Sponsorlu Reklam

Mükemmel Kirpikler İçin En İyi 10 Maskara Ve Fiyatı

Sponsorlu Reklam

Her makyaj çantasında bulunması gereken, makyajın olmazsa olmazlarından olan rimel çeşitlerini sizler için derledik. Uzun ama ince kirpikleriniz mi var? Kısa ve hacimsiz kirpiklere mi sahipsiniz? Hangi türden kirpiklere sahip olursanız olun sizin ihtiyacınız olan şeyi verecek, beklentilerinizi karşılayacak bir maskara mevcut. Hacim isteyenlere hacim, uzunluk isteyenlere de uzunluk sağlayan binlerce çeşit maskaranın arasından sizler için derlediğimiz on maskarayı kullanınca çok beğeneceksiniz. Kısa ve ince kirpiklerinize adeta güzellik merkezinde ipek kirpik uygulanmış görüntüsü verebilirsiniz. İpek kirpik taktırmadan istediğiniz yoğunluğa ulaşabilir, kirpik lifting yaptırmadan da hayal ettiğiniz kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin. Yazımızı okuyarak size en uygun rimeli seçip deneyin ve yorum yapmayı unutmayın.

Sponsorlu Reklam

1-Max Factor 2000 Calorıe Curved Maskara

Kullananın bir daha kullandığı Max Factor’ün iftiharlarından olan bu kıvrıltıcı ve dolgunlaştırıcı maskarayı çok seveceksiniz. Topaklanma yapmaması bu ürünün en büyük avantajlarından biridir. İlk uygulamadan sonra tatmin olamadıysanız tekrar tekrar uygulayabilirsiniz kirpiklerinize. Kirpiklerinizi birbirine yapıştırmadan adeta ipek kirpik etkisi ile kirpiklerinizi uzatan bu rimelin seveni ve kullananı çok fazla. Hiçbir şekilde akma veya bulaşma yapmayan, Uzun süre kalıcılığı olan bu maskaranın fiyatı da sizi mutlu edecek.

Max Factor 2000 Calorie Curved Maskara Fiyatı: 58 tl

Sponsorlu Reklam

2-Lancome Hypnose Drama Maskara

Denediğiniz onlarca maskaranın hepsini unutun ve kozmetik dünyasının devlerinden olan lancome ile kalitenin tadını çıkarın. Alerjik gözlerde bile rahatça kullanılabilen nadir rimellerden biridir. Gözlerinizi hiçbir şekilde yormayan, hızlıca kuruyan ve kurudukça daha da güzel görünen bu maskara ile kirpiklerinizi istemediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Kirpiklerinizi uzatırken yoğun gül kokusu ile de aynı zamanda sizi mest edebilir. Kat kat sürerek performansını daha çok arttırabileceğiniz bu maskaranın kirpiklerinize verdiği hacimi görünce çok şaşırabilirsiniz. Bu neredeyse mükemmel olan ürünün de performansına göre fiyatının artacağını tahmin edebilirsiniz. Bir atasözü vardır bilir misiniz: Her güzelin bir kusuru vardır. Bu güzel maskaramızın kusuru da diğer maskaralara oranla bir tık daha pahalı olmasıdır. Verdiğiniz paranın her kuruşuna değecek olan maskarayı bir an önce denemenizi tavsiye ederiz.

Lancome Hypnose Drama Rimel Fiyatı: 190 tl

3-Maybeline Lash Sensatıonal Yelpaze Etkili Maskara

Kısa kirpikli her kadının makyaj çantasında bulunması gereken bu maskara fiyat performans açısından bayağı avantajlı. Kirpiklerinize belirgin bir hacim kazandıran, kirpiklerinizi tel tel birbirinden ayıran, kirpiklerinize adeta bir yelpaze görünümü veren bu maskaraya bayılacaksınız. Uygulaması çok kolay olan çok orijinal bir ürün. Maybeline’in maskara konusunda çok başarılı olması bu maskara ile kaçınılmaz. Kirpiklerinizin doğal ve uzun görünmesini istiyorsanız uzun süre kalıcılığı olan, kıvrıltıcı etkiye sahip maskarayı deneyebilirsiniz.

Maybeline Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara Fiyatı: 58 tl

Sponsorlu Reklam

4-Loreal Paris Volüme Million Lashes

Kirpiklerinizi tek tek ayıran ve kıvrıltan bu mükemmel maskaraya bayılacaksınız. Kirpiklerinizin çok yoğun ve güzel görünmesini sağlayan bu maskaranın kalıcılığı da çok fazla. Kuruduktan sonra kalıcılığının uzun süre devam edeceği bu maskarayı siz silmediğiniz sürece kirpiklerinizde durmaya devam ediyor, akma yapmıyor. Fiyatına göre yüksek performans gösteren bu maskaranın bir miktar topaklanma yaptığını da itiraf edelim. Avantajları dezavantajlarından daha fazla olan bu ergonomik maskarayı en yakın zamanda denemenizi tavsiye ederiz.

Loreal Paris Volüme Million Lashes rimel Fiyatı: 59 tl

Sponsorlu Reklam

5-Maybeline Newyork Total Temptation Maskara

Son zamanların en çok beğenilen ve en uygun fiyatlı maskaralarından biridir bu total temptatıon. Tek uygulama sonrası çok fazla etkisini göremeseniz de üst üste uygulayarak inanılmaz bir hacim elde edebilirsiniz. Fırçanın boya tutuculuğu fazla olduğundan kirpikleriniz siyah ise bu maskarayı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Açık renkli kirpiklere sahipseniz bu rimel kirpiklerinizi boyayacaktır. Rimeli kullandıktan sonra gözlerinizden silmek isterseniz de bu maskara ile bu iş çok kolay olacak. Aynı zamanda hacim verme özelliği de çok yüksek olan bu rimelin de dezavantajı maalesef ki var. Kirpikleriniz çok uzasın istiyorsanız bu rimel bu iş için çok uygun değil. Fırça kıllarının kısa olmasından kaynaklı olarak kirpik uzatma etkisi az olsa da hacim verme açısından beklentilerinizi karşılayacaktır bu ürün.

Maybeline Newyork Total Temptatıon Maskara Fiyatı: 56 tl

6- Loreal Paris Unlimited Siyah Maskara

Ekstra siyah, ekstra yoğun ve ekstra uzun kirpikler istiyorsanız bu rimel tam size göre. Ergonomik yapıda iki tarafa bükülebilen fırçasını kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Konik yapıda fırçası ile tüm kirpiklerinize ulaşarak 24 saat boyunca kirpik lifting etkisi yaratıyor. Denemeyenlerin mutlaka denemesi gerekiyor diyoruz.

Loreal Paris Unlimited Maskara Fiyatı: 88 tl

7-Beaulish Maskara

Piyasadaki birçok markanın yüzlerce pahalı maskaralarından sıkıldınız mı? Bu maskara kullanıp verim alabileceğiniz en uygun fiyatlı maskaralardan biridir. Kirpiklerinizin tek tek ayrılmasını ve bir miktar uzamasını sağlayan beaulish marka maskarayı hacim vermek için almak istiyorsanız bu iş için çok uygun değil. Gratisin yeni markalarından olan bu ürünü denemeyi isterseniz gratis mağazalarından alabilirsiniz.

Beaulis Maskara Fiyatı: 22 tl

8-Loreal Paris Teleskopic Koyu Siyah Maskara

Kullananların uzun süre başka maskara denemek istemediği bu maskaranın seveni çok olduğu gibi sevmeyeni de çok. Ekstra siyah bu ürünün bir miktar akma yaptığını da söylemeden geçemeyeceğiz. Kirpiklerinizi koyu siyaha boyayan bu maskarayı uzun kirpikleriniz var ise çok seveceksiniz. Kısa kirpiklere sahip kişiler tarafından çok sevilemeyen bu ürünü deneyerek siz de yorumunuzu alttaki kutucuklara yaparak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Loreal Paris Teleskopic Maskara Fiyatı: 99 tl

9-Sephora Outrageous Curl Maskara

İnanılmaz derecede bir tarafı aşağı diğer tarafı yukarı doğru bakan korkunç kirpikleriniz de olsa onları evcilleştirecek olan maskara tam olarak bu. Simsiyah ve ekstra gür kirpiklere sahip olmak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Kirpikleri sertleştirmeden kıvrık ve siyah olmasını sağlayan, kirpik lifting etkisi gösteren mükemmel bir ürün. Tek dezavantajı geç kuruması olan bu maskarayı kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Kurumasını uzun süre bekleyebilirsiniz.

Sephora Outrageous Curl Maskara Fiyatı: 59 tl

10-Flormar Precious Curl Maskara

Hayatınızın maskarasını arayanlar için yazdığımız bu yazının sonunda aradığınızı bu rimel ile bulacağınıza eminiz. Özel olarak tasarlanmış kıvrık fırçası ile kirpiklerinize mükemmel kıvrıklık sağlayacak olan bu ürün ile belirgin hacimli kirpiklere çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Flormar Precious Curl Maskara Fiyatı: 39 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat