Sponsorlu Reklam

En Özel Anlarınız İçin Nikah Elbisesi Modelleri

Sponsorlu Reklam

Nikah elbiseleri çeşit çeşit modellerde olsa da değişmeyen tek şey vardır ki o da nikah elbisesinin beyaz olduğudur. Beyaz renkte nikah elbiseleri gelinin saflığını, masumluğunu, yeni bir hayata açacağınız bembeyaz bir sayfayı ifade eder. Kimine göre kısa, kimine göre uzun, kimine göre straplez kimine göre ise muhafazakar olan bu nikah elbiseleri yıllar öncesinden hayallerinizde tasarlanır ve o gün geldiğinde bulunmaya çalışılır. Maalesef ki bu o kadar da kolay olmayacaktır. Her kafadan bir ses çıkarken gerçekten hayatınızda bir defa yaşayacağınız bu mükemmel an için ne istediğinize doğru karar verebilecek misiniz?

İlginizi çekebilir:https://drkadinca.com/moda/2019-un-en-moda-gelin-cicekleri/

Sponsorlu Reklam

En doğru kararı vermek, en güzel nikah elbisesini seçebilmeniz için nikah elbisesi modellerini sizler için bir araya getirdik. Kısa nikah elbiseleri, beyaz nikah elbisesi, balık nikah elbisesi, sade nikah elbiseleri, büyük beden nikah elbisesi ve daha bir çok şey için dikkatle inceleyin.

Nikah Elbisesi Beyaz 2020 Modası

A Kesim Nikah Elbisesi

Sadece düğünlerde abartılı gelinlik modellerinde kullanılmıyor a kesim, sade nikah elbiselerinde de çok fazla tercih ediliyor. İnce askıları ve belinize oturan sıkı modeli ile bu nikah elbiseleri gerçekten mükemmel. Özellikle de yaz aylarındaki nikahlarda tercih edebileceğiniz bu nikah elbisesinin herhangi bir abiyeden farkı beyaz olması, gelinlikten farkı ise sadece kabarık olmamasıdır. Hem sade hemde abartılı nikahlarda kullanabileceğiniz şekildeki gibi nikah elbiselerini temin edebilir en özel anlarınızda mükemmel görünebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Balık Model Nikah Elbisesi

İnce ve zarif gelinlerimizin ilk tercihleri olan balık model nikah elbiseniz ile harika görünebilirsiniz. Partnerinizi tekrardan kendinize aşık edeceğiniz bu nikah elbiselerinin arasından size en çok yakışacak olan modeli tercih edebilirsiniz. Rahat olmak istiyorsanız kuyruksuz modeller tercih edebilir, göz alıcı görünmek istiyorsanız yırtmaçlı modeli seçebilirsiniz. Bu mükemmel beyaz nikah elbiselerini gelin çiçeğiniz, tacınız veya aksesuarlarınız ile süsleyebilirsiniz. Mükemmel bir gün geçirmek ve bol bol fotoğraf çekinmek istiyorsanız bu model ile çok fotojenik görünebilirsiniz. Fazlalıklarınız var ise korse giymeyi tercih etmenizde fayda var.

Sade Nikah Elbisesi

Her şeyin sadesini seven gelinlerimiz için nikah elbiselerinin de sadelerini bulduk getirdik. Yapı gereği ihtişamı sevmeyenler nikah törenlerini aile arasında yapanlar veya nikah benim için önemli değil düğün daha önemli diyen gelinlerimiz için bir araya getirdiğimiz modelleri bir inceleyelim. Şekildeki gibi ince askılı olmayan, straplez olmayan gayet muhafazakar nikah elbisesi modelleri her aile için çok uygun. Hangi kültürde olursanız olun bu nikah elbiselerini sorunsuz bir şekilde giyebilirsiniz. Kollarını beyaz danteller veya boncuklar ile süsleyerek elbiseye farklı bir hava katabilir daha kapalı bir nikah elbisesi elde edebilirsiniz.

Nikah İçin Beyaz Pantolon

Sponsorlu Reklam

Alışılmışın dışında ve sade nikah törenlerinde artık beyaz takım elbiseler, beyaz tulumlar, beyaz pantolonlar yer alıyor. Tüm vücudunuzu saran tulumlar ve ince topuklu ayakkabılarınız ile mükemmel görünmek mümkün. Kolsuz beyaz bluz ve geniş beyaz pantolonları da tercih edebilirsiniz, omuzu açıkta bırakan beyaz tulumları da. Hangisini tercih ederseniz edin mutlaka aksesuarlarınızı unutmayın. Gelin olduğunuzu anlayamayanlar için gelin çiçeği veya gelin tacı bu nikah elbiselerinin vazgeçilmezi. Toplumumuzun bu nikah elbiselerine alışması ve nikahlarda bu elbiseleri daha çok görmek dileğiyle..

Kısa Nikah Elbiseleri

Kısa nikah elbiseleri nikahlarda çok fazla tercih ediliyor ve uçuş uçuş etekleri ile kızlarımı adeta bir melek gibi görünüyor. Vücudunuzu saran, bel kısmı tam oturan bu nikah elbiseleri son derece havalı ve sevimli görünüyor. Diz altına kadar inen modeller vintage havası oluşturuyor ve postmodern bir görünüm sağlıyor. Asil bir prenses olarak nikah töreninizi geçirmek, hafızalara kazınmak istiyorsanız bu elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Asimetrik Nikah Elbiseleri

Ön kısmı kısa, arka kısmı uzun nikah elbiseleri son yıllarda çok moda. Uzun dediğimiz kısım hele ki kuyruk şeklinde ise kızlarımız bu modele çok bayılıyor tabii partnerleri de. İster omuzu açık ister kolları uzun isterseniz de straplez bir çok farklı modellerde birleşebilen bu elbiselerin ortak özelliği asimetrik olması. Siz de asi bir şeyler yapmak istiyor ve kimsenin giymediği bir model nikah elbisesi giymek istiyorsanız asimetrik model sizin için uygun olabilir.

Dantel Detaylı Nikah Elbiseleri

Danteller nikah elbiselerinde ve gelinliklerde gerçekten çok tercih ediliyor. Kollarda, omuzda, etek uçlarında hatta ve hatta elbisenin tüm bölümlerinde danteller görmemiz mümkün. Biraz geleneksel biraz sade, biraz da asil bir görünüm elde etmek birkaç santim dantel ile mümkün. Dantel kollar, dantel sırt detayları ve dantel yakalar dantelin en çok kullanıldığı ve en çok yakıştırıldığı nikah elbiselerinde mevcut. İnci gibi ışıl ışıl parlamak isteyen gelinler için dantel salaş bir nikah elbisesi ve çiçek kurularından oluşmuş mükemmel bir elin çiçeği unutulmaz olabilir.

Uzun Kollu Nikah Elbiseleri

Kapalı gelinler için dikildiği bilinse de durum öyle değil. İster muhafazakar olsun ister olmasın uzun kollu nikah elbiseleri ve gelinlikler bu sene çok moda. Şekildeki gibi üst kısmı tülden oluşan uzun kollu nikah elbisesi ve sırt dekolteli uzun kollu nikah elbiseleri senenin en trend nikah elbiseleri arasında yerini aldı bile. Tüllerin çok kullanıldığı gelinlikler ve nikah elbiseleri ile ekstra masum görünebilirsiniz. Elinize alacağınız soft renklerden oluşmuş gelin çiçeği ve yine çiçekler ile bezenmiş gelin tacınız olmadan asla imza atmayın.

Büyük Beden Nikah Elbisesi

Büyük beden kadınların giyim konusunda çok seçenekleri yoktur ve bu az seçenekler nikah elbisesinde de geçerli.Ama üzülmelerine hiç gerek yok. Büyük beden gelinlerimizin model göstererek terzide diktirebilecekleri birbirinden güzel beyaz nikah elbisesi modellerini bir araya getirdik. Kollu, kolsuz, dekolteli, kapalı gibi bir çok şekilde kombinasyon yapabileceğiniz modeller arasından favori modelinizi seçin. Dantel ekletmek isterseniz dantel, tül ekletmek istersiniz tül ekletin. Sizin için biraz uğraştırıcı olacak ama en özel anınızda kilolarınız size huzursuzluk vermesin ve prensesler gibi görünün diye uğraşıyoruz. Gelin çiçeğiniz ve gelin tacınız ile nikah elbiselerinizi tamamlayın nikah salonunun en güzel gelini siz olun.

Nikah Elbisesi Modası

Nikah elbisesi modası geçmiş yıllara nazaran daha gösterişli ve daha hareketlidir. Düğünlerin çok yapıldığı büyük masraflı organizasyorlardan kaçan çiftler yönünü nikaha döndü ve bu nedenle nikah elbiseleri daha gösterişli oldu. Gelinlik giymeyen genç kızlarımızın nikahta giydikleri elbiseler de neredeyse bir gelinlik gibi kabarık, dantelli, havalı ve gösterişli olmaya başladı. Bunun yanı sıra büyük gösterişli organizasyonlar yapan çiftlerimiz de nikahları daha sade kıyafetler ile karşıladı. Sene içerisinde Zara gibi büyük bir firmanın sahibi bile beyaz pantolon ve gömlek takımı giyerek sade bir nikah töreni yapmış bulundu. Yani diyeceğimiz o ki nikah elbisesi modası tamamen size bağlı. Sadelikten hoşlanıyorsanız sade elbiseler moda, abartıdan hoşlanıyorsanız taşlı ve abartılı nikah elbiseleri moda. Organizasyonunuzu da dikkate alarak tercihinizi yapın ve mutlaka pişman olmayacağınız bir elbise seçtiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat