Sponsorlu Reklam

Vivense Tv Ünitesi Modelleri 2020-2021

Sponsorlu Reklam

Tv ünitesi modellerini evinizin salonu, oturma odası, yatak odası veya tv nin bulunduğu her köşesi için kullanabilirsiniz. Tv nin güvenliği için, kiracı olduğunuz evin duvarını deldirmemek için, istediğinizi yükseklikte olacak şekilde tv ünitenizi seçin ve hemen kullanmaya başlayın. Evinizin havası ile bütünleşecek olan tercihinize göre modern tv üniteleri, klasik tv üniteleri tercih edebilirsiniz. Gösterişli bir salonunuz var ise beyaz ağırlıklı tv üniteleri, gold detay tv üniteleri tercih edebilirsiniz. Çok çeşitli modellerde ve çeşitli boyutlarda piyasada bulunan tv ünitelerinden evinizi dolduracak aynı zamanda küçük odanızı çok daraltmayacak olan tv ünitesi modelini seçin. Yeni evlenecekler ve evini yenilemek isteyenler için en çok tercih edilen ve en sevilen tv üniteleri;

 

Sponsorlu Reklam

Vivense Tv Ünitesi Modelleri

Tv ünitesi deninve yüzlerce modeli bulunan Vivense geliyor ilk olarak akıllara. Modern havası ve her bütçeye uygun olan tv ünitesi modellerinden bazıları;

bien modern tv ünitesi
bien modern tv ünitesi

 

Bien modern tv ünitesi mermer görünümlü olan gold detaylar ile süslenen oldukça şık bir tv ünitesi. Vivense nin en çok beğenilen ve fiyatına göre çok kullanışlı olan tv ünitesini evine almayan kalmadı. Çevrenizdeki yeni evlenen çiftlere baktığınızda genel olarak mermer görünümü tercih ettiklerini görebilirsiniz. Mermerin getirdiği modern havayı da gold detaylar ile bir araya getirince ortaya işte bu muhteşem şaheser çıkıyor. Üst raflığının çok kalabalık olmaması da kurulumunu kolaylaştırıyor. kiracı olanlar için ise duvarı çok fazla delmeye gerek kalmadan monte etme imkanı sağlıyor.

Sponsorlu Reklam

 

bren tv ünitesi
bren tv ünitesi

Bren tv ünitesi koyu renk sevenler ve küçük salonu olanlar için ideal bir seçim olabilir. Evindeki tv ünitesini yenilemek isteyenlere bir fırsat. fiyat olarak çok uygun olan ve evinize çok yakışacak olan bu ufak çaplı tv ünitesini oturma odalarınızda da kullanabileceksiniz. Kitaplık olarak kullanabileceğiniz üst raf kısmına bazı objeler ve aksesuarlar da koyabilir evinize renk katabilirsiniz.

 

 

buse lüx tv ünitesi
buse lüx tv ünitesi

Buse lüx tv ünitesi herkesin bildiği ve çoğu kişinin kullandığı tv ünitesi modellerinden biridir. Bir çok internet sitesinde de satılan bu tv ünitesi lacivert dolap kapakları ve ahşap çerçevesi ile göz dolduruyor. İnce ve düşük yapısı tv yi duvara monte etmeniz gerektiği sonucunu ortaya çıkarıyor. Raf bölümünde de kitaplık olarak kullanılabilecek, dekoratif objeler koyacak alanlar mevcut. Fiyat olarak uygun sade bir tv ünitesi atıyorsanız buse lüx tv ünitesini tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

dmodül losta tv ünitesi
dmodül losta tv ünitesi

Demir ayakları ilk bakışta göze çarpan dmodül losta tv ünitesinin mat gri rengi evinize oldukça modern bir hava katacak. Siyah ve mat gri rengin birbiri ile bu kadar uyumlu olduğunu tahmin etmeseniz de bu ürünü kurduktan sonra gerçekten çok yakışan renkler olduğunu anlayacaksınız. Kurulum sırasında biraz zorlayacak olan dmodül losta tv ünitesini salonlarınıza severek kullanabilirsiniz. 180 cm uzunluğundaki bu ünitenin boyutlarını vivense nin kendi internet sitesinden dikkatle inceleyin.

exclusive pırıl tv ünitesi
exclusive pırıl tv ünitesi

Ahşap tasarımlı koyu renk tv ünitelerinden biri ile karşınızdayız. Her bütçeye uygun, küçük evlere de büyük evlere de uyacak olan tv ünitesi modellerini showroomlarında barındıran vivense oldukça modern. Modern ve minimal yapıda olan şekildeki tv ünitesi yan rafları ile tamamen bir bütün halinde. Rafları kitap için kitaplık olarak, dekoratif objeleri koyacak alan olarak veya uydu cihazınızı modeminizi koyacak alan olarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

Ahşap Tv Ünitesi
Ahşap Tv Ünitesi

Ahşap ve metalin buluştuğu şekilde Knidos tv ünitesi devivensenin en güzel tv üniteleri arasında yer alıyor. Ahşap sevenler ve evinde çok kullanan insanların tercihi her daim ahşap mobilyalardan yana olacaktır. Biraz geleneksel biraz sofistike tarzda olan bu tv ünitesi oldukça geniş ve kullanışlı.

 

 

sasa tv ünitesi
sasa tv ünitesi

Tüm duvarı kapalayacak olan ahşap tasarımlı oldukça geniş bir tv ünitesi görüyorsunuz. Siyah ile buluşturulan ahşap sıcak renkler ile oldukça uyumlu bir mobilya ortaya çıkaran vivense kullanıcılarına da oldukça geniş depolama hacmi sunuyor. uydu cihazınız için de tv nin altında özellikle bir cep yaptırılmış bu şekilde kablolar ile uğraşmadan cihazlarınızı tv ünitesine yerleştirebileceksiniz.

 

modern tv ünitesi
modern tv ünitesi

 

 

Siyah ve gold detayların buluştuğu oldukça modern tv ünitesi ile salonunuzda şıklığı yakalayabileceksiniz. Vivense nin tanıtımını çok iyi yaptığı ve kullanıcılar tarafından çok beğenilen bu tv ünitesini evini yenilemek isteyenler veya yeni evlenenlere sunuyor. Fiyat olarak da çok yüksek olmayan bu dayanıklı ve şık tv ünitesini favorilerinize eklemeyi unutmayın.

 

new alessa tv ünitesi
new alessa tv ünitesi

 

New alessa tv ünitesi açık renk ahşap, siyah renk ve mermer görünümün buluştuğu tv ünitesi modellerindendir. oldukça modern bir havası olan bu tv ünitesini dar ve karanlık oturma odalarınızda tercih etmeyin. Vivense nin kendi internet sitesinden new alessa tv ünitesi ebatlarına bakarak aydınlık ve geniş salonlarınız için tercih edebilirsiniz.

 

hazal tv ünitesi
hazal tv ünitesi

Beyaz renk sevenler için vivensenin en çok tercih edilen beyaz renkte içinizi açacak tv ünitelerinden biri karşınızda. Karanlık ve geniş salonlarınız için odayı aydınlatacak aynı zmaanda büyük salonda kaybolmayacak bir tv ünitesi arıyorsanız hazal tv ünitesini tercih edebilirsiniz.

 

lotus tv ünitesi
lotus tv ünitesi

Lotus tv ünitesi ahşap sevenler için en güzel seçimlerden biridir.  Sıcak ahşap görünümü evinizin soluk havasını değiştirebilir, ortama enerji ve hareket getirebilir. Üst rafı için tercih edeceğiniz çiçekler veya dekoratif objeler de bu üniteyi daha çok sevmenizi sağlayacaktır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat