Sponsorlu Reklam

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı

Sponsorlu Reklam

Takım elbiseler her erkeğin dolabında bulunan vazgeçilmez parçalardan biridir. Takım elbiseleri kombinlerken çok kararsız kalmanız durumunda giyeceğiniz ortama göre seçenekleri sıralamanızı öneriyoruz. İş yerinde giyeceğiniz bir takım elbise veya özel günlerinizde tercih edeceğiniz bir takım elbise ise iş ortamınıza bağlı olarak ayakkabı modellerini değiştirebilirsiniz. Bu şekilde ayakkabı değiştirerek aynı takımı giyseniz dahi farklı kombinler oluşturarak her gün işe farklı kombinler ile gitmiş olacaksınız. Takım elbise altına giyebileceğiniz standart kunduralardan vazgeçin ve sizi daha sportif, daha havalı en çok da daha rahat gösterecek olan spor ayakkabıları tercih edin. Takım elbise altına hangi ayakkabı giyilir? Takım elbise ayakkabı kombinleri, takım elbise altına spor ayakkabı ve daha bir çok başlığın yer aldığı yazımızı dikkatle inceleyin.

 

Sponsorlu Reklam

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı

Pamuklu takım elbiseler ile mükemmel uyum sağlayacak olan konversler sizin için en iyi seçimlerden biri olabilir. Lacivert takım elbisenin altına giyeceğiniz gri ve uzun konvers çok sıkışık kaldığınız durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyor. İş seyahatine çıkarken, kız arkadaşınız ile buluşurken, herhangi bir toplantıya katılırken daha sportif görünmek için kullanabileceğiniz konverslerin rengini de takım elbiseleriniz ile uyumlu seçmelisiniz.

Kolajın sonundaki takım elbise spor ayakkabı kombinindeki gibi takımın içerisine giydiğiniz gömlek ile uyumlu ve aynı renkte olan spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Beyaz gömlek, beyaz spor ayakkabı ve herhangi bir renk takım elbise kombini en çok kullanılan ve en uyumlu takım elbise kombinlerinden biridir.

Sponsorlu Reklam

Düğününüzde bile giyebileceğiniz takım elbise spor ayakkabı kombinleri oluşturmak sizin elinizde. Ağır siyah veya lacivert takım elbiselerinize yine aynı renkte olan spor ayakkabılar ekleyin ve kravatınızı takmaya devam edin. Bu ilk kombin ile düğün, nişan, kız isteme dahil her türlü organizasyonlarınızda mükemmel havalı görünebilirsiniz.

Takım elbiseleriniz ile spor ayakkabı kullanmanız halinde sportif görünümünüzü taçlandırmak için yapacağınız ilk şey kravatı çıkarmak olacaktır. Kravatınızı çıkarın, gömlek yerine o an ki mevsime bağlı olarak tşört veya kazak tercih edin. Spor ayakkabının takım elbiseniz kattığı sportif havayı daha da taçlandırın. Bu kombin ile tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz.

Sıradan olmak bana göre değil diyorsanız takım elbiseniz ile tamamen zıt olan bir renkte spor ayakkabılar kullanabilirsiniz. İş yerinizde patron olursanız kullanabileceğiniz bu takım elbise kombini patronunuza göstermeniz durumunda modadan anlamayan bir patron ise kovulma ihtimaliniz var bizden söylemesi.

Takım Elbise Günlük Kombinler

Sponsorlu Reklam

Takım elbise altına giyeceğiniz spor ayakkabılar ne kadar rahatlık sağlasa da kombininizi daha da rahatlatmak için pamuklu takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Önceliğiniz rahatlık ise pantolonlarınızı biraz daha geniş seçin ve kravat kullanmayın. Lacivert takım elbise altına giyeceğiniz spor ayakkabınızı beyaz renkte tercih edebilirsiniz. Beyaz spor ayakkabı her erkeğin dolabında bulunması gereken her türlü kombine uyum sağlayacak olan nadir parçalardan biridir.

Tamamen gri renkte olan takım elbisenizin altına renk uyumunu bozmadan gri ayakkabılar giyebilirsiniz. Şıklığınızı bozmadan çok havalı görünmesini sağlayacak olan bu kombini tercih ederek her ortamda kullanabileceğiniz takım elbisenizi göğsünüzü gere gere giyebilirsiniz.

Açık renk takım elbiseler ile açık renk spor ayakkabılar kullanmanız şart değil. Takım elbisenin içerisine giyeceğiniz bir gömleğin rengi veya takım elbisede kullanabileceğiniz bir kravatın rengi ile de renk uyumunu sağlayabilirsiniz. Tamamen açık renkli bir kombin yerine krem rengi takım elbiselerinizin içine koyu renkli kravat kullanabilir, kravatınız ile de uyumlu olan, neredeyse aynı renkte olan spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Açık renk takım elbiselerimi kombinleyemiyorum diyen erkeklere duyurulur.

Sponsorlu Reklam

Lacivert Takım Elbise Altına Hangi Spor Ayakkabı

Günlük hayatta da takım elbiselerinizi kullanabilirsiniz. Erkekler için oldukça ciddi görünen, sadece çalışma ortamlarında kullanılabilecek bir parça gibi görünen takım elbiseler günlük hayatta da çok sık kullanılıyor. Arkadaşlarınız ile buluşmaya giderken, kız arkadaşınız ile hafta sonu gezmelerinde de takım elbiseler ile spor ve şık görünebilirsiniz.

Lacivert takım elbiseler ile hayat kurtarıcı olan beyaz spor ayakkabı kombinlerini görüyorsunuz. Günlük hayatta oldukça sık kullanabileceğiniz, spor şık bu kombinde gömlek giymenize de gerek yok. Takım elbisenizin renginde giyeceğiniz günlük sıradan bir tşört, takım elbise ve beyaz spor ayakkabı kombini ile muhteşem görünebilirsiniz. Bunun yanında takım elbiseniz ile aynı renkte olmayan ama spor ayakkabınız ile bire bire uyumlu olan beyaz tşörtler de bu kombinlerde çok kullanılabilir. Belinizi saran blazer ceketleri istediğiniz an çıkarabilir ceketsiz kombinler de kullanabilirsiniz. Oldukça havalı ve çok yönlü olan beyaz spor ayakkabı kombinlerini mutlaka deneyin.

Takım Elbise Ve Renk Uyumları

Takım elbiseleriniz ile kombinler oluştururken renk uyumlarına oldukça fazla dikkat etmeniz gerekir. Ciddi ve havalı duran takım elbise kombinlerini bir yanlış eşleşme ile ciddilikten uzak, sevimsiz bir hale getirebilirsiniz.

Lacivert takım elbiseleriniz ile eşleştireceğiniz ayakkabıları takıma uydurmasanız dahi takım içerisindeki gömleğinizin rengine uydurmanız gerekir. Takım içindeki gömlek ile aynı renkte olan spor ayakkabılar ile en doğru eşleşmeyi sağlayabilirsiniz.

Kahverengi kadife takım elbiselerinizin altına yine aynı renkte spor ayakkabılar kullanabilirsiniz. Oldukça uyumlu olan bu kombinin içerisine ne giyeceğinizi düşünüyorsanız sportif havanızı desteklemek için tşört tercih edin.

Yine lacivert bir takım elbise ve siyah ayakkabı kombinini görüyorsunuz. Lacivert takım elbisenizin altına siyah ayakkabı giymek konusunda düşünceliyseniz eğer takımın içine giyeceğiniz gömleği siyah tercih ederek uyumu sağlayabilirsiniz. Siyah gömlek ve siyah spor ayakkabılar lacivert takım elbise ile gerçekten oldukça hoş duruyor.

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı Giymenin Avantajları

Takım elbiselerinizin altına hangi ayakkabıyı giyeceğinizi bilmiyorsanız spor ayakkabılar sizin için en doğru seçim olabilir.

  • Spor ayakkabılar kullanmanız halinde takım elbisenin yarattığı o soğuk ve ciddi havayı ortadan kaldırarak daha sportif ve havalı görünmeniz mümkün.
  • Spor ayakkabılar sayesinde gömlek giyme veya kravat giyme gibi bir zorunluluğunuz da olmaz. Tercihinize göre takım elbiseniz ve ayakkabınız ile mükemmel uyum sağlayacak olan mümkünse aynı renkte veya ayakkabı ile aynı renkte olan tşörtler tercih edebilirsiniz.
  • Tek bir beyaz spor ayakkabı ile her gün farklı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat