Sponsorlu Reklam

Uzun Saç Fön Modelleri 2020-2021

Sponsorlu Reklam

Uzun saç fön modelleri arasından en sevdiğiniz günlük fön modellerini bulabilir, evinizde rahatlıkla elde edebilirsiniz. Siz de saçlarınızı kuruturken şekillendirmek istemez misiniz? Saçlarınızı kuruturken şekillendirmek veya kuru saçlarınıza hemen şekil verip dışarı çıkmak istiyorsanız fön modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun saçlarınıza maşa yapmak veya düzleştirici ile düzleştirmek yerine ona hacim katacak olan fön modellerini kullanın. Kırık fön modellerini kullanarak oldukça doğal bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Saçlarınızı yıpratmadan evde sadece fön makinesi ve fırça kullanarak elde edeceğiniz fön modellerine gelin birlikte göz atalım. Düz saçlara, dalgalı saçlara, kısa saçlara, uzun saçlara her türden saçlara çok yakışan, saçları olduğundan daha hacimli ve bakımlı gösteren fön modellerini her ortamda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Uzun Saç Fön Modelleri, Fön Modelleri 2020-2021, Kırık Fön Modelleri, Dalgalı Fön, İçe Dönük Fön, Dışa Dönük Fön ve daha fazlası için dikkatle inceleyin.

Uzun Saç Fön Modelleri

Uzun saçlarınıza mükemmel bakımlı bir görünüm vermeniz fön modelleri ile mümkün. Sadece bir fırça ve fön makinesi ile elde edebileceğiniz mükemmel saç modellerini her ortamda kullanabilirsiniz. Düz saçlarınıza da dalgalı saçlarınıza da uygulayabileceğiniz fön modellerine gelin birlikte bakalım;

1-Siyah Saç Fön

Sponsorlu Reklam

Düz saçlara sahip olan kadınların saçlarını daha havalı ve hacimli göstermek için denedikleri yollardan biri katlı saç kesimleri diğeri ise fön modelleridir. Bu iki işlem de düz saçlara sahip olan kadınların daha hacimli, dolgun saçlara sahip olmasını sağlara. Şekildeki gibi siyah uzun ve düz saçlara sahip olan modelimiz saçlarına dışa dönük düz fön çektirmiş ve saç uçlarındaki kıvrımlar ile muhteşem bir görünüm elde etmiş.

 

2-Günlük Fön

Düz saçlarınızı banyodan çıktıktan sonra kuruturken fırçadan yardım alın. Saçları alelade kurutmak yerine daha bakımlı, özenli ve güzel görünmesi için kuruturken de fön fırçası ile şekillendirmeyi deneyin. Tercihinize göre dışa dönük veya içe dönük yapacağınız saç fönleme işlemini evde tek başınıza yaparken biraz zorlanabilirsiniz. Yere oturun ve fön makinesini bacaklarınızın arasına yerleştirin. Fön makinesini açık ve bu sırada saçınızı fırça ile tarayın. Bu şekilde evde tek olsanız bile kuaförden çıkmış gibi güzel saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Sponsorlu Reklam

3-Kırık Fön

Havalı ve dalgalı saçlara sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihi maşa ve fön oluyor. Saça maşa yapmanız durumunda saçlarınızda olmsını istediğiniz doğal dalga görünümü olmayacağından fönü tercih etmenizde fayda var. Doğal görünümlü bukleleri sadece fön ile yapıldığından kırık fön modelleri; kuaförler tarafından en çok yapılan saç modelleri arasından ilk sıralara girmeyi başardı.

Kırık fön modelleri her yaştan her saç tipinden kadınlara uygun olsa da en çok yakıştığı saçlar şüphesiz ki ombreli, balyajlı saçlardır. Dalgalar sayesinde ombrelerin ve balyajların arasındaki geçişler daha belirgin oluyor ve güzel bir kontrast oluşuyor. Sizin de ombreleriniz veya balyajlarınız var ise kırık fön modellerini mutlaka deneyin.

Sponsorlu Reklam

 

4-Dalgalı Fön

Dalgalı fön saç modelleri saçların daha hareketli görünmesini sağlıyor. Düz saçlara, tek renk saçlara sahip olan kadınların çok fazla uğraşmadan kısa sürede elde edebilecekleri bu saç modeli ile harika görünmek mümkün olabiliyor. Günlük hayatta da iş ortamında da kullanabileceğiniz bu saç modelini düğünlerde bile kullanabilirsiniz.

 

5-Sarı Saç Fön

Senenin en popüler saç modelleri uygulaması arasında olan fön modelleri kadınlar arasında her zaman çok yaygın. Annelerimizin bile genç kızken çok kullandığı bu saç modelleri arasında dalgalı fön modelleri oldukça etkileyici. Saçlarınıza çok zarar vermeden sadece kurutmak için uyguladığınız ısıyı fırça ile yönlendirerek şekildeki baş döndürücü saçlara sahip olabilirsiniz.

 

6-Kısa Saça Fön

Kısa saçların şekillendirmek çok kolay olmasa da fön çekerek istediğinizi elde etmeniz mümkün. Dışa doğru fön çekmeniz durumunda saçlarınıza olağandan daha fazla bir hacim kazandırabilirsiniz. Düğünlerde, arkadaş buluşmalarında veya erkek arkadaşınız ile hafta sonu gezmelerinde kullanabileceğiniz dışa dönük düz fön modelleri ile risk almadan kolay kullanılabilir bir saç modeli elde etmiş oluyorsunuz.

 

7-Uzun Saç Dalgalı Fön

Doğal görünümlü dalgalar ile uzun saçlarınızda bir devrim yaratabilirsiniz. Oldukça zarif ve havalı görünmenizi sağlayacak olan bu dalgalı fön modeli ile düğünler için vazgeçilmez bir anı oluşturabilirsiniz. Her ortamda kullanabileceğiniz kadar şık olan ama aynı zamanda evde bile yapılabilecek kadar kolay olan bu saç modelini deneyin, denettirin..

 

8-Klasik Fön

Havalı saçlar elde etmek fön ile oldukça basit. Saçlarınızda ombre ve balyaj da var ise bu iş basit olduğu kadar mükemmel de bir hal alıyor. Düz saçlara sahip olan kadınların saçlarını daha havalı göstermek için kullandığı tüm yöntemleri bir kenara atın. Düz saçlara sahip kadınlar öncelikle dalgalı fön modellerini denemeli ve saçlarını bu şekilde daha hacimli göstermeli.

Fön Fiyatları 2020-2021

Fön fiyatları kuaförden kuaföre göre çeşitlilik gösteriyor. Düz fön mü yoksa kırık fön mü, saçlarınız hacimli mi ince mi bir çok farklı etken var fön fiyatını belirleyen.

Standart düz bir saça yapılacak olan düz fön fiyatı 25 tl ile 100 tl arasında çeşitlilik gösteriyor.

 

Evde Fön Çekerken Dikkat Edilecek Hususlar

Evde kendi kendinize fön çekmek oldukça zordur. Kısa ve ince saçlara sahipseniz eğer evde fön çekmeniz biraz daha rahat olabilir sizin açınızdan. Evde kendi başınıza fön çekerken dikkat etmeniz gereken hususlara bir göz gezdirin ve uygulamaya başlayın

  • Saçlarınıza fön çekerken yıpranmaması için saçlarınızın kuru olasına dikkat edin. Saçlarınıza telleri ıslak iken ısı uygulamanız durumunda saç telleriniz yıpranacaktır.
  • Fön çekim işlemine başlarken saçlarınıza saç bakım spreyleri veya yağlar uygulayın. Saçlarınızının ihtiyacı olan nemi bu şekilde korumuş olacaksınız.
  • Fön çekmeden önce saçlarınızı mutlaka ayırın ve bölüm bölüm fön çekin. Aksi halde saçlarınızda fön çekmediğiniz bölgeler kalacaktır ve siz bunu fark etmeden dışarı çıkabilirsiniz.
  • Saçlarınıza uygulayacağınız fön modelini önceden belirleyip o şekilde ilerlemelisiniz. Dışa dönük fön yapacaksanız eğer içe dönük veya kırık fön kullanmayın. Saçlarınızın her yerini dışa dönük fönlemeniz gerekir.

Fön modelleri ve fön yapılırken dikkat edilmesi gereken hususları sizler ile paylaştık. Saçlarınıza doğal bir görünüm vermek, saçlarınızı kuruturken şekillendirmek ve saçlarınıza hacim katmak için fön modellerini kullanabilirsiniz. Oldukça hızlı ve kolay yapabileceğiniz fön modellerini her ortamda kulanabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat