Sponsorlu Reklam

Salkom Beyazlatıcı Krem İşe Yarıyor Mu?

Sponsorlu Reklam

Salkom kremini bir çok ünlü isim kullandı ve takipçilerine sosyal medya üzerinden önerdi. Takip ettikleri ve güvendikleri birinin önerdiği ürünü kullanmak isteyen ve cildinin beyazlamasını isteyen kullanıcılar da hemen google arama motoruna salkom beyazlatıcı krem nedir, işe yarar mı diye sorular sormaya başladı. Maalesef ki internette bile bu krem hakkında ciddi anlamda bir yorum mevcut değil. Cildinizi beyazlatmak istiyor, renk eşitsizliklerinden kurtulup tek renk ve daha açık renk bir cilde sahip olmak istiyorsanız bu yazımızı dikkatle inceleyin. Salkom beyazlatıcı krem hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sizler için bir araya getirdik. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulacağınız, gerçekten salkom kullanan kullanıcıların yorumlarını bulabileceğiniz makalemizi dikkatle okuyun ve salkom kremi hemen sipariş edin.

SALKOM BEYAZLATICI KREM, SALKOM BEYAZLATICI KREM YORUMLARI, SALKOM KREM KULLANICI YORUMLARI, SALKOM KULLANANLAR

Sponsorlu Reklam

Salkom Beyazlatıcı Krem

Salkom beyazlatıcı krem salkom kozmetiğin yakın bir zamanda piyasaya sürdüğü, Selin Ciğerci de dahil olmak üzere bir çok ünlü ismin kullanıp önerdiği son derece etkili bir beyazlatıcı krem. Beyazlatıcı kremden kastımız esmer bir insanı iki ton açık sarışın haline getirmiyor ama ciltte bulunan koyu renkli lekeleri ortadan kaldırıyor. Güneş yanığına bağlı olarak ciltte oluşan koyu renkleri açıyor ve cildin melanin üretimine etki ederek koyu lekelerin oluşmasını engelliyor. Oluşmuş olan lekeleri ortadan kaldıran ve oluşacak olan lekeleri de engelleyen bu kremin asıl etkisini düzenli ve uzun süreli kullanımlarınız sonucunda görebilirsiniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem İçeriği

Salkom beyazlatıcı kremin içeriğinde melanin pigmentini baskılayıcı ürünler yer alır. Doğal içerikli bu kremin asıl etkeni meyan kökü ve kına kına bitkisi özleridir. Klinik olarak yapılan araştırmalar sonucunda piyasaya sürülmüş olan sarkom cilt beyazlatıcı kremin içeriğinde sizi rahatsız edecek hiçbir kimyasal ürün bulunmuyor. Doğal içeriği sayesinde kullanıcı yorumlarına da bakarak şunu söyleyebiliriz ki ciddi bir cilt probleminiz yok ise cildinize çok iyi gelecek ilk kullanımdan itibaren etkisini göreceksiniz. Pamuk gibi bir cilde sahip olmak istiyorsanız, cildinizdeki lekelerden kurtulup daha açık bir cilt tonuna sahip olmak istiyorsanız bu kremi denemenizde fayda var. En iyi sonuçları 8- 12 hafta sonra alacağınızdan yaşadığınız her hangi bir olumsuzlukta kremi kullanmayı bırakmayın. Düzenli ve doğru olarak kullanın.

Sponsorlu Reklam

Salkom Yüz Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Salkom kremin daha iyi nüfuz etmesi ve daha etkili olabilmesi için düzenli ve doğru kullanım şart. En doğru kullanım şekli ise temiz ve kuru cildinize masaj hareketleri ile uygulamaktır. Yüzünüze uygularken boynunuza da bu kremi uygulamayı unutmayın. Kremi kullanırken yuvarlak masaj hareketleri yapın veya yukarıya doğru hareketler ile kremi yüzünüze yedirmeye çalışın. Yer çekiminin etkisi ile ilerleyen yaşlarda sarkma meydana gelebilecek cildiniz için en doğru hareket yukarıya doğru hareketler ile kullandığınız ürünü uygulamaktır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Yan Etkileri

Salkom beyazlatıcı kremin içeriğinde genellikle organik ve doğal ürünler vardık. Doğal içeriği sayesinde cildinizde herhangi bir yan etkiye sebep olmayacaktır. Bu kremi sürerken tek dikkat etmeniz gereken şey göz çevrenizden uzak tutmak. Gözlerinize yakın sürerseniz gözlerinizi yakabilir. Bunun haricinde kremin bilinen yan etkisi yoktur. Cilt tipinize göre kreme verilen tepkiler olabilir. Bunlardan biri aşırı yağlı ciltlerde sivilce yapması ve aşırı kuru ciltlerde beklenen kadar nemlendirme etkisinin olmamasıdır.

Salkom Yüz Beyazlatıcı Krem Yorumları

Kullanıcı Diyor ki:

Çok esmer olduğum için beklentim pek de yüksek değildi. Bu yaşa kadar bu renk tonu ile gezmiş olan birine çok ufak da olsa cilt renginin açılması büyük bir mucize gibi gelecekti ki öyle de oldu. Çok fazla beyazlatmamasına rağmen benim beklentilerimi karşıladı ve mucizem oldu bu krem. Herkese tavsiye ederim.

Sponsorlu Reklam

Kullanıcı Diyor ki: Selin ciğercinin önerisi ile almıştım bu kremi ve daha ilk kullanımdan sonra bile cildim pamuk gibi oldu. Kremi kullandıktan sonra gün içerisinde ekstra bir nemlendiriciye bile ihtiyaç duymuyorum. Tavsiye ederim.

Kullanıcı Diyor ki: Salkom beyazlatıcı kremi internette gördüm ve denemek istedim. Birkaç gün kullandım hiçbir değişiklik olmadı bende kremden vazgeçmedim ve biraz daha kullanmak istedim. Keşke kullanmasaydım. Yüzümde o kadar çok sivilce çıktı ki bir daha asla dedim. O sivilcelerden kurtulmak için de bir sürü ürün kullandım. Yani anlayacağınız salkom macerası bana pahalıya mal oldu. Bir daha hiçbir fenomenin önerdiği ürünü kullanmıcam.

Kullanıcı Diyor ki: Çok kuru cildi olanlar kullanmasın. Salkomu kullandıktan sonra göz çevrem ekstra kurudu ve çatladı.

Sponsorlu Reklam

Kullanıcı Diyor ki: Salkom beyazlatıcı kremi instagramda bir fenomen tanıtmıştı ve kendisinin de kullandığını çok işe yaradığını söylemişti. Bende merak ettim ve denemek istedim. Cildimdeki lekeleri açtı hatta bazı lekeleri yok etti diyebilirim. Ama öyle belirgin bir beyazlık sağlamadı. Eşit tonda bir cilde sahip olmak istiyorsanız tavsiye ederim ama ben beyazlamak istiyorum diyorsanız bu krem o işe yaramıyor .

Cildinizdeki renk eşitsizliğini giderirken aynı zamanda ona ihtiyacı olan nemi kazandıran salkom beyazlatıcı krem etkileri kişiden kişiye göre değişse de genel olarak kullanıcılardan tam not almayı başardı. Her cilt tipine göre farklı etkiler gösteren salkom beyazlatıcı kremi kullanıcılar nemlendirdiği için özellikle daha çok sevdi. Çok kuru cilde sahip olan kullanıcılar için bu nemlendirme yetmedi ve cilt kızarmaya, kaşınmaya başladı. Çok yağlı cilde sahip olan kullanıcıların ise bu kremi sevmemelerinin nedeni sivilce çıkarması oldu. Siz de kendi cilt tipinize uygun olup olmadığını anlamak için hemen salkom beyazlatıcı krem temin edin ve deneyin. Yorumlar kısmından bizimle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat