Sponsorlu Reklam

En İyi Saç Düzleştirici ve Saç Düzleştirici Fiyatları

Sponsorlu Reklam

En iyi saç düzleştirici yıllardır merak ediliyor, mevcut markalara yenileri ekleniyor ve hangi markanın hangi modelin daha iyi düzleştirdiği konusunda herhangi bir net bilgi yok. Bu yazımızda kullanıcılar tarafından çok beğenilen, en çok yorum yapılan, en çok konuşulan saç düzleştirici markalarını göreceksiniz. Kullanıcı memnuniyetine göre sıraladığımız saç düzleştiricilerinin fiyatlarını da yazdık ki siz kendi bütçenize göre en iyi düzleştirici modelini seçebilin diye.

Düzleştirici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

-Düzleştiricilerden beklenen özelliklerin başında saçları hızlı bir şekilde kalıcı olarak düzleştirmesi ve saçları bu aşamada yıpratmamasıdır. Bu nedenle saç düzleştirici seçerken profesyonel saç düzleştirici olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Piyasada bulunan seramik kaplı düzleştiriciler ısıyı iyi ilettiklerinden ve saçlara zarar vermediklerinden dolayı tercih edilebilir modeller arasında yer alıyor. İnfrared rezistans, negatif iyonizer ve renk koruma teknolojisi de çoğu profesyonel düzleştiricilerde gördüğümüz özelliklerdendir.

Sponsorlu Reklam

En İyi Saç Düzleştirici 2019-2020

Remington Saç Düzleştirici

Remington S9500 Pearl saç düzleştirici ile kaliteyi sonuna kadar hissedeceksiniz. Bu markanın saç düzleştirmek için piyasaya sürdüğü bir çok ürünü var ama bunların arasından en çok kullanılan ve profesyoneller tarafından en çok tercih edilen S9500 Pearl saç düzleştiricisini ele alacağız. Kuaförden çıkmış gibi yumuşacık ve bakımlı bir saça sahip olmak, saçınıza bakım yaparken düzleştirmek bu markanın size sunduğu en büyük avantajlardan biridir. Saçlarınızı ısı uygularken yıpratmamak için seramik ve inci parçaları ile kaplanmış olan yüzeyine kesinlikle güvenebilirsiniz. Cihazda bulunan lcd ekran sayesinde cihazın kaç derecede olduğunu görebilirsiniz. En düşük 150 en yüksek 230 dereceye kadar çıkan ısısı sayesinde saçlarınızı kolayca şekillendirir. Yüksek performansı ile profesyonellerin tercihi olan remington saç düzleştiriciyi sadece 10 saniye kadar kısa bir sürede saçlarınızda tutmanız halinde saçlarınız kolaylıkla şekil alacaktır.

Remington Saç Düzleştirici Fiyatı : 350 tl

Philips Saç Düzleştirici

Sponsorlu Reklam

Philipsin son dönemlerde çok popüler olan Hp8361 Procare Keratin saç düzleştiricisini tanıtacağız size. Seramik kaplamalı tabanı sayesinde saçlarınızı yıpratmaz. Isının saçlarınıza orantılı şekilde dağılmasını sağlar. 230 dereceye kadar çıkan ısısı sayesinde profesyonel ellerdeymiş gibi saçınıza mükemmel görünüm kazandırabilirsiniz. Keratin içeren seramik kaplaması da dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri. Dijital ekranı sayesinde tüm kontrolü elinizde tutabilirsiniz veya saçınıza göre otomatik olarak ısı ayarını cihaza bırakarak en uygun ısıyı seçmesini sağlayabilirsiniz. Kadınların en çok müzdarip oldukları geç ısınma sorununa da çözüm sunan bu cihaz sadece ve sadece 30 saniye içerisinde kullanıma hazır.

Philips Saç Düzleştirici Fiyatı; 599 tl

Arzum Saç Düzleştirici

Yıllardır piyasada bulunan ve ürünleri gerçekten kaliteli olan arzum ile Arzum buka iyonlu saç düzleştiricisini denemeye davet edeceğiz sizi. Seramik kaplı plakaları sayesinde saçlarınız yıpranmaz, havalı ve parlak görünmeye devam eder. Her saç tipine uygun olan ısı seçenekleri sayesinde istediğiniz sıcaklıkta kullanabilirsiniz. İyon enerjisi sayesinde saçlarınızın elektriklenmesini önler ve daha bakımlı görünmesini sağlar. Işıklı olan lcd ekranı ile tüm kontrolleri elinizde tutabilir, bir profesyonel gibi saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Arzum Saç Düzleştirici Fiyatı; 350 tl

Astra Saç Düzleştirici

Astra L108 profesyonel saç düzleştirici 230 dereceye kadar çıkan ısısı ile saçlarınızı kolaylıkla şekillendiriyor. Hızlıca ısınan cihaz size kısa sürede işlem yapabilme olanağı sunuyor. Profesyonellerin de çok tercih ettiği, çok reklamı yapılmayan ama alanında uzman olan bu markanın düzleştiricilerini tercih ederseniz kesinlikle pişman olmazsınız.

Sponsorlu Reklam
Astra Saç Düzleştirici Fiyatı: 255 tl

Fakir Melinda Saç Düzleştirici

Uygun fiyatlı saç düzleştiricileri arasında yer alan, kullanıcıları memnun eden fakir melinda saç düzleştiricinin özelliklerine bakalım. Bir düzleştiricide mutlaka olması gereken şey yani seramik kaplamalar mevcut. Saçlarınızı yıpratmaz ve elektiriklenmesini önler. 200 dereceye kadar yükselen ısısı sayesinde saçlarınızı hızlıca şekillendirebilirsiniz. Led gösterge ışığı sayesinde cihazın şekillendirmeye hazır olup olmadığını takip edebilirsiniz. İnce plakaları sayesinde saçlarınıza maşa yapmak istediğinizde de bu aleti kullanabilirsiniz.

Fakir Melinda Saç Düzleştirici Fiyatı; 125 tl

Raks Bella Saç Düzleştirici

Sponsorlu Reklam

Uygun fiyatlı saç düzleştiricisi arıyorsanız bu markayı tercih edebilirsiniz. 200 dereceye kadar çıkan ısısı sayesinde saçlarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Kalın plakları ile saçlarınızı çabucak düzleştirebilirsiniz ama bu alet ile saçlarınıza maşa yapamazsınız. Seramik kaplı olduğu söylenen bu cihazı kullananların çok memnun olmadığını ve saçları çok yıprattığını söyleyebiliriz.

Raks Bella Saç Düzleştirici Fiyatı: 50 tl

Fakir Carina Saç Düzleştirici

Bir düzleştiricide aradığımız ilk özellik olan seramik kaplı plakalar bu üründe de mevcut. Uygun fiyatı ve saçları çok yıpratmaması ile öne çıkan fakir carina saç düzleştirici 230 dereceye kadar çıkabiliyor.

Fakir Carina Saç Düzleştirici Fiyatı: 85 tl

Fakir İon Jet Saç Düzleştirici

Fakirin en sevilen saç düzleştirici modellerinden biri olan ioy jet saç düzleştirici ile kaliteyi hissedeceksiniz. Fiyat olarak da özellikler olarak da profesyonele yakın orta halli bir saç düzleştirici arıyorsanız kesinlikle tercihinizi bu üründen yana kullanmalısınız. 27 mm genişliğindeki plakalar ile saçlarınızı şekillendirmeniz çok kolay. Plakaların otomatik olarak kilitlenme özelliği olduğundan elleriniz yorulmadan hızlıca yapabilirsiniz saç şekillendirme işlemini. Ledli ısı ayarı göstergesi sayesinde kontrolü elinizde tutabilirsiniz.

Fakir İon Jet Saç Düzleştirici Fiyatı: 156 tl

Hector Saç Düzleştirici

Hector Uv 508 titanyum saç düzleştirici uzun ömürlü titanyum plakalar ile göz alıcı görünüyor. 230 dereceye kadar yükselen ısısı sayesinde profesyonel şekilde saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Plakaların çok kalın olmaması sayesinde hem düzleştirici hem de maşa olarak kullanılabilen bu ürünün fiyatı da çok pahalı değil.

Hector Saç Düzleştirici Fiyatı: 225 tl

Braun Saç Düzleştirici

Braun hair 7 iontec saç düzleştiricisi saçlarınızı şekillendirirken bakım yapar. Geleneksel düzleştiricilerde olan elektriklenme sorununun lmadığı bu ürün saçlarınıza ihtiyacı olan nemi geri kazandırır. Isıyla şekillendirme sırasında ortaya çıkan kırıp ve mat saç tellerinin parlak ve canlı görünmesini sağlar. 15 adet ısı arasından istediğinizi seçebilme özelliği sunan bu üründe basıncı dengeleyerek ısının her tele ayrı ayrı yayılması için kayar plak özelliği vardır.

Braun Saç Düzleştirici Fiyatı: 600 tl

Rowenta Düzleştirici

Rowentanın en çok tercih edilen lıss and curl isimli saç düzleştirici ürün ince ve uzun nanoseramik plakları ile dikkat çekiyor. Ürünün size sunduğu en iyi özellik olan hem düzleştirme hem de maşa yapma özelliği size ekstra profesyonellik sağlıyor. Çoğu kuaförün de tercihi olan bu ürün 30 saniye kadar kısa bir süre içerisinde hazır hale geliyor.

Rowenta Düzleştirici Fiyatı: 299 tl

Babyliss Saç Düzleştirici

Kuaförlerde sık sık karşılaştığımız markalardan biri olan babyliss saç düzleştirici konusunda çok iddialı. Hem kuru hem de ıslak saçlarda kullanılabilen düzleştirici üreterek piyasaya bomba gibi düştü. Diamond seramik kaplı plakalar sayesinde saçlarınızın kayarak şekillenmesini sağlar. Led ekranı sayesinde kontrolü elde tutabileceğiniz ürünün pek çok ısı ayarı var. Bunların yanında saçlarınızın şekillenirken elektriklenmemesi için iyonizer özelliği de mevcut.

Babyliss Saç Düzleştirici Fiyatı: 399 tl

Dyson saç Düzleştirici

Dyson un mükemmel olarak tanıttığı, fiyat olarak biraz tuzlu olan saç şekillendiricisi saçlarınızı kurutuyor, saçlarınıza maşa yapılıyor, saçlarınızı düzleştiriyor. Diğer tüm düzleştiricilerden farklı yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Hava akımını kullanarak saçı kendisine doğru çeker. Aşırı ısı olmadan saçlarınıza hacimli bukleler kazandırmak veya saçlarınızı düzleştirmek istiyorsanız dyson bu iş için mükemmel bir tercih olabilir. Akıllı ısı ölçer sayesinde saçlarınıza uygulanan ısının her daim 150 de olmasını sağlar. Saçlarınız şekillenirken aynı zamanda sağlıklı ve parlak olsun diyorsanız dyson profesyonel bir şekilde bu işte usta olduğunu gösteriyor.

Dyson saç Düzleştirici Fiyatı: 3999 tl

Aprilla Ahs 2013 Saç Düzleştirici

Uygun fiyatlı saç düzleştiricileri kategorisinde bulunan bu ürün seramik kaplı plakalar içeriyor. Kullanıcıların çoğunun memnun kaldığı ama yüzde yüz sağlıklı olduğunu söyleyemeyeceğimiz bu ürünü bütçeniz dahilinde alıp kullanabilirsiniz.

Aprilla Ahs 2013 Saç Düzleştirici Fiyatı : 46 tl

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat