Sponsorlu Reklam

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir?

Sponsorlu Reklam

Rüyada yarasayı çeşitli şekillerde görmek çeşitli manaları da beraberinde getirir. Yarasayı görüp korkmanın manası farklıdır, yarasanın rüyada ısırması manası ise çok farklıdır. Bir çok uzman tarafından rüyada yarasa görmek çok iyi bir anlam ifade etmese de yarasayı gördüğünüz şekle göre anlamlar değişiyor ve bazen de iyiye delalet ediyor. Rüyada yarasa gördüyseniz, rüyada yarasadan korkmak, rüyada yarasa ısırması, rüyada hamile kadının yara görmesi, rüyada konuşan yarasa görmek gibi bir çok farklı yorumların bulunduğu yazımızı inceleyin.

1-Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada yarasa görmek ve hareketsiz bir şekilde kaldığını görmek çok iyi bir anlam ifade etmez. Genellikle rüyayı gören kişinin tembelleşeceğine, üzerin ağırlık çökeceğine işarettir. İş hayatının sallantıda olduğuna da delalet edebilir. Namaz kılan ve son dönemlerde namazlarını aksatan birinin yarasa görmesi bir işarettir. İbadetlerinde tembellik yaptığını göstergesidir ve bu durum ilerler ise çok kötü şeylerin olacağına delalet eder.

Sponsorlu Reklam

2-Rüyada Yarasadan Korkmak

Rüyada yarasadan korkmak aile içerisinde bir huzursuzluk, muhabbetsizlik olacağına delalet eder. Maddi sıkıntılar yaşanacağından ve bu sıkıntılar aile üyelerini bir birine düşüreceğini anlatır. Huzursuzluk durumunda rüyayı gören kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini, son dönemlerde çok fazla kalp kırdığını gösterir.

3-Rüyada Yarasa Öldürmek

Rüyada yarasa öldürmek, rüyada yarasayı gören kişinin eline mal geçeceğine delalet eder. Hırsızlık sonucu, kaybetme sonucu veya haksızlık sonucunda elinden giden malların yeniden kendisine geleceğini gösterir. Rüyada yarasa gören kişiye miras kalacağını da söyleyebiliriz.

4-Rüyada Yarasa Isırması

Rüyada yarasa ısırması rüyayı gören kişinin bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Kimi zaman amansız kimi zaman da ufak hastalıklara yakalanacağını gösteren bu rüya sonrasında sağlığınıza çok dikkat etmenizi öneriyoruz. Temizliğe önem vermeniz gerekir. Pislikten bulaşan bir hastalığın size bulaşacağına delalet eden bu rüyayı iyiye yorarsak da inşallah iyi olaylar ile karşılaşacaksınız.

Sponsorlu Reklam

5-Rüyada Konuşan Yarasa Görmek

Rüyada konuşan yarasa görmek rüyayı gören kişi kadın ise çevresinden bir zarar geleceğine, erkek ise hanımına çevresinden bir zarar geleceğine delalet eder. Büyüden ve faldan uzak durulması gerekirken bu rüyayı gören kişinin bu işler ile ilgili olduğuna delalet eder. Rüyada yarasanın konuştuğu dili anlıyorsanız yakınınızdan gelecek bir zara olabilir. Yarasanın hiç bilmediğiniz bir dili konuştuğunu gördüyseniz eğer tanımadığınız birinden zarar geleceğini gösterir. İslam alimlerine göre değişen yorumlar olduğundan her zaman kötü düşünmemek ve iyiye yorumlama istiyoruz. İyiye yorumlamak istersek bu rüyayı evliyseniz çocuğunuzun olacağına, değilseniz en yakınınızdaki kişinin çocuğunun olacağına delalet eder.

6-Rüyada Yarasa Boku Görmek

Rüyada yarasa pisliği görmek iyiye işaret ettiği gibi kötü anlamları da vardır. İyi anlamlarından biri kavuşulacak bir hazine veya toplu paradır. Bu rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde eline toplu bir para geçer. Hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir yerden geçen bu para ile rüyayı gören kişinin aşırı mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada yarasa pisliği görmenin ikinci anlamı ise pek iyi değildir. Rüyada yarasa pisliği görmek, onun yakınında olmak hastalığa işarettir. Uzun sürebilecek olan ciddi bir hastalığa delalet eder rüyada yarasa pisliği görmek. Evde evcil hayvan besliyorsanız onun temizliğine ve kendi temizliğinize önem göstermeniz gerekir bu sıralar.

7-Rüyada Mor Yarasa Görmek

Rüyada mor yarasa görmek ile litaratürde bir kaynak veya yorum yoktur. Rüyada mor yara görmek de rüyada yarasa görmek alt başlığı altında değerlendirilebilir. Rüyada mor yarasa görmek tembelliğe delalet eder. Yapılması gereken işlerin aksatılmasına ve özellikle ibadetlerden uzak durulacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin tembelliği bırakıp iş hayatına ve inançlı ise ibadetlerine geri dönmesi gerekir.

8-Hamile Kadının Rüyada Yarasa Görmesi

Rüyada hamile kadının yarasa görmesinin iki türlü anlamı vardır. Bu anlamlarından biri kız çocuğu olacağıdır. Hele ki rüyada konuşan bir yarasa gördüyseniz kız çocuğunuz olabilir.

Sponsorlu Reklam

İkinci anlamı ise hastalığa veya erken doğuma işarettir. Hamile olan kişinin doğum sırasında problem yaşayacağına, zor bir doğum geçireceğine hatta erken doğum yapabileceğine delalet eder.

9-Rüyada Yarasa Eti Yediğini Görmek

Rüyada yarasa eti yediğini görmenin iki türlü anlamı vardır. Bu anlamlardan biri eline iyi nimetler geçeceği ve bereketli bir ömür geçireceğidir.

İkinci anlamı ise yine hastalık habercisidir. Hatta tüm ülkeye yayılan salgın tarzında hastalıkların habercisi olabilir. Bu süreçte dikkat etmekte fayda var.

Sponsorlu Reklam

10-Rüyada Yarasanın Yuva Yaptığını Görmek

Rüyada Yarasanın Evinize Yuva Yaptığını Görmek evdeki aile bireylerinden veya evinize sık sık gelen bir tanıdığından birinin kötü haber alacağına işaret eder. Özellikle evdeki aile bireylerinin kötü bir haber ile morallerinin bozulacağına delalet eder.

Rüyada yara görmek ne demek, ne anlama gelir sizler ile paylaştık. Rüyada yarasayı ne şekilde gördüyseniz o şekilde yorumlarını okumanız gerekir. Rüyada yarasa eti yiyen ile rüyada yarasa ile konuşanın rüya tabirleri de çok farklıdır. Bunun için rüyayı ne şekilde gördüyseniz o şekilde yorumlamanız da fayda var.

Rüya tabirleri islam alimleri tarafından çok çeşitli şekillerde yapılıyor ve kanıtlanmış gerçeği yok. Rüya tabirlerinizde kötü yorumlar okuduysanız siz yine de kalbinizi ferah tutun ve iyi düşünün, bol bol dua edin. Rüyayı işaret diye gönderen Allah’ın bazen de size yol göstermek için bu rüyaları gönderdiğini düşünürseniz daha olumlu yorumlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat