Sponsorlu Reklam

Şeyma Subaşı Saç Rengi Nedir?

Sponsorlu Reklam

Şeyma Subaşı hayatımıza gireli yıllar oluyor ama popülerliğini hala kaybetmiyor ve adından sıkça söz etmeyi başarıyor. Haber kanallarında, magazin kanallarında, talkshowlarda sık sık ondan söz ediliyor. Her yaptığı olay olan Şeyma Subaşı sadece olaylı hayatı ile değil güzelliği ile de ön planda. Uzun sarı saçları ile bildiğimiz Şeyma Subaşı Acun ılıcalıyı da bu saçları sayesinde kendisine aşık etmedi mi. Şeyma Subaşı gibi mükemmel güzel saçlara sahip olmak istiyorsanız işte Şeyma Subaşı hakkında bilinmeyeneler, Şeyma Subaşı saç bakım sırrı, Şeyma Subaşı saç boyası, Şeyma Subaşı özel hayatı;

Şeyma Subaşı Kimdir?
Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı Kimdir?

Şeyma Subaşı Samsun doğumludur. 2 Temmuz 1990 da dünyaya gelen Şeyma Subaşı Yengeç burcudur. Güzel fiziği ile dikkat çeken güzel fenomen 1.74 boyundadır. Boyuna rağmen kilosu 50 olan Şeyma Subaşı oldukça fit görünüyor. Şeyma Subaşı Katıldığı yarışma programları ile adından sık sık söz ettirdi ve Acun Ilıcalının yarışmasından sonra onunla isminin anılması ile şöhret basamaklarını hızlıca tırmandı. Şeyma Subaşından bir kızı olan Acun Ilıcalı da bir dönem eşi olduğu Şeyma Subaşı ile kızları Melisa Ilıcalı için halen görüşmekte.

Sponsorlu Reklam

Şeyma Subaşı 2013 de dünyaya getirdiği kızı Melisa Ilıcalı ile sık sık fotoğraf çekilip sosyal medyada paylaşıyor. Her paylaşımı olay olan Şeymanın zaman zaman yaptığı paylaşımlar uzun süre gündemden düşmüyor. 2017 de Acun Ilıcalı ile evlenip bir yıl kadar sonra boşanan Şeyma Ilıcalı şimdilerde Yabancı bir dj ile sevgili. Guido Senia ile tutkulu bir aşk yaşıyor.

Şeyma Subaşı Hangi Yarışmaya Katıldı?

Şeyma Subaşı Hangi Yarışmaya Katıldı?
Şeyma Subaşı Hangi Yarışmaya Katıldı?

Şeyma Subaşı ilk olarak Miss Turkey yarışmasına katıldı. Güzelliği ile ve fiziği ile dikkat çeken Şeyma Subaşı oradan istediği başarıyı elde edemedi. Ardından Şeyma Subaşı Acun Ilıcalının var mısın yok musun adlı programına katıldı. Kutuların içinde yazan rakamlar ile para kazanılan bu yarışmada Şeyma Subaşı 69 bin lira kazandı. Bu yarışmada Şeyma Subaşı sadece 69 bin mi kazandı diyeceksiniz ki hayır. Şeyma Subaşı bu yarışmada Acun Ilıcalıyı kazandı ve 2013 yılında ondan bir kız bebek dünyaya getirdi. Melisa adını verdiği bu bebek ile Şeyma Subaşının Hayatı değişti diyebilir.

 

Sponsorlu Reklam

Şeyma Subaşı o yarışmadan sonra Buzda dans isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalıştı. Melisa Ilıcalı biraz büyüyünce de Acun ılıcalı ile 2017 tarihinde evlendi. Kendi annesi ve babasının düğününe katılma sevincini yaşayan Melisanın mutluluğu çok sürmedi ve bir yıl kadar sonra annesi ile babası boşandı. 2018 yılında Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı özgürlüğün tadını çıkarmakla meşgul.

Şeyma Subaşı Melisa Ilıcalı

Şeyma Subaşı Melisa Ilıcalı
Şeyma Subaşı Melisa Ilıcalı

Melisa Ilıcalı Şeyma Subaşı ile 2017 yılında evlendiği Acun ılıcalının kızıdır. Doğum tarihi 2013 olan Melisanın Ilıcalının Yaşı: 8

Şeyma Subaşı Boyu Kaç Cm

Şeyma Subaşı 174 boyu ve kusursuz fiziği ile gözler önünde olmaya devam ediyor.

Şeyma Subaşı Kiminle Evli

Şeyma Subaşının sevgilisi
Şeyma Subaşının sevgilisi

Şeyma Subaşı 2017 tarihinde Acun Ilıcalı ile evlendi ve 2018 yılında boşandı. Şimdilerde evli olmasa da Şeyma Subaşının sevgilisi Guido Senia isimli yabancı dj.

Şeyma Subaşı Saç Rengi

Şeyma Subaşı Saç Rengi
Şeyma Subaşı Saç Rengi

Şeyma Subaşı hızlı hayatı ve Acun ile ilişkisi sayesinde çok popüler oldu. Şeyma Subaşına hayran olan çok fazla genç kız olsa da Şeyma Subaşı sadece yaptıkları ile değil kusursuz fiziği, güzelliği ve mükemmel bakımlı saçları ile de bu kadar popüler oldu. Şeyma Subaşı ten rengi açık olduğu için genellikle açık tonlar tercih ediyor ve her daim sarı saç kullanıyor. Bir ara saçını değiştirse de biz onu uzun, düz ve sarı saçları ile tanıdık.

Sponsorlu Reklam

Şeyma Subaşı saç rengi açık sarı dır.Zaman zaman koyu küllü sarı saç rengini de kullanan Şeyma Subaşının asıl saç rengi dipten gelen koyu renktir. Koyu sarı saç rengi olan saç dipleri de kullandığı saç rengi ile oldukça uyumlu. Koyu saçlı hallerinde ise yoğun küllü koyu sarı saç rengini kullanıyor. Ara ara karemel saç rengini de deneyen Şeyma Subaşına ten rengi ile çok uyumlu olan soğuk renkler gidiyor. Sıcak tonlar Şeyma Subaşıya pek yakışmıyor.

Şeyma Subaşı Saç Boyaları

  • Koleston 12/11 Ekstra Yoğun Küllü Sarı
  • Loreal Excellence 8.1 Küllü Koyu Sarı
  • Palette Deluxe 9.0 Sarı
  • Palette Deluxe 9.1 Küllü Sarı
  • Schwarzkopf 10.21 Sarı İnci
  • Garnier 8.0 Parlak Koyu Sarı

 

Şeyma Subaşı Saç Modelleri

Şeyma Subaşı saç modelleri arasından en çok gördüğümüz saç modeli Açık hafif dalgalı saç modelidir. Şeyma Subaşı bunun yanında sık sık gevşek topuzlar kullanıyor. Ev topuzu olarak bilinen topuzu hayatımıza katan, abiyelerin üzerinde kullanılmasını sağlayan en önemli kişilerin başında gelir. At kuyruğu saç modelini de kullanan güzel fenomen Sarı saçları ile gerçekten harika görünüyor. Bunların yanında zaman zaman örgü saçları da kullanıyor. Saç boyu her zmaan uzun olduğu için örgü saç modelini kullanmaktan çekinmiyor.

Sponsorlu Reklam
Şeyma Subaşı Saç Modelleri
Şeyma Subaşı Saç Modelleri
Şeyma Subaşı Saç
Şeyma Subaşı Saç
Şeyma Subaşı Saç Modelleri
Şeyma Subaşı Saç Modelleri
Şeyma Subaşı Saç Boyaları
Şeyma Subaşı Saç Boyaları
Şeyma Subaşı Saç Boyaları
Şeyma Subaşı Saç Boyaları
Şeyma Subaşı Sevgilisi
Şeyma Subaşı Sevgilisi
Şeyma Subaşı kızı
Şeyma Subaşı kızı
Şeyma Subaşı melisa ılıcalı
Şeyma Subaşı melisa ılıcalı

Şeyma Subaşı Saç Bakımı

Sık sık havuzda, denizde, güneşin altında sahilde fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı saçları için özel bakımlar yaptırıyor. Sarı renge boyadığından yıpranmaması için keratin bakım yaptırıyor. Bunun yanında hindistan cevizi yağını da saç bakım ritüeline almış olan Şeyma Subaşı saç bakım yağlarını sık sık kullanıyor. Saç kremi kullanmadan asla yapamayan güzel fenomen bir de saç tarama spreylerinden faydalanıyor.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/cagla-sikel-sac-rengi/

 

Şeyma Subaşı saç rengini kullanmak isteyen genç kızlarımız veya kadınlarımız için Şeyma Subaşı saç boyalarını, saç renklerini araştırdık ve bir araya topladık. Şeyma Subaşı saç rengine sahip olmak isteyen kişilerin saç dipleri açık ise işleri biraz daha kolay olacaktır. Saç dipleri koyu olan kadınların Şeyma Subaşının kullandığı açık sarı saç renklerini kullanması biraz zor olabilir. Saç boyasını uygulamadan önce saç rengini açtırması, dipleri geldiğinde de dip boyasını yapması gerekiyor. Buna değer diyenler kadınlarımız ne duruyorsunuz, hemen başlayın saçlarınızı Şeyma Subaşı saç rengine çevirmeye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat