Sponsorlu Reklam

Nivea Cellular Leke Giderici Serum İşe Yarıyor Mu?

Sponsorlu Reklam

Nivea nın ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan kozmetik markası olmasına şaşırmamalı. Son dönemlerde çıkardığı bir çok kozmetik ürünlere bakacak olursak bu konuda kendini çok geliştirdiğini söyleyebiliriz. Özellikle Nivea Cellular Leke Giderici Serum kullananların yorumlarına bakacak olursak niveanın gelmiş geçmiş en iyi ürünü olduğunu söyleyebiliriz. İçeriğindeki hücre aktifleştiriciler sayesinde ciltte kollojen üretiminin artması amaçlanıyor. Bunun yanında cildin sağlıklı ve nemli kalmasını sağlayan hyaluronik asit ve elastinin de üretilmesini destekliyor. Yüzümüzde, ellerimizde veya boynumuzda yani genel olarak güneş gören bölgelerimizde oluşan güneş lekelerinden kurtulmamızı sağlayan bu serum adeta iksir gibi bir şey. Yıllardır lekeler için bir çok ürün deneyen ve en sonunda Nivea Cellular Leke Giderici Serum gibi mucizevi bir ilaç ile karşılaşan kullanıcıların yorumlarını sizlerle paylaştığımız makalemizi dikkatle inceleyin.

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/guzellik/dermier-altin-serum-nedir-ne-icin-kullanilir/

Sponsorlu Reklam

Nivea Cellular Leke Giderici Serum

Nivea cellular leke giderici serumun ne olduğu ve içeriğinde nelerin olduğuna bir göz gezdirelim öncelikle. Nivea cellular leke giderici serum gözenekleri küçülterek cildi şekillendiren, ciltteki hücreleri aktifleştirerek cilt için gerekli olan maddelerin salınımını sağlayan bir üründür. Direkt olarak ciltteki melanin hücrelerine etki ederek üretimini azaltıyor ve bu sayede lekelere neden olan maddenin azalarak lekenin ortadan kaybolmasını sağlıyor. Kimi zaman güneş ile kimi zaman da yaş ile ortaya çıkan bu lekelerden kurtulmanız için geliştirilen bu formül sayesinde ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsiniz.

Nivea Cellular Leke Giderici Serum Ne İşe Yarar

Nivea leke giderici serumun işe yaraması ve etkisini tam olarak göstermesi için düzenli ve uzun süreli kullanımı şarttır. Bir ay kullanımı sonrasında etkisini gösteren, 12 haftalık düzenli kullanımı sonrasında ise tamamen lekelerinizden arındıran bu formül ile mükemmel sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Peki Nivea Cellular Leke Giderici Serum tam olarak ne işe yarıyor ve faydaları nelerdir?

Sponsorlu Reklam

-Yaşla beraber gelen koyu renkte olan yaşlılık lekelerini azaltıyor ve ortadan kaldırıyor. Melanin pigmenti sayesinde oluşan bu lekeleri azaltmak için öncelikle melanini inhibe ediyor ve sorunu kökten çözmüş oluyor.

-Ciltteki lekeleri ortadan kaldırıyor veya rengini açıyor. Haliyle cildinizdeki renk eşitsizliklerinden kurtulmanızı sağlıyor. Işıl ışıl parlayan bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

-Yaşla birlikte gelen kırışıklıkları azaltmayı amaçlıyor. Kollojen ve elastin üretimini aktive ederek cildin genç ve güzel görünmesini sağlıyor. Yaşlanmayı geciktiriyor.

-Şekillenmiş, güçlenmiş, eşit tonda, parlak bir cildi sahip olmanızı sağlıyor.

-Ciltteki hücrelerin hyaluronik asit sentezlemesini uyararak cildin kurumasını engelliyor, cildin derinlemesine nemli ve yumuşak olmasını sağlıyor.

Sponsorlu Reklam

Nivea Cellular Leke Giderici Serum Nasıl Kullanılır?

Leke gidermek ve cildi sıkılaştırmak için kullanacağınız bu serumun nasıl kullanıldığını bilmeniz gerekiyor. Her krem ve serum gibi bu serumun da düzenli kullanımı önemlidir. Düzenli ve uzun süreli kullanımlarda ancak gerçek etkisini gösterebilir. Leke giderici serumu kullanmadan önce cildinizi temizlemeniz gerekiyor. Nivea markası kullandığınızdan dolayı nivea markalı herhangi bir temizleme ürünü kullanabilirsiniz. Cildinizi temizleyip kuruttuktan sonra göz çevrenize ve ağız çevrenizdeki kırışıklıklara bolca olmak üzere tüm yüzünüze uygulayın. Bu uygulama öncesinde çok kuru bir cildiniz var ise nemlendiricinizi de kullanabilirsiniz. Tüm yüzünüze masaj hareketleri ile yuvarlak bir şekilde kremi yedirin. Kdremi sürerken daima yuvarlak hareketler ile yukarı yönlü sürmeniz gerekmektedir. Sabah ve gece yatarken kullanacağınız bu kremi minimum 4 hafta boyunca düzenli kullanmanız gerekiyor.

Nivea Cellular Leke Giderici Serum Fiyatı

Bu ürünün fiyatı siteden siteye, dönemden döneme göre farklılık gösterse de 30 ml lik paketi 90 tl dir.

Sponsorlu Reklam

Nivea Cellular Leke Giderici Serum Kullananlar

Kullanıcı yorumlarının bulunduğu yazımızı dikkatle inceleyin. Her insanın cilt tipine göre kremin veya serumun etkisi farklı olacaktır bunu unutmayalım

Kullanıcı Diyor Ki: İki hafta önce bu serumu kullanmaya başladım ve bu kadar kısa sürede bile cildime bir canlılık geldi. Cildim daha fresh görünüyor ve ışıl ışıl parlıyor. Bitirene kadar kullanmayı düşünüyorum bekli bir kutu daha alırım.

Kullanıcı Diyor Ki: Leke için almıştım bu kremi ama sadece leke için olmadığını kullanarak öğrendim. Göz çevremdeki kaz ayaklarını, mimiklerim ile ortaya çıkan yüzümdeki ufak kırışıklıklarımı giderdi. Favori kremlerim arasına eklediğim çok beğendiğim ürün oldu kendisi.

Kullanıcı Diyor Ki: Etkisini ilk kullanımda bile hissettiren mucizevi bir ürün.

Kullanıcı Diyor Ki: İki haftadır kullanıyorum ama ben diğer yorum yapanların aksine pek bir etkisini görmedim. Sadece cilt tonumun eşitlendiğini hissediyorum o kadar.

Kullanıcı Diyor Ki: Annem ile almıştık bu kremi ve genetik olarak tüm ailede güneş lekeleri mevcut. Annemin bir de yaş ile birlikte gelen koyu lekeleri de vardı. İkimizde de işe yaradı. Kremi düzenli ve tam olarak söylendiği gibi kullandık. Benim yüzüm adeta ışıl ışıl oldu. Annemin de bir çok lekesi gitti, gitmeyen lekelerin de rengi açıldı. Çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum.

Kullanıcı Diyor Ki: Çok uzun süredir çıkmayan ergenlik sivilcelerim bu kremi kullanndıktan sonra tekrardan çıkmaya başladı. Güneş lekeleri ve çiller için bir arkadaşımın önerisi ile almıştım bu kremi ama maalesef yüzüm sivilce tarlasına döndü.

Kullanıcı Diyor Ki: Birkaç haftadır düzenli olarak kullanmama rağmen olumlu yönde hiçbir etkisini görmedim. Arkadaşlarım erken olduğunu ve en az bir ay kullanmama gerektiğini söylediler ama yüzümde olumlu bir etkisini bile görmediğim için, aynı zamanda cilt altı komedon sivilcelerimi arttırdığı için bir haftada pes ettim. Param boşa gitti.

Nivea Cellular Leke Giderici Serum hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve kullanıcı yorumlarını bir araya getirdik. En güzel giysimiz olan ve bizi diğer insanlara gösteren maskemizin cildimiz olduğunu düşünürsek ona bir güzellik yapıp ihtiyacı olan ürünleri kullanmalıyız. Her cildin ihtiyacı farklıdır ve siz de cildinizin ihtiyaç duyduğu kremin Nivea Cellular Leke Giderici Serum olup olmadığını anlamak için denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat