Sponsorlu Reklam

Peluş Kabanlar Nasıl Giyilir Peluş kaban Modelleri

Sponsorlu Reklam

Peluş kabanlar kış aylarında, soğuk bahar aylarında çok kullanılan sevimli bir o kadar da sıcak kabanlardandır. 2019 yılında çok kullanılan rengarenk peluş kabanlar bu sene içinde de çok moda. İsterseniz pastel tonlarında, isterseniz kar gibi bembeyaz isterseniz de adeta bir kuş kürkü gibi simsiyah peluş kabanlardan mutlaka bir tane alın. Çok üşüdüğünüzü hissettiğinizde kaşe kabanlar ile bile ısınamayacak dereceye geldiğinizde bu kabanları kullanabilirsiniz. Spor tarzda kombinleriniz ile spor görünümünüzü destekleyen bu peluş kabanları abiye elbiselerinizin üzerine kullandığınızda ise yine görünümünüzü destekleyecek şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Peluş Kürk Kaban Modelleri

1-Peluş Kaban ve Deri Tayt

Sponsorlu Reklam

Koyu renklerde peluş kabanları koyu renkte parçalar ile kombinleyebilirsiniz. Siyah sıkı deri tayt ile kombinlenmiş olan bordo renginde peluş kabanlarınızı siyah çantalar ile eşleştirebilirsiniz. Bu sayede siyah renkler ile bir bütün oluşturan kombininizin tadını çıkarabilirsiniz. Spor bir kombin değil de şık bir kombin istiyorsanız zarif topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabınızın bir bütün olan siyah kombininize uygun olmasını sağlayın.

2-Yeşil Peluş Kaban

Birbirinden renkli sıcak mı sıcak tüylü kabanlarınız arasından belki de en hareketlisi budur. Koyu yeşil olan peluş kabanları içerisine giyeceğiniz yine koyu renklerde olan bluzlar ve kazaklar ile tamamlayabilirsiniz. Siyah renk bluz ve siyah renk pantolon ile yeşil peluş kabanınızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

3-Turuncu Peluş Kaban

Rengarenk peluş kabanlar arasından seçtiğimiz turuncu peluş kabanı genç olanlar ve hep genç kalmak isteyenlere öneriyoruz. Kot pantolon ve aynı renkte gömlek ile eşleştirilen bu kombini tamamlamak için uzun çizmeler tercih ediliyor. Güneş gözlüğü ve çizmeler ile aynı desende olan çantanız ile çok havalı görünebilirsiniz.

4-Beyaz Peluş Kaban

Bembeyaz renkte sıcak mı sıcak peluş kabanlar ile kuğu gibi görünebilirsiniz. Gelinliğin üzerine bile giyeceğiniz bu beyaz kabanları her ortamda kullanabilirsiniz. Kar yağınca ve kışın en sert günlerinde kullanacağınız bu kabanları siyah ve beyazın uyumundan faydalanarak çok iyi bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Spor kombinler için spor tarzda botlar tercih edebilir, daha şık ve zarif kombinler için ise topuklu botlar tercih edebilirsiniz.

5-Siyah Peluş Kaban

Sponsorlu Reklam

Siyah peluş kabanlar şıklıkları ve çok az kirlenmeleri nedeniyle kışın çok tercih edilenler arasına giriyor. Beyaz peluş kaban gibi sık sık yıkamanıza gerek kalmayacak ve rengi dolayısı ile her türlü kıyafet ile uyumlu olacak bu kabanları kot pantolonlarınız ile siyah pantolonlarınız ile mükemmel uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah siyah uyumundan faydalanmak için de siyah çantalar kullanabilirsiniz.

6-Peluş Kaban ve Mini Etek

Mini etekleri nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız sizler için çok özel bir kombin önerimiz var. Peluş kabanlar ile mükemmel uyumlu olan mini etekli kombini tercih edebilirsiniz. Tamamen kış mevsimi için hazırladığımız bu şık kombinler için ihtiyacımız olan şeyler mini etekler ve peluş kabanlardır. Şık bir kombin için deri mini etekleri, herhangi bir peluş kabanı ve uzun çizmeleri tercih edebilirsiniz. Mini eteğin kendisini göstermesi için uzun çizmelerin şart olduğunu biliyoruz. Yumuş yumuş bir kombin için peluş kabanları unutmayın.

Sponsorlu Reklam

7-Uzun Peluş Kaban

Uzun peluş kabanlar sadece sırtınızı ve vücudunuzun üst bölgesini değil aynı zamanda kalçanızı ve bacaklarınızı da soğuktan korumak için bire bir. Kış mevsiminde en soğuk gecelerde bile sizi soğuktan koruyacak, sıcacık tutacak olan bu peluş kabanları kullanmaktan çekinmeyin. Zayıf ve fit kadınların çok tercih ettikleri bu peluş kabanları şişman kadınlar da tercih ediyor. İçerisine siyah ağırlıklı bir kombin kullandıktan sonra ve peluş kabanınınızın ön kısmını açık bıraktıktan sonra her türlü peluş kabanı giyebilirsiniz.

8-Midi Etek ve Peluş Kaban

Midi etekleri kombinlemek oldukça zordur özellikle midi eteklere uyumlu olan kabanı bulmak daha da zor. Midi eteğiniz gibi uzun bir kaban tercih etmeniz görünümünüzü daha da uyumlu hale getirecektir. Midi etekler ile kısa montlar ve kabanlar bir bütün olmaktan çıkıyor ve tercih edilmiyor. Şekildeki resimde bulunan kombin de tam olarak bunun tersi bir kombin. Midi etekler ile uzun peluş kabanlar kullanılmış ve oldukça güzel bir kombin oluşturulmuş. Siyah ağırlıklı kombinde siyah gibi koyu bir renk olan bordo peluş kaban kullanılmış ve kombini hareketlendirmek için ayakkabı olarak zıt bir renk olan beyaz tercih edilmiş.

8-Deri Mini Etek ve Peluş Kaban

Mini etekler kış mevsiminde çok kullanılmıyor özellikle de çorapsız olarak hiç kullanılmıyor. Kadınlar da zarif ve şık olacam diye soğuktan ölmek istemiyor. Bu tür kombinleri peluş kabanlar ile yaptığınızda böyle problemleriniz kalmayacak, sıcak mı sıcak peluş kabanlarınız çorapsız mini etek giyseniz bile sizi oldukça sıcak tutacaktır. Deri mini etek, yeşil kazak ve gri peluş tüylü kabanlar ile mükemmel görünen kombinin altına uzun çizmeler giyebilir, kısa topuklu botlar tercih edebilirsiniz.

Mango Peluş Kaban

Koton Peluş kaban

Defacto Peluş kaban

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat