Sponsorlu Reklam

Aşık Olacağınız Tragus Piercing Modelleri

Sponsorlu Reklam

Tragus piercingler alışılmışın dışında ve cesur kadınların çok tercih ettikleri, son dönemlerde ünlülerin de çok kullandığı küpe-piercing modellerindendir. Kulağın ön bölgesindeki tragus adı verilen kıkırdak yapının delinmesi ve genellikle minimal piercingler kullanılarak mükemmel bir görüntü elde ediliyor. Kısa saçlı kadınların çok sık kullandığı ve kenide güvenerek gösterdiği bu piercingleri tıpkı kulak deldirmek gibi çok kısa sürede ağrısız bir şekilde deldirip kullanabilmeniz mümkün. Son derece modern görünen bu yeni nesil küpeler ile hem geleneksel bir hava kazanmış olacaksınız hemde asi ruhunuzu piercingleriniz ile herkese gösterebileceksiniz. Tragus piercingini yaptırdıktan sonra sürekli gelen saçını kısa kestirme veya saçını toplama isteklerine de kayıtsız kalamayacağınıza eminiz. Peki tragus piercing modelleri ve senenin en çok kullanılan tragus piercing- küpe kombinasyonları nelerdir? Tragus piercing nasıl takılır? Tragus piercing iltihap yapar mı, tragus piercing iltihabı nasıl geçer gibi bir çok soruya cevap bulacağınız yazımızı dikkatle inceleyin.

Tragus Piercing Modelleri

1- Minimalist Tragus Küpe

Sponsorlu Reklam

Çok şık görünen asil minimal bu piercinge bayılacaksınız. Küpeyi çok geleneksel bulan gençler için önerebileceğimiz tragus minimalist küpeler ile hem sade olabilir hem de senenin en trend piercingine sahip olabilirsiniz.

2-İnci Tragus Piercing

Küpe şeklinde halkalı ve minik bir inci detaylı olan bu piercing hanım kızlarımız için ideal bir görünüme sahip. Şık ve zarif olan bu piercingi dilediğiniz zaman saçlarınız ile saklayabilir, görmek istediğinizde ise düşman çatlatırcasına saçlarınızı toplayarak herkese gösterebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

3-Helix Küpe

Tragus ve heliksin kombinasyonu pek çok genç kızımız tarafından tercih ediliyor, genç ünlüler tarafından çok kullanılıyor. Yaprak şeklinde birbirininin aynısı olan targus ve heliks piersinleri ile kulaklarınız kadar yüzünüz de şenlenebilir.

4-Tragus küpe

Yıldız modeli kolyelerde, küpelerde en çok kullanılan bir modeldir. Bu çok modern görünümlü ışıl ışıl olan yıldız modelini şekildeki gibi tragus, heliks ve normal standart küpe olarak kullanabilirsiniz. Aksesuar sevenler ve çok asi görünmek istemeyen genç kızlarımız şekildeki gibi yıldız modelinden çok alabilir ve kombine şekilde kullanabilir.

5-Daith Piercing

Sponsorlu Reklam

Kulağın en iç kıkırdak yapısına takılan piercingi tragus piercinglriniz ile kombine edebilirsiniz. Kıkırdak yapı olduğundan dolayı ağrı hissetmeden deldireceğiniz ve çok güzel ışıl ışıl kombinasyonlar oluşturabileceğiniz bu modeli mutlaka kullanın.

6-Halka Küpe

Halka heliks küpeler ve tragus kombinasyonu gerçekten çok hoş görünüyor. Kulağınızın herhangi bir yerini deldirmeden de kullanabileceğiniz halka küpeler ile ışıl ışıl görünebilmeniz mümkün. Çok spor şık görünene bu model kombinasyonunuzu her ortamda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Çoklu Küpeler

Tragus piercing, heliks, standart geleneksel küpe ve daha bir çok aksesuarın bir arada bulunduğu seneein en tarz kombinasyonlarını gözden geçirin. Siz de ışıl ışıl bin görünümü seviyor, standart küpeler ile kendinizi çok iyi hissetmiyorsanız bu modelleri deneyebilirsiniz.

 

Tragus Piercing Nasıl takılır

Piercingler vidalı sistemlerdir. Saat yönünün tersinde çevirerek piercinginizi değiştirebilir, yenisini takabilirsiniz. Top başlı bir piercing kullanıyorsanız da kulağınızı deldirdiğiniz yerden yardım alarak çıkartabilirsiniz.

Tragus piercing İltihabı Nasıl Geçer?

Piercing takım işlemi sırasında veya sonrasındaki bakımında problemler yaşanabilir ve iltihap oluşabilir. Bu durumda piercingi hemen çıkarmanız ve doktorunuza danışmanızda fayda var. Steril malzemeler ile delinmiş ve takılmış olan piercingiler iltihap yapmaz. Piercingi taktırdıktan sonra sabunla temizler, kuru halde antibiyotikli bir merhem kullanırsanız iltihap yapmadan kolaylıkla iyileşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat