Sponsorlu Reklam

Reynmen Kimdir? Reynmen Saç Modeli 2019

Sponsorlu Reklam

Son dönemlerde yaptığı şarkılar sayesinde gündeme bomba gibi düşen Reynmen kimdir? Reynmenin gerçek adı ne? Reynmen saç modeli adı gibi bir çok soruya cevap vereceğiz, bir çok konuya bu makale ile açıklık getireceğiz. Sosyal medyaya şarkılarından önce video çekerek adım atan başarılı şarkıcı ve youtuber 1995 bağcılar doğumlu. Henüz 25 yaşında olmasına rağmen müthiş bir ün ve servet yapan reynmen geçen ay çıkardığı Ela şarkısı ile de çok konuşuldu ve çok taktir edildi. Hafif arabesk, rap havasında olan derdim olsun şarkısı ile en büyük çıkışını yapan genç sanatçı ülkedeki tüm gençlerin rol modeli oldu ve olmaya da devam ediyor. Cem yılmaz ile de uzaktan bir akrabalığı olan Reynmen Kimdir?

Reynmen Kimdir?

1995 doğumlu 25 yaşında olan ünlü bir youtuber ve sanatçıdır. Bağcılarda doğan reynmen 3 kardeştir. Ahmet Kabaklı İlk Öğretim Okulunda okudu. Ünlü fenomen liseyi de Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde okumuştur. Liseden çıkarak açık öğretim programı ile lise mezuniyet belgesini almıştır. Şuan Radyo ve Televizyon okuyan Reynmen hala bağcılarda yaşantı sürmektedir.

Sponsorlu Reklam

Reynmen Gerçek Adı Ne

Scorp videoları ile, instagramda gözümüze takılan aşırı komik ve içten videoları sayesinde üne kavuşan Reynmenin gerçek ismi Yusuf Aktaştır. Ama o da çoğu ünlü sanatçı ve ünlü rapçiler(sagopa, ceza) gibi kendi ismini kullanmıyor ve takma isim ile anılmayı seviyor. Reynmenin anlamı tabii çoğu insan tarafından merak konusu. Reyn: leke, günah, kir anlamına geliyor men ise yasaklamak bunu engellemek anlamında.

  • Reynmen Şarkıları
  • Reynmen Derdim Olsun – 2019
  • Reymenin Biziz – 2017
  • Reynmen Sen Aldırma – 2019
  • Reynmen Voyovoy – 2018
  • Reynmen Ela – 2019

Güzel ve anlamlı takma isim ile toplumda çokça sevilen reynmeni en çok rol model alan gençler ve çocuklar. Her halini rol model alan çocuklar ve gençler Reynmenin en çok saç modelini seviyor ve bu saç modellerini yaptırmak istiyor. Gençler için yazdığımız bu makalede Reynmenin tüm saç modellerini konu alacağız ve sizler için paylaşacağız. Siz de Reynmen hayranıysanız ve ona benzemeyi çok istiyorsanız saçlarınızdan başlayabilir, favori Reynmen saç modelinizi seçebilirsiniz.

Reynmen Saç Modeli 2019

Reynmen Saç Modeli Adı

Undercut kesimli saç modelleri

Sponsorlu Reklam

1-Reynmen Beyaz Saç

reynmen saç modeli - 1
reynmen saç modeli – 1

Youtuberların çok tercih ettiği saç renklerinden biri olan beyaz saç rengini Reynmen de uzunca bir süre kullandı ve en çok ona yakıştı. Grimsi renkte beyaz saçlar ile gençler arasında bu saç rengini yaygınlaştırdı. Ünlü youtuber alt kısmı kesilmiş, üst kısımları uzun olan saçlarını saç şekillendirici ile yukarıya kaldırmış ve sabitleyici ile de sabitleyerek şekildeki harika karizmatik saç modelini oluşturmuştur. Esmerlere yakışmaz dedikleri saçı çok güzel taşımız ve yakıştırmıştır. Şekillendirilmiş düzenli sakallar ile de muhteşem bir görünüm oluşturarak bu saç rengini denemek isteyen gençlerin önünü açmıştır. Siz de bu saç modelini favori saç modeli olarak belirlerseniz eğer saçlarınızın yetenekli kuaförlerin ellerinden geçmesi gerekiyor.

 

2-Alt Kısmı Kesilmiş Saçlar

reynmen saç modeli - 2
reynmen saç modeli – 2

Alt kısımlarının 1 numara yapıldığı üst kısımlarının ise uzun kullanıldığı bir saç modeli ile kendini gösteren Reynmen siyah saçlar ile de farklı ve hareketli saç modelleri yapılabileceğini göstermiştir.Saçlarının üst kısımlarındaki uzun saçları da havaya doğru ve sola doğru eğimlendirerek  parmakları ile şekil vermiştir. Kirli sakalar ile kullanılmış olan bu saç modelini tercihinize göre sakalsız da kullanabilir, siz de Reynmen kadar karizmatik olabilirsiniz.  Farklı bir saç modeli arayanlar için mükemmel bir tarz olan bu saç modeli çoğu Reynmen fanı tarafından da çok kullanılıyor.

 

3-Reynmen Kıvırcık Saç Modeli

reynmen saç modeli - 3
reynmen saç modeli – 3

Kıvırcık saçlı erkekler için ve kıvırcık saça sahip olmak isteyen erkekler için ideal bir saç modeli ile karşınızdayız. Reynmenin klasik üst kısmı uzun saçlarını bu kez de kıvırcık bir tarzda görüyoruz. Bu son derece modern ve havalı kıvırcık saç modelini sürekli kullanmamış olsa da biz kendisine çok yakıştırdık. Siz de kıvırcık saçlara sahipseniz hem kullanımı kolay hemde baş döndürücü bir model olan bu saç modelini deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

4-Reynmen Derdim Olsun Saç Modeli

reynmen saç modeli - 4
reynmen saç modeli – 4

Reynmenin en çok dinlenen ve en geniş kesime hitap eden bu saç modelini paylaşmazsak olmazdı. Erkeklerin genelde askere giderken kullandığı bu sade saç modelini tek düzelikten ayıran şüphesiz yan kısımlarının üst kısımlara oranla bayağı kısa olmasıdır. Düzgün şekilli bir kafaya sahipseniz ve halı saha maçı yaparken saçlarınız sizi çok zorluyorsa bu kıs saç modelini tercih ederek rahata kavuşabilir aynı zamanda çok tarz görünebilirsiniz.

5-Reynmen Sarı Saç Modeli

reynmen saç modeli - 5
reynmen saç modeli – 5

Siyah saçlarınız ile bir aykırılık yapmak istiyorsanız saçlarınıza hareket katacak olan, dikkat çekici ve bir o kadar da karizmatik bu saç rengini ve modelini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın uç kısımlarını sarı renge boyatarak iç dünyanızdaki asi ruhu ortaya çıkarabilirsiniz. Çevrenizdeki herkesi şaşırtabileceğiniz bu saç modelini elde etmek için tabii ki saçlarınızın üst kısımlarını bayağı uzatmanız gerekiyor. Kısa saçlara uygulayamayacağınız sarı ombreleri uzun saçlarınızda kullanarak hem geri dönüşü olan bir model denemiş olursunuz hem de saçlarınızın dip kısımlarına boya değdirmeyerek dökülmesinin de önüne geçmiş olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

6-Reynmen Karizmatik Saç Modeli

reynmen saç modeli - 6
reynmen saç modeli – 6

Saç modelleri arasında en ağır olanı da budur belki de. Reynmenin iç dünyasındaki çocuğa pek yakışmayan bu aşırı havalı ve aşırı karizmatik saç modelini en özel günlerinizde kullanabilirsiniz. En yakın arkadaşınız evlenirken veya nişan söz gibi organizasyonlarınızda spor değil de şık bir klasik saç arıyorsanız bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Takım elbise ile de mükemmel bir uyum sağlayacak olan bu saç modelini Reynmen gibi koyu renkli saçlara sahip erkekler kullanabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat