Sponsorlu Reklam

Taç Tül Perde Modelleri 2020

Sponsorlu Reklam

Taç tül perde modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken bir çok faktör vardır. Bunlardan ilki hangi oda için kullanılacağıdır. Taç markası yıllardır süregelen kalitesi ve bol çeşitliliği ile size istediğiniz tül perde modelini sunuyor. Çocuk odası için çocukların seveceği cinsten çizgi film kahramanlarını içerisinde barındıran desenleri ile ön planda. Salonlarınız için mobilyalarınız ile çok uyumlu olacak desenlerde tül perde modelleri mevcut. Çizgili tül perde modelleri, düz tül perde modelleri, modern tül perde modelleri, spor tül perde modelleri ve daha bir sürü şey. Oturma odanız için, mutfağınız için, salonunuz, çocuk odanız ve yatak odanız için mobilyalarınız ve tarzınız ile uyumlu en güzel taç tül perde modellerini bir araya getirdik. Siz de perde almadan önce bu yazıyı dikkatle inceleyin ve bütçeniz dahilinde en sevdiğiniz, eviniz için en uygun olan modeli seçin.

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/dekorasyon/brillant-perde-modelleri-2019-2020/

Sponsorlu Reklam

Taç Tül Perde Modelleri 2019- 2020

1-Taç Broadway Tül Perde

Perde seçerken desenlerine dikkat edenlerdenseniz bu perdede aradığınız mükemmel detayları bulabilirsiniz. Salonlarınız, oturma odalarınız ve yatak odalarınız için uygun olan bu tül perde sayesinde fon kullanmanıza bile gerek kalmadan ışıl ışıl perdelere sahip olacaksınız. Fon perde sevmeyenler ve ihtişamlı perdelerden hoşlananlar için en uygun model olan bu perde sizin de favori perdeleriniz arasına girebilir.

 

Sponsorlu Reklam

2-Taç Cars Tül Perde

Çocuğunuza doğum günü için bir sürpriz hazırlamak isterseniz en güzel hediye en sevdiği animasyonun resminin bulunduğu perde olacaktır. Çocuk odaları için tasarlanmış olan ve sadece o odaya özgü olan bu perdeyi yıkarken ve takarken de karıştırmayacaksınız. Son derece şirin ve kullanışlı olan bu perde ile çocuk odanızın canlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

3-Taç Dantel Tül

Mükemmel su dalgası efekti olan taç dantel tül perde ile geçmişe dönebilirsiniz. Dantellerin naifliği salonunuza yansıyacak ve görenlerin ağzı açık kalacak. Siz de salonunuz için en uygun olan taç dantel tül perde modeli ile salonlarınızı süsleyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

4-Taç Duka Tül Perde

Taç duka perde modeli oturma odaları ve mutfaklar için ideal olan, kimilerinin yatak odası için kullandığı tül perde modelleri arasındadır. Perdenin sağında ve solunda bulunan işlemeler sayesinde ekstra olarak fona ihtiyaç duymayacak, perdenin deseni beklentilerinizi karşılayacaktır.

5-Taç Dunga Tül Perde

Sponsorlu Reklam

Taç dunga tül perde modeli evinizin her köşesi ile uyum sağlayacak olan nadide modellerden biridir. Perdelerde sadelik arayanlar için özel olarak tasarlanmış olan bu modelin alt kısımları işlemeli olduğundan evinizin yüksekliğini ölçerek perde almanızı öneririz. Bu modeldeki bir perdeyi kısaltırken alt etek uçlarından değil de tavana asıldığı üst kısımdan kesilmesi gerekir. Bu işleri çok uzattığından dolayı perdeyi evinizin ölçülerine göre kestirip diktirmenizde fayda var.

6-Taç Ekose Tül Perde

Taç ekose tül perde en çok satılan ve müşteriler tarafından en çok tercih edilen tül perde modellerinden biridir. Evinizdeki spor olsun avangard olsun her türlü mobilya ile uyum sağlayacak olan bu perde modelini salonlarınızda ve oturma odalarında kullanabilirsiniz. Perdenin kendini göstermesi için mobilyalarınız ile uyumlu renklerde fonlar da tercih edebilirsiniz.

7-Taç Erisman Tül Perde

Taç erisman tül perde modeli ince çizgiler halinde desenleri barındıran son derece spor ve şık tül perde modellerinden biridir. Fon perdeye bile gerek duymayacağınız bu perdeyi evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

8-Taç Lecino Tül Perde

Taç lecino tül perde modeli salonlarınız için ideal modellerdendir. Taç markası kalitesi ile uzun süre kullanılabilir şık bir model sunuyor ve evlerinize misafir olmak istiyor. Evlenecekler veya evinin perdesini değiştirecek olanlara duyurulur.

9-Taç Leçon Tül Perde

Taç markasının renkli ve bir o kadar da şık görünen perdesi taç leçon tül perde ile karşınızdayız. Standartların dışına çıkmak istiyor, evinizi biraz daha hareketlendirmek istiyorsanız kahverengi renginde, büyük ve hoş desenlere sahip bu güzel perdeyi favori tül perde modelleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Bu perde modelini merak ediyor ve yakından görmek istiyorsanız fotoğrafı kaydedin ve size en yakın taç perde satan bayiye uğrayın.

10-Taç Melis Tül Perde

Son derece zarif detaylara sahip olan taç melis tül perdeyi oturma odalarınızda ve mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. İhtişamı seven kadınların salonları için çok uygun olmayan bu perdeyi şık ve renkli fonlar ile süslediğiniz taktirde salonlarınızda da kullanabilirsiniz.

11-Taç Modern Tül Perde

Modern salonlarınız, oturma odalarınız ve yatak odalarınız için hazırlanmış olan modern tül perde modelini çok seveceksiniz. Standart desenlere sahip olan ama son derece modern görünen bu tül perdeler size pek yabancı değil. Geçmiş yıllarda büyük annelerimizin de evinde bulunan bu perde modeli çok aşina olduğumuz perdeler arasında yer alıyor.

12-Taç Newmor Tül Perde

Taç newmor tül perde modeli mükemmel gösterişli tül perdeler arasında yer alıyor. Sade perdelerden hoşlanmayanlar için, şık ve güzel salonlara sahip olanlar için, Fon perdeye ekstra para harcamak istemeyen tutumlu kadınlar için ideal olan bir model. Newmor tül perde ile evinize hareket katmak isterseniz en yakın taç bayisine gidebilir veya internet üzerinden taç ın sitesinden bu perdeyi satın alabilirsiniz.

13-Taç Nobils Tül Perde

14-Taç Slapli Tül Perde

15-Taç Spiderman Tül Perde

16-Taç Çizgili Tül Perde

17-Taç Şerit Tül Perde

18-Taç Niki Tül Perde

Perde konusunda kendini aşmış olan, ülkemizin en çok satılan ve en çok beğenilen perde modellerinin sahibi olan taç markasının tül perdelerini bir araya getirdik. Evinize hareket katan dekorasyonunuzun bir parçası olan bu perdeler aynı zamanda mahremiyetiniz için de çok önemli. Evinizi tüm gözlerden uzak tutmak isterken aynı zamanda diğer mobilyalarınız ile çok uyumlu, şık ve zarif perdeler kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin ve eviniz için en uygun olan taç tül perde modelini seçin ve kaç numara olduğunu yorumlar kısmından bizimle paylaşın.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/dekorasyon/salon-perde-modelleri-2019-2020/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat