Sponsorlu Reklam

V Şeklinde Saç Kesimi Nedir Nasıl Yapılır

Sponsorlu Reklam

Saçlarınızda bir değişiklik yapmak mı istiyorsunuz? Saçlarında değişiklik yapmak isteyen, saç kesimini veya saç rengini değiştirmek isteyen bir çok kadın var aramızda. Saç modellerinin, saç renklerinin ve saç kesimlerinin bin bir farklı çeşidi var. Bu saç kesimi modellerinden en çok tercih edilen V Kesim saç modeli aradığınız saç kesim modellerinden biri olabilir. V kesim çoğu kadının denediği ve beğendiği, bir çok kadının favori saç kesimleri arasında bulunuyor. Saçlarınıza V şeklini vermek için saçlarınızın yanlara doğru kısa, merkeze doğru da uzun olması gerekiyor. Profesyonel bir kuaför tarafından yaptırabileceğiniz bu saç kesimini evde siz kendiniz de yapabilirsiniz. Kısa saçlı, uzun saçlı veya orta boyutta olan her türlü saçın kullanabileceği bu saç modelini çok seveceğinize eminiz. Katlı saçları sevenler için, özellikle ince telli saçlara sahip olan kadınların saçlarını daha dolgun göstermek için uygulayabilecekleri V şeklinde saç kesim modellerine gelin birlikte bakalım.

İlginizi Çekebilir : https://drkadinca.com/sac/bob-kesim-sac-bob-sac-modelleri/

Sponsorlu Reklam

V Kesim Saç Modeli

1-Uzun Dalgalı V Saç Modeli

kalın telli dolgun saçlara sahip olmak avantajdır her zaman ama bu şekilde olan saçların düz saç kesimi ile kullanımı ve şekillendirilmesi biraz daha zordur. Aşırı kalın olan saçlarınızı kolay kullanmak, kolay şekillendirmek ve mükemmel göstermek için V saç kesimini kullanabilir, V şeklinde merkeze doğru uzayan saçlarınızı dalgalar vererek kullanabilirsiniz. Baş döndürücü saçlara sahip olmak V saç kesimi ile işte bu kadar kolay.

2-Sarışın V Saç Kesimi

uzun ve sarı saçlar sizin her zaman bakımlı ve düzenli olduğunuzu gösterir. Bu saçlara sahip kadınlar saçlarının yeteri kadar hareketli olmadığını düşündüklerinde mükemmel olan saç rengini değiştirmek istemezler ve saç kesimi ile saçlarına hareket kazandırmak isterler. V saç kesiminin uygulandığı mükemmel saçlara sahip olmak isteyenler için yukarıdaki gibi dalgalı bir model harika olabilir.

Sponsorlu Reklam

3-Uzun Kızıl V Saç

Süper uzun saçlarınızdan vazgeçmeden, saçlarınızın boyunu çok kısaltmadan saç kesimi yaptırabilirsiniz. Bu şekilde hem daha sağlıklı saç uçlarına sahip olursunuz hemde saçlarınızı kısaltmadan daha hareketli bir saç modeli elde edebilirsiniz. Tek renk düz kızıl saçlarınıza şekildeki gibi merkeze doğru uzayan, yanlara doğru kısalan saç kesim modelini uygulayarak harika görünebilirsiniz.

4-Kısa V Saç Kesimi

Cesur kadınların uygulayabilecekleri mükemmel asi bir saç modeli ile karşınızdayız. Keskin hatlara sahip olan alttan traşlanmış kısa saçlar ruh halinizi yansıtabilir, ne kdar enerjık ve hayat dolu olduğunuzu herkese gösterebilir. Her kadında göremeyeceğiniz bu harika ama bir o kadar da cesur saç modelini denemek isteseniz eğer profesyonel bir kuaföre gitmeniz gerekir.

Sponsorlu Reklam

5-Küllü V Şeklinde Saç

Külü sarı reninde saçlarınıza hareket katmak ve katlandırmak istiyorsanız V şeklind saç kesimini tercih edebilirsiniz. Arkadan baktığında keskin bir V harfini ifade eden saçlarınız her rüzgar savurduğunda katlarını havaya salacak ve size mükemmel hissettirecektir. Favori saç modelleriniz arasında bu saç kesim modeli var ise ne bekliyorsunuz bir an önce kuaförün yolunu tutun.

6-Kalın Saça V Saç Kesimi

V saç kesiminin tamamen hissedildiği, üst kısımları aşıı katlandırılmış bir mdel ile karşınızdayız. Kabarık saçları sevenler ve saçlarını kısaltmak istemeyenler için mükemmel bir model yukarıdaki kızıl saç v kesimi. Yana atılmış kahküller ile de hem önden hemde arkadan bakılınca mükemmel görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Hafif V Kesimi

Saçlarınızın uçlarının çok yıprandığını hissediyor ve saçlarınızda belirgin bir değişiklik yapmak istemiyorsanız bu saç kesim modeli tam sizin için oluşturulmuş olabilir. Bir önceki gibi aralarında uzunca mesafe olan katlar yerine hafif bir eğimin bulunduğu, aşırıya kaçmayan v şeklinde saç kesimi ile kendinizi çok iyi hissedebilir, sağlıklı saç uçlarınız ile saçlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

8-Siyah Dalgalı V Saç

V keismli saçlr sadece düz saçlara değil, dalgalı ve kıvırcık saçlara da uygulanıyor ve gerçekten mükemel görünüyor. Hafif v kesimli değil de katlar arasında fazlaca mesafe olan v saç kesimini tercih ederek dalgalı saçlarınızda da saç modelinizi ön plana çıkarabileceksiniz.

9-Ombreli V Saç

Saçınızı dünyaya kim olduğunuzu göstermek için kullanmanın en kolay yoludur. Böyle bir tarz ile sokaklara çıktığınızda cesur, kendinden emin ve dikkat çekici olduğunuzu tüm insanlara kanıtlayabilirsiniz. Parlak ve pembe ombreli bu V saç kesim modeli ile baş döndürücü bir güzellik yakalayabilirsiniz. Erkeklerin dikkatini çekmek bu saç ile çok kolay.

10 – Parlak Kızıl V Saç

Kızıl ve V kesilmiş bir saçı en iyi anlatan iki kelime ne diye sorarsanız; şirin ve şımarık diyebilirim. Bu saç modelinde çok uzun sağları parlak bir kızıla boyanmış Ayrıca belirgin bir V kesim ve sonrasında omuzlara doğru tırmanan bir ovallik katılmış. Kendini diğer modellerden farklı kılan ise bu ovallikler olmuş. Tabi rengi size kalmış. Farklı renkler ile kendinize uygun saç modelleri çıkarmanız mümkün.

11 – Dalgalı Kahverengi Ombreli V Saç Kesimi

Uzun mu uzun saçlarım var ama nasıl bir model yapsam diye düşünmeniz gayet normal. Uzun saçlar için çok az değişik model var ve bunlarda her saça uygulanmıyor. Sizler için muhteşem bir saç modeli bulduk. Önce V kesim uygulanmış ve daha sonra kahverengi ombrelerle canlandırılmış bir saç. Dalgaları ile dikkat çekmek ve çok cool görünmeniz mümkün.

12 – Bukleli U Kesim

U kesim saç ise V kesim saçın kardeşi gibidir. Hatta bazıları bu modele de V kesim derler. Orta uzunlukta bir saçınız var ise ombre yaptırıp daha sonra U kesim yapabilirsiniz. Tabi ki bukleleri vermek size kalmış Dalgalar ile beraber çok hoş görünüyor. Ayrıca berberiniz içinde çok zor bir saç olmayacaktır. Kalıcı saç dalgası ile aylarca aynı modeli kullanabilirsiniz.

13 – Parlak Sarı V Saç Kesimi

V kesim saçın en sivri modellerinden biri resimdeki gibi görünüyor. Bel seviyesinde olan bir saçınız varsa omuz seviyesine kadar eğimli bir V kesim yaptırmanız yeterli. Ayrıca sarı saç tonu ve hafif dalgalar ile mükemmel bir görünüm yakalanmış. Listemizde ki en etkileyici modellerden biri diyorum. Hem günlük, hem özel günlerde bu model sizi bir adım önde hissettirecektir.

14 – Kısa V Kesim

Erkek tipi çok kısa bir saçınız var ama erkek gibide görünmek istemiyorsanız tam istediğiniz bir model olabilir. Arka taraflarda V kesim uygulanarak parlak bir renkler farklılığı yakalayabilirsiniz. Sadece kesim sırasında katmanlar çok iyi verilmesi lazım.

15 – Dağınık Uzun V Kesim

Uzun kalın saçlı kadınlar için V kesim uygulanmış bir saç modelini görüyorsunuz. Uzun saçların aşırı güçlülük hissi ve şekli olmadan uzun saçları korumanız mümkün değil. Açık karamel ombreye sahip ve yoğun saçlar ile çok havalı bir görünüm yakalanmış.

 

V Saç Kesim Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat