Sponsorlu Reklam

Tesettürlüler İçin Mükemmel Nişan Başı Modelleri

Sponsorlu Reklam

Hayatın en özel anlarından biri olan, düğünün habercisi olan nişan günü herkes için çok özeldir. Nişan gününüzde her kadın gibi siz de mükemmel görünmek, göz alıcı olmak, nişanınıza damga vurmak isteyeceksiniz. Çok kısıtlı olan tesettür nişan başı modellerini en özel anlarınızı güzelleştirmeniz için sizler için derledik. Her renkten her modelden tesettür nişan başı modelleri, hayal tül türban modelleri ve tesettür abiye başı modelleri bu yazımızda bulunuyor. Özel günleriniz için kuaförünüzden isteyeceğiniz favori modelinizi belirleyin ve fotoğrafı kuaförünüze gösterin. Yüzünüz için en uygun modeli seçerek özel günlerinizde güneş gibi parlayabilirsiniz.

Tesettür Nişan Başı Modelleri 2019

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/moda/tesetturluler-icin-2019-un-en-trend-balik-abiye-modelleri/

Sponsorlu Reklam

1-Kırmızı Hayal Tül Nişan Başı

Tesettürlü kadınlar tarafından en çok tercih edilen stillerden biridir bu nişan başı stili. Başın üst ve ön kısımlarından itibaren başlayan üst üste binmiş, çapraz görünümlü bu stili türban renginiz ile uyumlu olan aksesuarlar ile bitirebilirsiniz. Türbanı hareketlendirmek için üst kısmına verdiğiniz bu model ile çok havalı görünebilirsiniz. Topuz kısmının biraz yukarıda olduğu bu modelde başın arka kısmını tüllerle kabartabilirsiniz. Yüzünüzü ortaya çıkması için türbanınızı yaparken çene ucunuzun gerisinde, boynunuza yakın bir yerde iğneleyin. Bu şekilde yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarabilir, ay gibi parlayabilirsiniz. Gümüş detayların olduğu kırmızı elbise ile mükemmel uyumlu olan bu nişan başı stili favori stiliniz olabilir.

2-Lacivert Nişan Başı Modeli

Sponsorlu Reklam

Başın ön kısımlarına üçgen çatı görünümü verilmiş bu modelimiz ile yüzünüzün daha küçük görünmesini sağlayabilir, şişkin yanaklarınızı bu tesettür nişan başı modeli ile saklayabilirsiniz. Beyaz tenli kadınlar için en uygun olan asil ve hoş renklerden biri olan lacivert renginin göz kamaştırıcı havası ile tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Nişan gününüzde, söz gününüzde veya istemede kullanabileceğiniz bu havalı modelde başın üst arka kısmını kabartmanız gerekiyor. Türbanınız ile uyumlu olan lacivert hayal tül ile duvak görünümü oluşturabilir, gelin olduğunuzu bu şekilde vurgulayabilirsiniz. Nişan töreninizde kullanacağınız abiyenizin modeline göre gümüş parlak detayların bulunduğu taşları aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında gold detayların bulunduğu aksesuarlar da tercih edebilir, elbise ve nişan başını bu şekilde birbirine uyumlayabilirsiniz.

3-Tesettür Abiye Başı

Kabarık Modeller tercih etmek istemeyenler için en ideal modellerden biridir resimdeki nişan başı modeli. Gerektiği kadar havalı, olması gereken kadar asil görünen ama fazla abartılı kabarık olmayan modellerden biridir. Sade bir tarz isteyenler için tüm beklentileri karşılayacak olan bu model ile yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Başın ön kısmındaki yine çapraz görünümlü modeller ile nişan başı modeline hareketlilik sağlayabilirsiniz. Kıyafetiniz ve türbanınız ile uyumlu olan mor rengi içeren aksesuarlar ile harika bir görünüm yaratabilirsiniz. Pastel tonlarda makyaj ve kullanacağınız kuyruklu eyeliner ile gözlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Favorileriniz arasına ekleyeceğiniz bu nişan başı modelini salon nişanlarında, ev nişanlarında kullanabilirsiniz.

4-Mavi Nişan Başı Modeli

Klasik görünümlü çapraz modellerin bir sağ bir sol yapıldığı modelin dışına çıkıp, üç sağ üç sol şal katmanının oluşturulduğu bu modeli çok seveceksiniz. Elbiseniz ile uyumlu olan bu renk türban tasarımında hayal tül kullanılmıyor. Saten şalınızdan artan kumaşlarla başınızın arkasına duvak görünümü verebilir geceye muhteşem bir görünüm kazandırabilirsiniz. Çapraz modelin bittiği topuz kısımda model ve duvak arasını ay şeklinde bir aksesuar ile kaplayabilir, muntazam bir geçiş sağlayabilirsiniz. Elbisenizin içerisindeki parlak gri boncuklar ile uyumlu olan aksesuarlarınız ile en özel gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

5-Çiçekli Tesettür Nişan Başı Modeli

Önceki modellerimizde evde veya salonda nişan yapanlar için harika nişan başı modellerini gösterdik. Bu modelleri abartılı bulan, arkadaşları arasında veya kır ortamında nişan töreni yapacaklar için mükemmel uyumlu olan çiçekli nişan başı modeli ile karşınızdayız. Gri rengin asaletini gösteren, bu renk ile uyumlu toz pembe çiçekli aksesuarlar ile çok zarif görünebilirsiniz. Şalınızın ön kısmına verdiğiniz üçgen çatı modeli sayesinde yüzünüzde ve yanaklarınızdaki fazla kiloyu saklayabilir, yüzünüzün daha uzun ve zayıf görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu mükemmel türban modelini kuaförünüzden isteyin ve bu modele en uygun olan resimdeki gibi bol highlighterlı makyajı uygulayın. Göz alıcı görünmek için bu modeli tercih edebilirsiniz.

6-Hayal Tül Nişan Başı

Sponsorlu Reklam

Nişan başınızı tasarlarken saten kumaş kullanmak istemeyebilirsiniz. En özel gününüzde nişan başınızın kaymasını istemiyor, yaptırdığınız modelin gün boyunca aynı kalmasını istiyorsanız türban tasarımınızda tamamen hayal tül kullanabilirsiniz. 3 boyutlu nişan elbisesi tercih ettiyseniz eğer bu model ile uyumlu ufak çiçek aksesuarlar ile türbanınızın sadece bir tarafını döşeyebilir, asimetrik ve modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Küçük yüzlü kadınlar için yüzünüzü ön plana çıkaran, başın alt arka kısmından iğnelenmiş bu model ile yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Boynunuzu açıkta bırakan bu model ile nişanınız boyunca oynayabilir, sıcak yaz aylarında yaptığınız nişan töreninizde serin serin oynayabilirsiniz.

7-Taçlı Tesettür Nişan Başı Modelleri

Nişan törenini çok önemseyen kadınlardan biriyseniz, o gün göz alıcı olmak istiyorsanız aradığınız favori modelinizi bu olabilir. Kullanacağınız aksesuarlar ve yaptıracağınız bu türban tasarımı sayesinde unutulmaz gelinler arasına girebilirsiniz. Resimdeki yeşil elbise ve gold detaylar ile uyumlu olan yeşil nişan başı modelini gold rengi bir taç ile süsleyebilirsiniz. Bir hayli güzel ve abartılı olan bu modelin hareketliliğini azaltmak için çapraz modelleri başın ön kısmından değil de orta kısmından başlatmanız gerekiyor. Modelin bittiği yerden topuzunuzu kapatan hayal tül içeren duvak ile çok güzel bir gelin olabilirsiniz.

8-Pudra Pembe Tesettür Nişan Başı Modeli

Senenin en moda renklerinden biri olan, açık tenli kadınlara çok yakışan pudra pembe nişan başı modelini çok seveceksiniz. Nişan için bu renk bir abiye elbise aldıysanız kesinlikle bu modeli tercih etmelisiniz. Pastel tonlardaki makyajınız ile mükemmel uyum sağlayacak toz pembe nişan başı modelini kat kat hayal tül duvak ile daha havalı ve kabarık gösterebilirsiniz. Sadece hayal tül ile yapacağınız bu modeli kaydedip kuaförünüzden isteyiniz. Boynunuzun altında sıkı sıkı tutturacağınız bu modeli çok sıkarsanız pek rahat edemeyebilirsiniz, çok gevşek bırakırsanız da modelin daha çabuk bozulmasına neden olabilirsiniz. Çok hassas olan bu modeli tercih ettikten sonra model için en uygun olan aksesuarı bulmanız gerekiyor. Toz pembe aksesuar bulmakta baya zorlanabilirsiniz haydi size kolay gelsin!

9-Somon Rengi Tesettür Nişan Başı Modeli

10-Yandan Aksesuarlı Tesettür Nişan Başı Modeli

11-Güpür Aksesuarlı Tesettür Nişan Başı Modeli

12-Saten Eşarplı Tesettür Nişan Başı Modeli

13-Parlak Kırmızı Hayal Tüllü Nişan Başı Modeli

14-Yüksek Topuzlu Tesettür Nişan Başı Modeli

 

15-Asil Tesettür Nişan Başı Modeli

16-Gri Tesettür Nişan Başı Modeli

17-İnce Aksesuarlı Tesettür Nişan Başı Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat