Sponsorlu Reklam

17 Muhteşem Postişli Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Saçlarınızın kısa olmasından mı şikayetçisiniz yada saçlarımı kestirdi uzamıyor mu diyorsunuz. Uzun saçları hayal ediyorsanız ve nasıl görüneceğinden şüpheleriniz var ise bu yazımızı okumadan geçmeyin. Sizi harekete geçirmek ve kuaförü koşarak gitmeniz için görsellerimiz ile desteklediğimiz bir postiş yazısı hazırladık. Dışarıdan yapay bir saçın kendi saçınız gibi durmasını istiyorsanız kullanabileceğiniz birçok model var. Çıt-çıt diye tabir edilen bu uzantılı saçlarınız ile hayalini kurduğunuz uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Şıklığın yanı sıra işlevsellik, çok yönlülük ve güzelliğinize güzellik katacak olan bu muhteşem saçlara sahip olmak istiyorsanız bu yazımızla birlikte kafanızda istediğiniz postiş modelini oluşturmuş olacaksınız.

1-Uzun Ve Kıvırcık

Sponsorlu Reklam

Ciddi bir şekilde uzunluk sağlayan bu stil en çok sevilenlerden biridir. Saçlarınız tam kıvırcık veya tam düz değil ise bu model sizde çok orijinal duracaktır emin olabilirsiniz. Hayatınızda bir değişiklik arıyorsanız uygulayabileceğiniz en mükemmel değişiklik tabii ki saçlarınızı uzatmak olacaktır. Saçlarınızı uzatırken de bu modeli tercih edebilirsiniz.

2-Ciddi Hacimli Saçlar

Her zaman kıvırcık olmak isteyen bir kadının tek yapması gereken bu çıtçıtlardan taktırmak olacaktır. İnce saçlı kadınların çok tercih edeceği bu postiş modelinde istemediğiniz kadar hacim var. Sizce de mükemmel görünmek için yeterli değil mi?

Sponsorlu Reklam

3-Örgüler ile Saçlarınıza Kenetlenmiş Postiş Stili

Dikili postiş modellerinin en mükemmel örneklerinden olan örgülerle kenetlenmiş olan bu modeli uzun süre kullanabilirsiniz ve kimse saçlarınızın postiş olduğunu anlayamaz. Sadece bu saç modelini yaptırırken alanında çok iyi olan bir kuaföre gitmeniz gerekiyor.

4-Kıvırcık Stil

Sponsorlu Reklam

Saçlarınıza muhteşem bir stil kazandıracak olan bu modelde aradığınız hacimi fazlasıyla bulacaksınız.

5-Düz Stiller

Sponsorlu Reklam

Postişler sayesinde hiç olmadığınız kadar düz bir saça sahip olabilirsiniz. Saçlarınızın uzaması ile problem yaşamıyorsanız sadece saçlarınızın eksikliğinden ve hacimsizliğinden şikayetçiyseniz omuz hizasındaki bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

6-Çarpıcı Mor

Büyük bir yenilik peşindeyseniz saçlarınızı çarpıcı mor renge boyamak üzereyseniz ama aklınızda soru işaretleri var ise bu postişler tam size göre. Yüzüme yakışacak mı, çabuk sıkılır mıyım ,saçlarım yıpranır mı gibi soruları kafanızdan atmanızı sağlayacak olan bu saç modeli ile çarpıcı görüneceksiniz. Saçlarınızı boyadıktan sonra geri dönüşü sadece tekrar boyamak ile yapabilirsiniz ama bu çıtçıtlardan sıkıldığınız zaman kurtulabilirsiniz.

7-Kıvırcık Ve Basit

Sonradan ekleyeceğiniz bu saçlar sezi inanılmaz modeller sağlamak zorunda değil. Sade bir kişiliğiniz var ise, çok uzun modeller kullanamam diyorsanız bu saçların kısaları da var ve mükemmel görünüyor. Kısa basit bir modele sahip olarak istediğiniz ortama girip çıkabilirsiniz. Politik bir yemeğe de gidebilirsiniz arkadaşınızın düğününe de gidebilirsiniz bu saç ile.

8-Kabarık Dalgalar

Bu stili sevmeyen yoktur. Sonradan ekleyeceğiniz postişler ile ufacık ısıyla bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Böylelikle hem kendi ana saçınız yıpranmaz hem de saçlarınıza korkmadan her gün ısı uygulayıp mükemmel modeller elde edebilirsiniz.

9-Aşırı Uzun Yan Parça

Cesaret gerektiren bu modeli yaptırabilmek kendi saçlarınız ile elde edebilmeniz çok uzun zamanınızı alır. Bir de saçlarınız çok geç uzuyorsa vay halinize. Saçlarınızın bir tarafının kısa diğer tarafının uzun olduğu bu model size çok yakışacak, kuaförünüzden şiddetle isteyiniz.

10-Bir Çok Farklı Renge Sahip Postişler

Postişler ile ilgili en çok sevilen şeylerden biri saçları uzatması diğeri ise hangi renge boyarsanız boyayın kendi saçlarınızın bundan etkilenmemesidir. Canlı tonları veya pastel tonları saçlarınıza kullanıp bir renk şöleni ortaya çıkarabilirsiniz. Spor bir model arıyorsanız, gençseniz veya daima genç kalacaksanız mor, pembe ve mavinin karışımından oluşan bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

11-Kalın ve Güzel

Saçlarınızda eksik olan hacmi vermek ve saçlarınızın rengini dana da güzelleştirmek istiyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz.

12- Büyük Afrolu Saçlar

Çok çok uzun süre harcarız bu saçları evde yapabilmek için ama yine de vazgeçemeyiz bu saç modelinden. Siz de afro dalgasından vazgeçemiyorsanız bu saçı postişleriniz ile elde edebilirsiniz. Rüzgar nereden eserse essin problem yaratmayacak olan bu saçın sevdalısı çok. Kimyasal bir işlem görmeden elde edebileceğiniz bu saç modelini sizde deneyebilirsiniz. Sizce de mükemmel değil mi?

13-Kıvırcık ve Güzel

Eklentiler sadece saçı uzatmak için kullanılmıyor. Saçlara bu şekli verebilmek için de baya yoğun ve hacimli olması lazım. Bu iş için biçilmiş kaftan olan saç postişlerini kullanmak için daha ne bekliyorsun!

14-Bukle Dalgalı

Kesinlikle bu saç stiline bu dünyada sahip olamam. Sadece yapay saçlarla sahip olabileceğiniz bu saçı hayatınızda bir kez olsun deneyebilirsiniz.

15-Açılı Stil

Bu saç stili her kadın tarafından sevilmeyen biraz erkeksi bulunan ve bu yüzden eleştirilen bir saç stilidir. Eleştirilerin odağı olmak istemiyorsanız bu saç modelini kendi saçınız üzerinde denemeyin. Postişler ile deneyebileceğiniz bu saç stilini sevmezseniz yada çevrenizdeki insanların yorumlarından sıkılırsanız hemen postişi çıkarıp kendi Orijinal saçınıza geri dönebilirsiniz.

16-Yapay Sarışın Modeli

Keskin renk birleşimlerini sevenler ve buna cesaret edemeyenler için bulunmaz bir model. Bundan yıllar önce dip boyanız gelince koşarak kuaföre giden insanlar şimdi dip boyasız gezmenin moda olmasıyla beraber kuaförün yolunu unutmuş bulunuyor. Siz de kuaföre sık sık gitmek istemiyorsanız sarışınlığım hep aynı hizada bulunsun diyorsanız bu saç stilini uygulayabilirsiniz.

17- Çarpıcı Sarışın

Uzun mükemmel sarı saçlara sahip olmak artık mümkün. Saç uzatmanın zor olduğunu hepimiz biliyoruz ayrıca sarı ve yıpranmış saçları uzatmak apayrı bir zorluk. Klasik kısa veya orta uzunluktaki sarı saçlar yerine mükemmel uzun sarı saçlar için bu modeli tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat