Sponsorlu Reklam

Mustela Bebek Şampuanı Kullananlar

Sponsorlu Reklam

Mustela bebek şampuanı kullanıcılar tarafından sevilen, doktolar ve eczacılar tarafından önerilen bebek şampuanıdır. İçeriğindeki doğal maddeler sayesinde bebeğinizin ilk banyosundan itibaren uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir ürün. Bebek şampuanı arayan annelerin beklentilerini az çok tahmin edebiliyoruz. Mustela da bu beklentileri hepimizden daha iyi bildiğinden sizin beklentilerinizi karşılayacak bir ürün piyasaya sürmeyi başarıyor. Bebeğinizin gözlerini yakmadan temizleyen, banyo yapmaktan bebeğinizin zevk almasını sağlayacak olan bu şampuanı kullandıktan sonra bebeğiniz banyodan kahkahalar atarak çıkacak. Banyo sevmeyen ve banyo sırasında anneyi çok yoran bebekler için bile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyor. Peki e ve daha bir çok şey. Yazımızı dikkatle inceleyerek aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Mustela Şampuan Nedir?

Mustela Şampuan Yararları
Mustela Şampuan Yararları

Mustela yeni doğan bebeklerin ilk banyoları için kullanabileceğiniz bir bebek şampuanıdır. Yeni doğandan başlayarak çocuğunuzun 8-10 yaşındaki halinde bile kullanabileceğiniz bu şampuanı çok seveceksiniz. Göz yakmayan formülü ve içerisindeki doğal içerikleri ile adeta bebeğinizi banyoyaysizi de kendisine aşık edecek. Bebeğiniz yeni doğduğunda farklı bir dünyadan gelmiş farklı bir ortamdan çıkmış oluyor bu nedenle bir çok deri problemi yaşayabiliyor. Deri problemlerine kireçli sular da neden olabiliyor, şampuanların içerisindeki kimyasal ürünler de neden olabiliyor. Mustela şampuan ile tüm bu problemler ortadan kalkıyor. Kireçli su nedeni ile kuruyan deriyi içerisindeki nemlendirici ürünler ile nemlendiriyor ve bebeğinizin cildinin sağlıklı kalmasını sağlıyor.

Sponsorlu Reklam

Mustela Şampuan Yararları

Mustela şampuanın yararları saymakla bitmiyor. Bir çok yararı bulunsa da en çok tercih edilme nedenlerini ve en çok yarar sağlayan özelliklerini bir araya getirdik ve maddeler halinde sıraladık. Gelin şimdi yeni doğan bebeklerde kullanılan ve tüm bebekler için faydalı olan bu şampuanın yararlarına birlikte bakalım;

 • Mustela şampuan içeriğinde zararlı kimyasal ürünler barındırmaz ve bu ürünlerin deride oluşturduğu allerjik reaksiyonları oluşturmaz.
 • Mustela şampuan paraben içermiyor.
 • Mustela şampuan hipoallerjeniktir.
 • Mustela şampuan Konak gibi deri rahatsızlıkları için doktorlar tarafından önerilen bir şampuandır. Klinik olarak test edilmiştir.
 • Mustela şampuan kireçli suyun zararlı etkilerinden çocuğunuzun vücudunu korur. İçerisindeki nemlendirici ürünler ile bebeğinizin cildinin kurumasını önleyerek yumuşacık yapar.
 • Mustela şampuan göz yakmaz ve çocuklara- bebeklere banyoyu sevdirir.
 • Mustela şampuan bebeğinizin derisini derinlemesine temizler bunu yaparken de cildine hiçbir zarar vermez. Bebeklerin cildinde oluşabilecek mantar enfeksiyonlarını önler.
 • Mustela şampuan çok uzun süre kullanılabilecek büyük pompalı kutular içerisinde piyasaya sunulmuştur. İnternetten veya eczanelerden satın alabilirsiniz.
 • Mustela şampuan tüm banyonuzu saracak eşsiz bir koku bırakır ve bebeğinizi asla rahatsız etmez.

Mustela Şampuan Zararları

Mustela şampuanın içeriğindeki doğal ürünler sayesinde hiçbir zararı yoktur. Mustela şampuan hipoallerjenik olduğu için allerji durumu da olmaz, göz de yakmaz. Klinik olarak test edilmiş olan Mustela şampuanın bilinen hiçbir zararı yoktur.

Mustela Bebek Şampuanı Kullananlar
Mustela Bebek Şampuanı Kullananlar

Mustela Şampuanı Kimler Kullanabilir?

Mustela şampuan göz yakmayan şampuandır ve yeni doğan bebeklerin kullanımına uygundur. Mustela şampuanı bir kez kullanmaya başlayan anneler de 3-4 yaşına kadar kullanır hatta çocuk 10 yaşına gelene kadar mustela şampuanı kullanarak yıkanır. Göz yakmayan, eşsiz kokan ve zararlı kimyasal içermeyen içeriği ile tüm çocukların ve annelerin tercihi olan şampuanı;

Sponsorlu Reklam
 1. Yeni doğan bebekleriniz için kullanabilirsiniz
 2. Çocuklarınızda kullanabilirsiniz
 3. Göz yakmayan şampuan arayan gençler de bu şampuanı kullanabilir.

Mustela Şampuan Fiyatı

Mustela şampuanın fiyatı 90 tl dir. Fiyatı size biraz pahalı gelse de miktar olarak oldukça fazla olduğundan uzun süre kullanabilirsiniz. Hem bebeklerinizde hemde küçük çocuklarınızda kullanabileceğiniz ve çok seveceğiniz bu şampuanı bir kere alıp denedikten sonra bir daha bırakamayacaksınız.

Mustela Bebek Şampuanı İçeriği

Mustela bebek şampuanı içerisinde paraben bulunmaz. Bunun yanında pentoksietanol de yoktur. Bebeğinizi zararlı kimyasallardan korumak için üretilmiş olan bu şampuanın içerisinde gliserol, su, gliserin, sitrik acid, potasyum sorbate, avokado özü bulunur. Bunların yanında şampuanın temizleme özelliğini arttırmak ve bunu yaparken bebeğinizin cildine zarar vermemek için birkaç ürün daha bulunur.

Mustela Bebek Şampuanı İçeriği
Mustela Bebek Şampuanı İçeriği

Mustela Bebek Şampuanı Kullananlar

Kullanıcı Diyor ki; Bebeğim yeni doğduğunda almıştık. Gerçekten çok güzel temizliyor ve inanılmaz güzel kokuyor. Doktorumuzun tavsiyesi ile almıştık ve şuan 8 yaşındaki erkek çocuğum için de kullanıyoruz. Önceleri banyo yaparken ağlayan çocuk şimdi güle oynaya banyoya gidiyor hatta tek başına yıkanmak istiyor.

Kullanıcı Diyor ki; Konak için eczacımızın önerisi ile almıştık. Fiyatı başta çok yüksek gelse de anneler için bebeğinden daha önemli bir şey yoktur. Ne olursa olsun alıp kullanıcam dedim iyi ki almışım. Bu şampuanı kullandıktan sonra bebeğimin saç derisi veya vücudu ile ilgili hiçbir rahatsızlığı olmadı. İlk zamanlar bana pahalı gelen fiyatı da bitmek bilmeyen şampuanı gördükten sonra oldukça uygun göründü.

Kullanıcı Diyor ki; Mustela markasının tüm ürünlerini çok seviyorum tabii şampuanı benim yanımda bir başka. Bebeğimin cildini yumuşacık yapıyor ve asla göz yakmıyor. Banyo zamanı gelince ön yargılarım oluşur ve yine çok uğraşacağımı düşünür strese girerdim. Musteladan sonra bebeğim ağlamadığı için, banyodan zevk aldığı için bende hiç stres yapmıyorum ve koşarak banyoya gidiyorum.

Sponsorlu Reklam

Kullanıcı Diyor ki; Çok memnun kaldığım bir ürün. Çocuğum 6 yaşına geldi hala kullanıyoruz.

Kullanıcı Diyor ki; Kızım doğmadan önce bebek hazırlığı yaparken almıştık. 8 aylık oldu hala kullanıyoruz ve hala bitmedi.

Kullanıcı Diyor ki; Fiyatına değecek bir ürün. Anneler sakın düşünmeyin ve hemen alıp kullanın. Bebeğinizde saç derisi problemi olmaması için mustela kullanın. Doktorlara gidip o kadar paralar dökmeye hiç gerek yok.

Sponsorlu Reklam

Mustela markasının piyasaya sürdüğü mustela bebek ve yeni doğan şampuanı hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmaya çalıştık. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumları sizler ile paylaştık. Siz de bu şampuanı kullanmak isterseniz mustelanın internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Mustela İnternet Sitesi: https://www.mustela.com.tr/yenidogan-sampuani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat