Sponsorlu Reklam

Örgü Battaniye Modelleri 2019 – 2020

Sponsorlu Reklam

Kış artık ufaktan da olsa bize yüzünü göstermeye başladı. Serin havalardan dolayı battaniyeler dolaptan çıkarıldı. Kapılar uyurken kapatılır hale geliyor. Böyle bir durumda tabi ki bizde sizler için örgü battaniye modelleri için güzel bir yazı hazırlamaya çalışacağız. Resimlerle videolarla örneklerle birçok örgü modellerini bu yazımız içerisine ekleyeceğiz.

Son yıllarda endüstriyel ürünler çok moda kullanılır olsa da artık eskiye dönüş tekrardan başladı. Geçmiş mazide kalmadı ve tekrardan tığ işi örgü battaniye modelleri moda olmaya başladı. Fabrikasyon örgü modelli battaniyeler mağazalarda satılsa da tabi ki el işi göz nuru bir battaniyenin yerini tutmayacaktır. Sizlerde hem evime farklı bir dokunuşum olsun hem de işlerken zamanım geçsin diyorsanız, örgü battaniye modellerine göz atın arasından seçin ve başlayın.

Sponsorlu Reklam

Örgü Battaniye Örnekleri

1 – Yeşil Örgü Battaniye Modeli

İşlemesi çok kolay ve kısa sürecektir. İlk battaniye işiniz olacaksa bu el işi göz nuru battaniyeyi yatmak için değil de gün içinde kanepede uzanırken kullanabilirsiniz.

1- Yeşil Örgü Battaniye Modeli

 

2 – Turkuaz Örgü Battaniye

İç açıcı ferah ve neredeyse elde işlendiği belli olmayacak şekilde tasarlanmış bir örgü battaniye modeli. Rengi evinize uygunsa çok güzel yakışacaktır. Fakat siz kendi zevkinize göre farklı renklerde örgü modelleri de yapabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
2 – Turkuaz Örgü Battaniye

3 – Dört Renkli Kalın Battaniye

Beyazdan deniz mavisine giden dört renkte işlemesi aşırı kolay bir battaniye karşınızda… İlmekler iri iri olduğu için battaniyeye daha dolgun bir hava katmış. Siz boyutunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İsterseniz bebek battaniyesi yaparsınız isterseniz kendi yatağınıza göre yapabilirsiniz.

3 – Dört Renkli Kalın Battaniye

4 – Günlük Kullanım İçin Örgü Battaniye

Koltukta hafif uzanırken genelde kısa bir uykuya dalarız. Bu sırada üşürüz ve soğuk alma ihtimalimiz yüksektir. Sizin için günlük kullanımda çok güzel gidecek bordo renkte ve baya kalın bir battaniye bulduk. Yine rengini siz kendinize göre değişebilirsiniz. Çocuklarınız içinde yapabilirsiniz. Yataklar daha sıcak olsun diye çarşafın üzerine de serebilirsiniz.

4 – Günlük Kullanım İçin Örgü Battaniye

5 – Kalın İplikli Örgü Battaniye

Bu kalın iplikler ile çok farklı ve kullanışlı bir battaniye hazırlayabilirsiniz. Bu örgü ipliğinin avantajı tüylü yapısı olmamasıdır. Bazı insanlar tüylü şeylere karşı alerjisi oluyor ve örgü battaniyeleri kullanamıyorlar. Bundan dolayı hem tüysüz hem kalın battaniyeden çok yorgan gibi görev yapacak bir örgü işi.

5 – Kalın İplikli Örgü Battaniye

6 – Rengarenk Örgü Battaniye

İnce ama çok tatlı ve rengarenk bir battaniye modeli. Daha küçüğünü şal veya atkı olarakta kullanabileceğiniz gibi çeyizinizi de bu örgü battaniye ile süsleyebilirsiniz. Benim tavsiyem bunu battaniye olarak ve yastık kılıfı olarak takım halinde yapabilirsiniz. Ayrıca kırlentlerde de çok güzel duracak bir model. Evinize neşe katmak biraz monotonluktan uzaklaştırmak istiyorsanız tam size göre bir model. Karelerde kullanan renkleri yine evinizin renklerine uyum sağlaması amaçlı değişebilirsiniz.

6 – Rengarenk Örgü Battaniye

7 – Örgü Battaniye ve Yastık Kılıfı

Bu modelde aslında battaniye amaçlı değilde yatak odasına farklı bir hava katmak amaçlı yapılmış. Renkler arasında ki kalın iplikler ile rüstik bir hava katılmış. Yastık kılıflarına yine örgü ile yapılmış ve odanın rüstik görünüşü tamamlanmış. Bu olay genelde otellerde çok kullanılır. Sizde evinizde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
7 – Örgü Battaniye ve Yastık Kılıfı

8 – Tığ İşi Örgü Battaniye

Tığ işi bir battaniye gerçekten el emeği göz nuru bir ürün… İşlemesi kolay ama uzun sürecek bir model. Rengarenk görünüşü ve kareler arasında ki boşluklar işlemenin daha kısa sürmesini sağlayacaktır. Bunu bir battaniye olarak değil de mesela yatağınızın üzerini örtüp görünüşü güzelleştirmek amaçlı yapılır. Ayrıca kullanmadığınız koltukların üzerini de bu model yapıp örtebilirsiniz.

8 – Tığ İşi Örgü Battaniye

Bebek Örgü Battaniye Modelleri

9 – Çocuk Odası Tığ İşi Örgü Battaniye

Çocuklarınızı da unutmadık tabi ki… Bu çok şirin çocuk yatağına uygun renkli ve şirin örgü battaniye modeli işlemesi orta derece bir zorlukta ve biraz daha büyüğü ile kendi yatağınıza da yapabilirsiniz.

9 – Çocuk Odası Tığ İşi Örgü Battaniye

10 – Çiçekli Örgü Battaniye

Altıgen çiçekleri ile mükemmel bir çocuk odası örgü battaniye modeli olabilir. İşlemesi hem kolay hem çok gösterişli. Önce çiçekleri tek tek işledikten sonra bir biri ile bağlantı yapılır ve istediğiniz boyutta bir battaniye oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
10 – Çiçekli Örgü Battaniye

11 – Kare Desenli Örgü

11 – Kare Desenli Örgü

12 – Bebek Örgü Battaniye

12 – Bebek Örgü Battaniye

13 – Bebek Örgü Battaniye Modelleri

13 – Bebek Örgü Battaniye Modelleri

14 – Bebek Örgü Battaniye Modelleri 2019

14 – Bebek Örgü Battaniye Modelleri

15 – Şişle Örgü Battaniye Modelleri Anlatımlı

15 – şişle örgü battaniye modelleri anlatımlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat