Sponsorlu Reklam

En Güzel Sevgili Pozları

Sponsorlu Reklam

Sevgili fotoğrafları arayanlar ve bir türlü erkek- kız arkadaşı ile aradığı pozu bulamayanlar buraya toplansın! Çift halinde verdiğiniz pozları instagram, facebook ve daha bir çok farklı mecrada paylaşabilmeniz için gerçekten içinize sinmesi gerekir. En özel anlarınızı kaydetmek isterken ortaya kötü pozların değil de en güzel anlarınıza yakışır en güzel pozların çıkmasını istemeniz gayet doğal. Bunun için sizlere önerimiz var. Evlilik teklifi aldığınız gün çekeceğiniz pozları, sevgiliniz ile yıl dönümünüzü kutlarken verebileceğiniz pozları, Nişan gününde verebileceğiniz dış çekim pozlarını bir araya getirdik. İşte birbirinden güzel pozlar;

Sevgili Fotoğrafları Dış Çekim Fotoğrafları

Yüz Yüze Çift Fotoğrafları

Sponsorlu Reklam

Çiftlerin birbirlerine aşk ile bakarak verdiği pozların modası hiç geçmedi ve geçmeyecek. Bu şekilde erkek arkadaşınız ile birbirinize bakarken verebileceğiniz pozda görenlerin sizi kıskanıp, partnerinizin bakışlarına hayran olması olası bir ihtimal.

 

Sponsorlu Reklam

Dış çekimlerde kullanabileceğiniz, evlilik teklifi aldığınız gün kullanabileceğiniz bu poz ile tek taşınızı dosta düşmana gösterin. Partneriniz ile bakışırken elinizi partnerinizin karnına koyun ve yüzüğünüzü gösterin.

 

Bu pozumuz nikahtan sonra gelinin beyaz nikah elbisesi ile verdiği pozlardan biri olabilir. Nikah fotoğrafları arasında yer alan bu pozda partneriniz elleri ile yüzünüzü sıkıca tutuyor, siz de kollarınız ile onu belinden sarıyorsunuz. İnanılmaz derecede sevimli ve bir o kadar da sıcak olan bu pozu kullanırken topuklu ayakkabı giymemenizde fayda var.

Siyah beyaz olar kullanılan bu sevgili pozunda diğerleri ile aynı bakışma söz konusunu olsa da aşırı mutluluktan ve gülmekten gözler kısılmış. Mutluluğunuzu herkes ile paylaşırken tek bir poz hakkınız olsa kesinlikle bu pozu kullanmanızı tavsiye ederdik. Partnerinizin yüzünün tam olarak çıkmadığı aşırı yakın olan bu pozda mükemmel dişleriniz ön planda.

Sponsorlu Reklam

 

Yüz yüze poz verirken sadece bakışlar değil bulunulan ortam da oldukça dikkat çekici olabiliyor. Özel günlerinizden bir doğum gününden belki bir yıl dönümünden hatıra kalacak olan bir fotoğraf için oldukça dikkat çekici bir poz. Burun buruna olduğunuz bu pozda partneriniz elleri ile boynunuzu tutuyor. Siz de partnerinizin bileklerinden tutuyorsunuz. Aklınıza hiçbir poz gelmediğinde kullanabileceğiniz bu samimi fotoğraf tüm likeleri hak ediyor.

Sponsorlu Reklam

 

Partnerinizin elleri ile boynunuzu tuttuğu sizin de partneriniz beline nazikçe sarıldığınız bu poz da dış çekimlerde çok kullanılan pozlardan biri.

Alnından Öpen Sevgili Fotoğrafları

 

Bir kadını sahiplendiğini göstermenin en güzel şekillerinden biridir alnından öpme pozları. Gün doğumunda çekilen, buğday tarlası manzarasında partnerinizin sizin alnınızı öptüğü bu poz yıl dönümlerini için kullanılabilir. Yüzlerinizin profilden görüntüsünü beğeniyorsanız bu pozu tablo yapıp evinizin salonuna da asabilirsiniz.

 

Yakın çekim alnından öpme pozları, fotoğraf kolajları da sevgililer tarafından çok paylaşılıyor. Soldaki pozda burun buruna geldiğiniz sevgiliniz bir hamle yaparak soldaki gibi alnınızdan öpüyor. Gerçekten oldukça samimi ve aşk dolu bir poz arıyorsanız tam olarak tercih etmeniz gereken poz bu.

Komik Çift Fotoğrafları

Sevgiliniz ile her anınızı paylaşıyorsanız , birlikte gülüp birlikte ağlıyorsanız vereceğiniz poz sayısı artıyor. Onlarca renk ile birbirinizi boyayıp sonra poz vermek biraz zahmetli olsa da oldukça çekici. Partnerinizin arkadan sarılarak sizin hafif eğildiğiniz bu pozu nikahtan sonra kullanabilirsiniz. Nişan çekimlerinde veya düğün dış çekimlerinde de kullanabileceğiniz bu pozda tektaşınız da parıl parıl parlıyor olacak.

 

Sevgilinizle biraz eğlenmek ve eğlenirken oldukça doğal bir fotoğraf çektirmeye var mısınız. Parmaklarınıza çizeceğiniz bıyık emojisi ile çok şirin sevimli mi sevimli bir çift olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Bunu yaparken en mutlu olduğunuz anıları da biriktirmiş olacaksınız.

 

Birlikte kahkaha atarken fotoğraf çekinmek mi? Herkesin sevgilisi ile hayal ettiği tabloda bu fotoğraf karesi gözlerinin önüne gelir. Hayallerinizin gerçekleştiğini görmek ve doyasıya kahkaha atmak için bu pozu kullanabilirsiniz. Tüm Likeler bu fotoğrafa gelsin.

Nikah Fotoğraf Çekimi

En özel anlarınızdan biri olan neredeyse hayatınızın en mutlu günlerinden biri olan nikah gününüz için en güzel pozları verin. En güzel anılarınızı biriktirin. Beyaz nikah elbisenizin içerisinde kuğu gibi süzülürken çekindiğiniz fotoğraflar ömür boyu evinizde kalacak. en genç en dinamik zamanlarınızı yıllar sonra çocuklarınız veya torunlarınız ile paylaşabileceksiniz.

Nikah Fotoğraf Çekimi
Nikah Fotoğraf Çekimi
dış çekim pozları
dış çekim pozları

 

Evlilik Yüzüğü Gösterme Fotoğrafları

Evlilik yüzüğünü gösterme pozların şu an sosyal medayada revaçta. İnstagramınızda paylaşacağınız en güzel evlilik yüzüğü pozları için foto galerimizi inceleyin.

 

Tektaş Gösterme Fotoğrafları

Tektaş Gösterme Fotoğrafları
Tektaş Gösterme Fotoğrafları
Tektaş Gösterme pozları
Tektaş Gösterme pozları

 

Yüzün Görünmediği Sevgili Fotoğrafları

 

El ele Sevgili Fotoğrafları

 

Düğün Dış Çekim Pozları

Düğün Dış Çekim Pozları
Düğün Dış Çekim Pozları
sahilde Dış Çekim Pozları
sahilde Dış Çekim Pozları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat