Sponsorlu Reklam

Salkom Gece ve Gündüz Kremi Yorumları

Sponsorlu Reklam

Salkom gece gündüz kremi cildin yenilenmesini sağlayan bakım kremidir. Yaşlanma karşıtı olan bir krem zengin içeriği ve aşırı kadifemsi kıvamı ve dokusu ile cildinize gündüz ve gece bakım yapar. Hem gündüz kremi olarak kullanılan hem de gece yatmadan önce süreceğiniz gece boyunca bakım yapan bu krem hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanız için bu yazımızı hazırladık.

Yoğun tempo, hava şartları, makyaj, yaşlanma ve cildinizi yoran daha bir çok şey. Antiagging etkisi i,le cildinizi gençleştiren, kırışıklıkların açılmasını sağlayan bu kremin içerisinde cildinizin ihtiyacı olan collajen bulunur. Kollajen ve içerdiği sodyum hyaluronate ile günlük cilt bakımınızı tek bir krem ile yapabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Cildinizin ihtiyacı olan E vitaminini de içerisinde barındıran salkom gece gündüz kremi her cilt tipi için uygundur. Shea butter ile cildinizi derinlemesine nemlendirir. Kadınların en çok yakındıkları şey karma ciltlerdir. Karma ciltlerde kullanılan kremler belirli bölgelerde sivilcelenme yaparken belirli bölgeleri de kurutur. Salkom gece gündüz kreminde ise böyle bir problem ile karşılaşmazsınız. Salkom gece gündüz kremi sivilcelenme yapmaz. Karma ciltler, kuru ciltler, yağlı ciltler için uygundur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi cildi yormadan sağlar ve her daim taze fresh görünmenizi sağlar.

Salkom Gece Gündüz Kremi Ne İşe Yarar?

  • İçerisinde bulunan shea butter sayesinde cildinize istediği nemi kazandırır. Kuru havalarda cildin erken kırışmaması ve kurumaması için nemlendirici görevi görür.
  • E vitamini sayesinde cildin en dışındaki tabakanın zarar görmesini engeller, zarar görmüş tabakayı hemen onarır.
  • İçerisinde bulunan kollajen ile daha genç görünmenizi sağlar
  • Düzenli kullanımda lekelerin azaltılmasında yardımcı olur, mevcut lekeleri hafifletir hatta yok olmasını sağlar.
  • Gece kremi olareak da gündüz bakım kremi olarak da kullanılır
  • Makyaj altına baz olarak kullanılır, makyajın daha pürüzsüz görünmesini sağlar.
  • Cildin sıkılaşmasını sağlayarak erken yaşlanmayı önler.
  • Her cilt tipinin kullanabileceği uygunlukta nemlendiricidir. Karma, kuru ve yağlı ciltlere uygundur.

Salkom Gece Gündüz Kremi İçinde Ne Var?

Salkom Gece Gündüz Kremi içerisinde E vitamini bulundurur. Kollajen, hyaluronik asit bulundururu. Bunlar cildin daha sağlıklı, daha nemli ve canlı kalmasını sağlar. Shea butter bulunur bu da ciltte bir tabaka oluşturarak cildin nemini kaybetmesini önler.

Salkom Gece Gündüz Kremi Nasıl Kullanılır?

Salkom Gece Gündüz Kremini gündüz ve gece olmak üzere günd 2 kez kullanabilirsiniz. Cildinizi öncelikle temizlemeniz lazım. Kremin cilde daha iyi nüfuz etmesi için cildinizi temizleyin.Yine aynı sebepten yani kremin cilde daha iyi nüfuz etmesi için kremi masaj yaparak uygulayın. Dairesel hareketler ve yukarıya doğru kremi temiz ve kuru yüzünüze iyice yedirin. Kremi silmenize veya tekrar yıkamanıza gerek yok. Gece kullanıyorsanız sadece bu kremi sürebilirsiniz. Gündüz kullanımlarda üzerine güneş kremi uygulayabilir veya makyaj yapabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Salkom Gece Gündüz Kremi Fiyatı

Salkom Gece Gündüz Kremi fiyat 99 tl dir. Kremi temin etmek için internet adresini kullanabilirsiniz.

https://www.salkom.com.tr/

Salkom Gece Gündüz Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Diyor Ki: Nemlendirici olarak kullanılabilir ama ben lekelere herhangi bir etkisini görmedim. Etkisini görmediğim için de erken bıraktım. Belki düzenli kullansaydım etkisini görebilirdim.

Kullanıcı Diyor Ki: düzenli kullandıktan sonra cilt tonumun eşitlendiğini gördüm. Gerçekten mucizevi bir krem.

Kullanıcı Diyor Ki: gratisten alınmış herhangi ucuz bir krem ile eş değer. O kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Sponsorlu Reklam

Kullanıcı Diyor Ki: Bu kremin işe yaramadığını söyleyenler için yazıyorum. Düzenli kullanmamışsınız, söylendiği gibi sürmemişsiniz, makyajınızı temizlemeden üzerine kirli cildinize sürmüşsünüz ve bu krem işe yaramıyor diyorsunuz. Ciltteki o tabakayı aşıp nasıl işe yarayacak bu krem söyler misiniz. Kendinizce markayı karalamaya çalışıyorsunuz ama bu yaptığınız kul hakkına girmek. ben düzenli kullandım, söylenilen gibi yüzümü temizleyip sürdüm ve inanın çok farkını gördüm. Lekelerim için tamamen çözüm bu krem oldu diyebilirim. o kadar çok ürün kullanmama rağmen salkom kadar işe yarayan bir krem kullanmamıştım ve sürekli arayı içindeydim. Tek dezavantajı çabuk bitmesi ve fiyatının pahalı olması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat