Sponsorlu Reklam

Naprosyn plus jel nedir ?

Sponsorlu Reklam

Naprosyn plus 30 gr ve 50 gr’lık tüp ambalajlara sahip ağrı kesici bir ilaçtır. Naprosyn jel etkin madde olarak lidokain ve naproksen içermektedir. Bu nedenle etkili bir ilaçtır. Yumuşak dokularda ki ağrılar, iskelet ve kas sisteminde ki zedelenmelere iyi gelmektedir. İltihaplanmaları gidermede yardımcı olmaktadır. Uygulandığı bölgede ferahlatıcı bir etki yaratmaktadır. Hoş koku içeren, leke bırakmayan bir jeldir.

Sponsorlu Reklam

Burkulma ve ezilme gibi durumlarda etkili çözüm önerisi olarak kullanılmaktadır. Kas gerginliği, ağrı gibi acı verici durumlarda naprosyn jel olumlu yönde iyileştirmeye yol açmaktadır. Omurga ve eklem zorlanmaları durumunda, naprosyn jel sizlere iyi gelecektir. Bir eczaneden ortalama fiyat aralığından naprosyn jelinizi edinebilirsiniz. Her eczaneden kolaylıkla edineceğiniz naprosyn jel, tüm ağrı odaklı acılarınıza son verecektir. Kısa sürede etkili çözüm olarak bilinmektedir.

Naprosyn plus

Naprosyn plus %5 jel + %10 olarak satışa sürülmektedir. 50 gr’lık bir jel ilaçtır. Etkili olmasının yanı sıra zarar vermeyen de bir ilaçtır. Naprosyn jel başka ilaçlarla tepkimeye girmez. Herhangi bir yiyecek içecekle etkileşime girmez. Cilt üzerine kullanılması önerilmez. Cilt üzerine kullanılırsa, cildinizi tahriş edebilir. Günde 2 ila 6 defa ağrıyan bölgeye sürülür. Jel tamamen emilene kadar beklenmesi gereklidir. Naprosyn plusın çocukların kullanması ile ilgili bir veri bulunmamaktadır.

Naprosyn plus kullanırken, göz ve göz çevresini temas etmemesine özen göstermeniz gerekmektedir. Eğer bilinen herhangi bir alerjiniz var ise kullanmaya başlamadan önce doktorunuza danışmanız önerilmektedir. Aksi taktirde vücudunuzda farklı tepkimelere yol açabilmektedir. Mümkün oluğunca ufak dozlar halinde kullanılması önerilmektedir. Kullandıktan sonra ortaya çıkan deri rahatsızlıklarınız var ise doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Reklam

Naprosyn jel

Naprosyn jel ağrı ve kas zedelenmelerine yönelik ağrıların azalmasında büyük etken oynamaktadır. Ağrılı kısıma günde 2 ila 6 kere sürülmesiyle ağrıyı hafifletmeye yaramaktadır. İlacın iyice emilmiş olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bu sayede ilacın tamamen etki ettiğini görebilirsiniz. Bir seferde uyguladığınız doz 5 mg’lık uygulamayı geçmemelidir. 5 mg’lık doz ortalama 250 mg’lık lidokaine karşılık gelmektedir.

Çok geniş yüzeylerde çok sık uygulanması önerilmemektedir. Bunun nedeni ise vücudunuz ilaca karşı tepki geliştirmesidir. Bu sayede ilacı sürseniz de artık sizlere bir etki göstermez. Bunun yanı sıra doz aşımında herhangi bir problem belirtilmemiştir. Kolaylıkla en yakınınızda ki eczaneden naprosyn jelinizi edinebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Tedaviler tamamen çözüm odaklı olmaktadır. Jel tedavisi sonlandırıldığında herhangi bir problem gözlemlenmemektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışarak bu ilacı kullanmanız önerilmektedir.

Naprosyn nedir ?

Naprosyn nedir ? Naprosyn hafif, orta ya da ağır kas, kemik ve doku zedelenmelerinde kullanılan, jel yapılı bir ilaçtır. Naprosyn jel etkili olmasına rağmen ağır bir ilaç değildir. Diğer ilaçlarla gözlemlendiği üzere hiçbir tepkimesi bulunmamaktadır. İlaçların yanı sıra diğer yiyecek ve içeceklere nazaran da bir tepkimesi görülmemektedir. Naprosyn jelinizi herhangi bir eczaneden alarak kendi tedavinizi evde başlatabilirsiniz.

Naprosyn jelinizi günde belirli aralıklarla kullanmanız önerilmektedir. Bunun nedeni ise vücudunuzun ilaca alışmaması içindir. Bu nedenle günde 6 defadan fazla kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Naprosyn tedavilerde kullanıldığı zaman genellikle çözüm odaklı olmaktadır. Yine de ilacınızı temin etmeden önce hekiminizle iletişime geçmeniz önerilmektedir. Ağrı zedelenmelerde bile etki gösteren bu ilaca tüm eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Naprosyn plus jel

Naprosyn plus jel

Ağır, orta ve hafif ağrıların çözüm öneri olarak sunulan naprosyn plus jel, tüm kullanıcıların memnun kaldığı bir ilaç olarak bilinmektedir. Jel kıvamında ki bu ilacı ağrılı bölgenize sürerek tedavi yöntemi uygularsınız. 30 ila 50 gr’lık tüplerde satılan naprosyn plus jeli, dilediğiniz boyutta alabilirsiniz. Tedavilerde genellikle çözüm önerili olan bu jeli, eczaneden hemen temin edebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Çocuklar ve yaşlıların kullanımı herhangi bir söylem bulunmamaktadır. Bu nedenle çocuk ya da yaşlı bir birey kullanacaksa doktoruna danışılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra hamile ve emziren kadınlarda da kullanırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Naprosyn plus jeli yüzünüze temas ettirmemeniz gerekmektedir. Yüzünüze temas halinde herhangi bir tahrişe yol açabilmektedir.

Naprosyn cr

Naprosyn cr,

Naprosyn cr, naprosyn jelin tablet halini alan bir ilaçtır. 750 gr’lık satışları bulunmaktadır. Ağır, orta ve hafif doku, kas zedelenmelerinde kullanılan bir ilaçtır. Günde en fazla 2 kere içilmesi önerilmektedir. Tok karnına içilmesi önemlilik arz etmektedir. Biri sabah biri akşam olmak üzere iki kere günde kullanabilirsiniz. İlaçları arasında 12 saat olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. İlacı kullanmaya başlamadan önce hekiminize danışmanız önemlidir.

Belirli yan etkileri bulunabilmektedir. Bu nedenle farklı ilaçlarla kullanılmaması önemlidir. Alkollü içeceklerle de tüketimi yasaktır. Kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilmektedir. Hamile, emziren kadınlar, yaşlılar ve çocuklar üzerinde bilinen bir yan etkisi yoktur. Yine de bu kişilerin doktor kontrolünde bu ilacı kullanması önerilmektedir.

Sponsorlu Reklam

Naprosyn plus jel nedir ?

Naprosyn plus jel nedir ? Naprosyn plus jel ağrılarda kullanılan bir jel kremdir. Bir kullanımda 5 mg ‘lık kullanım önerilmektedir. Günde en az 2, en fazla ise 6 defa kullanılması ön görülmektedir. Dilediğiniz eczaneden kolaylıkla edinebileceğiniz bu ilaç, sizlerin ağrılarınızı geçirecektir. Uzun süreli kullanımı önerilmemektedir. Bu nedenle 3 ila 4 gün üstünde kullanmamanız gerekmektedir. İki boyutta satılmaktadır. İlki 30, ikincisi ise 50 mglık’tır. Eczanelerde ikisini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hamile ve emziren kadınlar kullanmaya başlamadan önce doktoruna sorması gerekmektedir. Bunun yanı sıra çocuk ve yaşlılarda da kullanmadan önce doktora danışılması gerekmektedir. Herhangi bir ilaçla ya da yiyecek / içecekle tepkimesi bulunmamaktadır. Bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra cilt ve yüz / ağız bölgesine kullanmanız önerilmemektedir. Bu talimatlara uyarak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Naprosyn cr nedir ?

Peki naprosyn cr nedir ? Naprosyn cr ağrı odaklı zedelenmeleri onarabilecek, ağrılara iyi gelecek kapsüllü bir ilaçtır. Naprosyn cr etkili bir çözüm olarak zedelenmelerde ve kas ağrılarında kullanılmaktadır. Günde iki defa alınması önerilmektedir. Fazla alınmasında yan etki gösterebilir. Bu nedenle düzenli bir şekilde 12 saat arayla kullanılmalıdır. Tok karnına içilmesi önerilmektedir. Farklı ilaçlarla bir arada kullanılması önerilmemektedir.

Herhangi bir eczaneden ilacı temin ederken, detaylı bir şekilde kullanım talimatlarını öğrenebilirsiniz. Sizlere faydalı gelecek bu ilacı dilediğiniz eczaneden kolaylıkla temin edebilirsiniz. İlacın yan etkilerini ve kullanım kılavuzunu okumayı kesinlikle unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat