimizde taht kurdu. Yardım severliği ile, dobra tarzı ile gönüllerimizde yer edinen, adeta herkesin ablası, annesi gibi sıcak bir hava yakalayan Müge Anlının saçlarına da hayranız. Bu programın yankıları o kadar geniş kitlelere yayıldı ki Müge Anlı hayranları kuaförlere giderek Müge Anlı saç rengini veya Müge Anlı saç modelini istiyor. Siz de bir Müge Anlı fanıysanız ve onun saç rengini merak ediyorsanız gelin bu yazıyı dikkatle inceleyin. Müge Anlı Saç Rengi, Müge Anlı Sarı Saç, Müge Anlı Saç Modelleri, Müge Anlı Toplu Saç Modelleri

 

Sponsorlu Reklam

Müge Anlı Saç Rengi

Müge Anlı saç rengi yıllardır aynı diye biliyoruz ama bu tamamen ekran yanılsaması. Müge Anlı sık sık olmasa s ara ara saç rengini değiştiriyor. Saç rengini değiştirdiği sıralarda izleyenleri şok etmemek için ve kendisine en çok yakıştığını düşündüğü için yine sarı saç renginin tonlarını tercih ediyor. Müge anlı saç rengi Bazen loreal Paris 8.34 zengin sıcak sarı olabiliyor bazen de koleston 10/0 açık sarı saç rengi olabiliyor. Küllü renkleri de ara ara kullanan güzel sunucunun saçlarının yıprandığını fark edebilirsiniz. Çok açık renklerin kullanımına bağlı olarak saçlar artık güçsüzleşiyor, yıpranıyor ve eski yumuşaklığını kaybediyor.

Müge Anlının saçlarına sahip olmak isteyen kadınlarımıza önerimiz saçlarına iyi bakmalarıdır. Sarı saçların hatta açık sarı saçların kullanımı da bakımı da çok zordur. Bir renk açma işleminde bile saçlarınız tamamen kopup elinize gelebilir. Her yıkamadan sonra mutlaka saçlarınızı kremleyin. Saç bakım günlerini oluşturun ve zengin yağ bakımı yapın. Müge Anlının sarı saçlarından elde etmek istiyorsanız boyamadan önce de sonra da bu bakımları yaptırmanız şart.

Müge Anlı Saç Modelleri

Müge Anlı At Kuyruğu

Sponsorlu Reklam

Müge Anlının en çok kullandığı saç modellerinden biridir. At kuyruğu saç modelini çok klasik olmaması için başın üst bölümüne krape atılmış. Salaş bir görünüm çıkarılmış ortaya. Krapeli olan at kuyruğu zaten düz olan saçları ile buluşunca izlemeye doyamadığımız güzeller güzeli Müge Anlımız yine baş döndürmeyi başarıyor. Her kadına yakışmayacak olan bu saç modelini Müge Anlı oldukça profesyonel taşıyor ve sarı saçları ile gerçekten çok güzel bir uyum sağlıyor. Oldukça açık renkte olan sarı saçlarını her gün program yaptığı için işleme tabii tutuyor. Bu nedenle saçları çok fazla yıpranıyor. Saçlarının her gün yapıldığı bu programda daha az işlem görmesi için seçilmiş bir model olduğunu düşünüyoruz ve her ne olursa olsun bu saç modelinin Müge Anlıya çok yakıştığını söylemeden geçemiyoruz.

 

Müge Anlı Kahküllü Saç

Müge Anlının en sevimli göründüğü saç modeli diyebiliriz bu saç modeli için. Salarını arka kısımdan toplamış ve saçlarının ön kısmından iki tutam kahkül bırakmış. Saçların sevimliliğini giydiği kıyafet ile tamamlamış ve bizim karşımıza çıkmış. Bu sevimli mi sevimli kadının karşısında suçunu itiraf etmemek mümkün mü? Müge Anlının başarısını biz saçlarına bağlıyoruz siz neye bağlarsanız bağlayın.

Sponsorlu Reklam

 

Müge Anlı Açık Saç

Müge Anlının yerleri titrettiği bu güzel saç modeli ile karşınızdayız. Saçlarının üst kısmına dokunmadan alt kısımlarının geniş maşa ile maşalandığını görüyoruz. Geniş sarılan saçlar lüle lüle görünüyor. Saçlarının ön kısımlarının ise dışa doğru fönlendiğini görüyorsunuz. Bu şekilde küçük olan yüzünü ortaya çıkarıyor aynı zamanda havasına hava katıyor. Bu saç modeli adeta yıldız saç modeli diyebiliriz. Müge Anlıyı tanıdığımızdan beri bu saç modelini kullanıyor ve saçlarını çok fazla yıpratmadan gayet özenli, bakımlı bir şekilde her gün karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Reklam

 

Müge Anlı Yarı Toplu Saç Modeli

Müge Anlının saçlarını toplamak ile toplamamak arasında kalarak bu saçı yaptırdığına iddiaya girebiliriz. Saçlarını üst kısımdan toplayarak, saçların alt kısımlarını serbest bırakıyor. Düz olan saçlarına hareket katmak için ise geniş maşa yapıyor. Dalgalı sarı saçları ve yarı toplu saç modeli ile sizce de harika görünmüyor mu? Müge Anlının hayranı olan kızlarımız, kadınlarımız için önerebileceğimiz, her ortamda kullanılabilecek olan yarı toplu saç modelini mutlaka deneyin.

 

Müge Anlı Düz Saç

Müge Anlıya çok yakışan ve çok fazla emek gerektirmeyen bir saç modeli düz saçlar. Müge Anlının saçlarının düz olduğunu da düşünürsek neredeyse yataktan çıkıp karşımıza çıkan Müge Anlı fazlasıyla bakımlı görünüyor. Yüzü küçük olduğu için yüzünü aydınlatacak, yüzünün şeklini ortaya çıkaracak olan bir model eklemek zorundaydı. Düz saçlarına eklediği dışa doğru fön ile de istediğini elde etmiş gibi görünüyor. Düz saçlı kadınların kolaylıkla lede edebileceği şekildeki saç ortadan ayrık fönlü saç modelini işe giderken, düğüne giderken, arkadaşlarınız ile haftasonu gezmelerinde mutlaka kullanın.

 

Müge Anlı Örgülü Saç Modeli

Müge Anlının yanlardan iki, üstten iki adet balık sırtı örgüsü gerçekten mükemmel görünüyor. Balık sırtı örgüyü saçların tepe noktasında bitirmiş ve saçlarının alt kısımlarını serbest bırakmış. Oldukça şirin ve şirin olduğu kadar da mükemmel görünen bu saç modelini keşke daha kullansa dediğinizi duyar gibiyiz. Yapımı oldukça basit olan, balık sırtı örgüsünü bilen her kadının yapabileceği bu örgülü Müge Anlı saç modelini mutlaka deneyin.

 

Müge Anlının en çok sevilen ve en çok kullandığı saç modellerini bir araya getirdik. Müge Anlının saç modellerini kullanabilmeniz için öncelikle saçlarınızı onun saç rengine yakın bir renge boyamalısınız. Saç modelini ortaya çıkaran sadece modelin kendisi değil aynı zamanda saç rengidir. Mükemmel saç renkleri ve mükemmel saç modelleri birleştiğinde ancak baş döndürücü sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat