Sponsorlu Reklam

Tesettür Gelinlikte Son Moda

Sponsorlu Reklam

Tesettür gelinlikler genç kızların bulmakta çok zorlandıkları gelinlik modelleri arasında yerini alıyor. Kapalı gelinlerimiz için maalesef ki yeterli model mevcut değil ve açık dikilen gelinlikler üzerinde terzilerin bir hayli uğraşması sizin üzerinize uygun hale getirmek için çaba sarf etmesi gerekiyor. Kapalı bir gelin için dikilmeyen gelinlikler de haliyle kol takımı sırasında, yaka kapatılması sırasında illa ki potluk oluşuyor. Bunun önüne geçebilmek ve düğün gününüzü şansa bırakmamanız için bir çok tesettür gelinlik modellerini sizler için bir araya getirdik. moda eviniz ile anlaşık sıfırdan bir gelinlik diktirmek istiyorsanız zevkinize olan ve sizin vücut tipinize en çok yakışacak olan gelinliği seçin ve ekran görüntüsü alın. Favori gelinliğinizi moda evinizden isteyin. İşte 2020-2021 tesettür gelinlik modası ve tesettür gelinlik modelleri;

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/moda/gelin-basi-tesettur-2019/

Sponsorlu Reklam

2020-2021 Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlikler bazen sade bazen ise parlak kumaşlar ile dikiliyor. Kimine göre sade saten beyaz kumaş olması gereken zarif bir gelinlik, kimine göre ise en özel günde en parlak ve an göz alıcı görünen gelinlikler en doğru seçim olabiliyor. Şekildeki gelinlik de parlak kumaşlardan oluşan, bolca dantel ve işlemeler ile süslenmiş çok tarz bir gelinlik. Omuz kısmındaki çıkıntılı detaylar ve omuzdan aşağı doğra sarkan tül ile gerçekten çok göz alıcı görünüyor. Omuzu küçük olan gelinlerimiz için ekstra vatka kullanmadan giyebilecekleri ve vücut tipini muhteşem kusursuz gösteren bu gelinliği favorilerinizin arasına ekleyebilirsiniz.

 

Sponsorlu Reklam

Kaburgalı gelinliklere heveslenen tesettürlü gelinlerimiz için de modellerimiz mevcut. Geçen senelerde çok popüler olan prenses modelin biraz daha oturaklısı olan kaburgalı yani büyük pileli gelinlikler bu sene de çok moda. Bel kısmına kadar kapalı yaka ve boncuksuz işlemeli kumaş, belden aşağısı kalın pileler ile gösterilmiş, her pile üzerinde yukarıdan aşağıya doğru uzanan bir desen, gerçekten mükemmel değil mi? Sade tüllerle orta uzunlukla yapılmış bir duvak da gelinliğin modelini göstermiş ve daha dikkat çekici görünmesini sağlamış.

 

Sade gelinlik isteyen kapalı gelinlerimiz burada mı! İster nikahta isterseniz de düğününüzde veya fotoğraf çekiminde kullanabileceğiniz şekildeki zarif ve sade model ile çok asil görünebilirsiniz. Gelinliğin saf ve temizliğini bu gelinliğe bakarak tam olarak anlayabiliriz zira yüz güzelliğinizi ortaya çıkaracak bunun gibi bir model bulmak çok zor. Kollarındaki detaylar, omuzdaki büzgüler de bir o kadar asil görünüyor. Bu mükemmel gelinliği çok özel bir şekilde yaptırdığınız duvağınız ile ve kuru pastel renkte çiçekler ile kombinleyebilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

Gelinlik modelleri arasından özenle sizler için seçtiğimiz şekildeki gelinliği mutlaka favorilerinize ekleyeceksiniz. Senenin en popüler gelinlik modellerinden biri olan üç boyutlu gelinliklerde sadece çiçek deseni yok, şekildeki gibi kendine özgü tasarımlar da üç boyutlu olarak yapılabiliyor. Gelinini kollarını ve boyunu daha uzun göstermek, daha zayıf bir vücut ölçüleri için şekildeki gelinlik gerçekten çok tercih edilebilir. Gelinlik ile uyumlu olan üç boyutlu duvaklar ve kuru çiçekler ile istediğiniz kameraya poz verin mükemmel fotoğraflarınız olacağına eminiz.

Sponsorlu Reklam

 

Gelinlik modellerinin güzel olmasını, şık olmasını istiyoruz ama bunların en başında herkesin başını döndürecek, kimsede olmayan özgün bir model olmasını daha çok istiyoruz. İşte aradığınız özgün modellerden biri olabilecek inanılmaz güzel bir gelinlik. Kollarındaki tüylü ve geniş açılı detaylar gerçekten muhteşem görünüyor. Kendi düğününüzde oynarken bile kollarınıza bakıp bu gelinliğe aşık olmamak mümkün değil. Sade bir tül ile yapılmış duvağı gerçekten iyi bir tercih olmuş.

 

Sizin için standart bir gelinlik gibi görünse de bizim için gerçekten ideal olan bir gelinlik türü. Prenses model aiağıya doğru açılan tesettür gelinliğin bustiyer kısmı taşlardan ve parlak işlemelerden oluşuyor bu da gelinliğin dikkat çekici ve gösterişli olmasını sağlıyor. Kapalı yaka olan gelinliğin gelin başı da oldukça kolay ve rahat bir model. Düğününüzde doyasıya eğlenmek ve oynamak istiyorsanız, günlük kıyafetlerinizi giymişcesine rahat hissetmek istiyorsanız şekildeki gibi kuyruksuz standart bir prenses model gelinlik tercih edebilirsiniz.

 

kolyeyi andıran parlak bir halka gibi görünen yakalı tesettür gelinlik modeli ile çok şık görünebilirisniz. Şekildeki gelinliğin en can alıcı noktalarından biri olan yakasının görünebilmesi için gelin başını da ona göre yaptırmanız gerekiyor. Parlak taşlardan oluşan duvak ve yakayı açıkta bırakan gelin başı modeli ile senenin en tarz gelini siz olabilirsiniz.

Şekildeki gelinlik de yukarıda bahsettiğimiz kolları ispanyol olan gelinliğin arkadan çekilmiş fotoğrafı. Gelinliğin sırt kısmındaki desenler tek dal şeklinde eteğin ucuna kadar uzanıyor ve mükemmel bir görüntü oluşturuyor. Gelinliğinizin sadece ön bölümü değil arka kısmının da göz alıcı görünmesini istiyorsanız bu modeli kendi gelinliğiniz içi kullanabilirsiniz.

 

Prenses model ve kaburgalı tarzda tesettür gelinlik modeli ile adeta masallardan fırlamış bir prenses gibi görünmeniz mümkün. yaka kısmındaki dantel detaylar, kollardaki sallantılı ipler, kol düğmeleri ve eldiveni ile gerçekten inanılmaz güzel görünüyor. Düğününüzde görenlerin aklını başından almak istiyorsanız, partnerinizi kendinize tekrardan aşık etmek istiyorsanız bu gelinlik modelini favorilerinize ekleyerek moda evinizden isteyin.

 

Parlak kumaştan oluşan ve kemer detaylı olan gelinlik modeli de oldukça şık görünüyor. Kollarındaki iki katlı tül de gelinliği hoş gösteren apayrı bir detay. Göz alıcı ve şatafatlı olan, prenses modele göre daha az geniş etekleri olan bu gelinlik modelini favorilerinize ekleyebilirsiniz.

 

A kesimli sade gelinlik modelini beğenen bir çok gelinimiz olabilir. Şekildeki zarif ve sade olan bu gelinlik modeli de senenin en çok tercih edilebilir gelinlik modelleri arasında yer alıyor. organizsyonunuz nikahtan oluşuyor ise bu gelinlik çok uygun olabilir ama gösterişli bir düğününüz var ise bu gelinlik sizin için çok uygun olmayabilir.

 

Balon kol gelinlikler senenin en moda gelinliklerindendir. sadece tesettür gelinlikte değil çoğu açık gelinliklerde de balon kollar çok fazla kullanılıyor. Gelinliğin ön büstiyer kısmındaki düğme detayları da gelinliğe vitage bir görünüm veriyor. annelerimizin ve 80 lerin avrupasında kullanılan şekildeki model elbiseler ve gelinlikler yeniden moda dünyasına girmiş durumda.

Kuyruklu gelinliklerden biri olan şekildeki model gelinlik göz alıcı ve çok şık görünüyor. Etek uçlarındaki çok büyük olmayan danteller de gelinliğin duvağı ile çok uyumlu görünüyor.

 

Tesettür gelinlik modellerinden kaburgalı olan şekildeki modelimizi çok seveceksiniz. En sevdiğiniz favori gelinlikler arasına alabileceğiniz bu gelinlik kumaşını kendi gelinliğinizde de kullanabilirsiniz.

 

A kesim gelinlik modellerinde biri ile karşınızdayız. Katkatlı eteği ve orta uzunluktaki duvağı ile muhteşem görünen a kesim gelinliği beğendiyseniz moda evinizden isteyiniz.

Kuyruklu saten gelinlik de çok tercih edilen modeller arasındadır.

Bustiyer bölümü detaylarla süslenmiş olan şekildeki model ile mükemmel fotoğraflar çekinebilir, en güzel anılarınızı en güzel şekilde geçirebilirsiniz.

Etek bölümü düz olan şekildeki gelinlik de oldukça zarif ve bir o kadar da mükemmel görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat