Sponsorlu Reklam

En Yaratıcı Yazılı Dövmeler ve Anlamları

Sponsorlu Reklam

Anlatmak istediklerinizi vücudunuza yaptırdığınız dövmeler ile anlatmaya çalışırız bazen bir resimle bazen anlamsız bir şekil ile bazen de ufak bir çiçek dövmesi ile. İç dünyanızı en iyi yansıtacağınız, anlatmak istediklerinizi direk ifade edebileceğiniz, sizin için önemli olan her ne varsa tanıdığınız tanımadığınız tüm insanlara bunu dövme yazıları ile herkese anlatabilirsiniz. Sadece güzel görünmek için değil aynı zamanda bir çok şey anlatmak için de dövme yapılabileceğini anlatıyor bize dövme yazıları. Siz de dövme yaptırmaya karar verdiyseniz ve vücudunuzda kocaman kuru kafa dövmeleri istemiyorsanız sizin için en önemli olan kişilerin belki sevgilinizin belki annenizin belki de çocuğunuzun ismini yazdırırsınız kolunuza. Bu tarz standart dövmeler de size çok klasik geliyorsa, daha modern dövme yazıları arıyorsanız yazılı dövmeler ve anlamları sizler için bir arada. Siz de en tutkulu, en şık ve en anlamlı dövme yazılarını seçip favorilerinizi belirleyin. Yazılı dövme modelleri tercih ederken yazının anlamına, fontuna ve yazının büyüklüğüne göre önceliklerinizi belirleyin en sevdiğiniz modeli belirleyin. Unutmayın ki buradaki yazılı dövme modellerini vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz. Her çeşit yazı tipinde olan 2019 un en modern dövme yazılarına hadi gelin birlikte bakalım

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/genel/kadinlar-icin-mukemmel-yaratici-dovmeler/

Sponsorlu Reklam

Makaleyi Okumaya Üşeniyorsanız Videoyu İzleyebilirsiniz

1- Köprücük Kemiğine Dövme

Köprücük Kemiğine Dövme
Köprücük Kemiğine Dövme

Batmayı Ret ediyorum anlamına gelen bu mükemmel dövme ile omuz dekolteli giysilerinizi severek giyeceksiniz. Her türlü bunalımdan ve depresyondan kendi başıma kurtulabilirim, bunu başarabilirim diyerek ne kadar güçlü olduğunuzu bu dövme ile herkese gösterebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Köprücük Kemiğine Dövme
Köprücük Kemiğine Dövme

Kendim olduğum için sev beni anlamına gelen bu model ile zirveye çıkabilirsiniz.Kelebekler ile süslenmiş, mükemmel seçilmiş yazı tipi ile en sevdiğimiz dövmeler arasına girmeyi başardı. Siz de bu dövmeyi çok sevdiyseniz ekran görüntüsünü alın ve dövmecinize gösterin. Yazılı dövmeler çok kolay gibi görünse de bu iş için en yetenekli dövmecileri tercih etmenizi öneriyoruz çünkü bu iş sandığınızdan da daha zor.

2-Göğüs Kafesine Dövme

Göğüs Kafesine Dövme
Göğüs Kafesine Dövme

Gülümse anlamına gelen çevrenizdeki herkesin içini ısıtacak şirin mi şirin yazılı dövme modeli ile karşınızdayız. Görünümünüze çekicilik katacak, pozitif olan enerjinizi daha da yükseltecek bu dövme modelini, yazı tipini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Çok dekolteli elbiseler kullanmıyorsanız bu dövmeyi boynunuzda veya bileğinizde de kullanabilirsiniz.

3-Üst Kola Dövme

Üst Kola Dövme
Üst Kola Dövme

Dövmelerinizi yaptırabileceğiniz en doğru alan tabii ki kollarınızdır. Kollarınıza yaptırabileceğiniz dövmeleri her mevsim görebilir, gösterebilirsiniz. En sevdiğiniz dövmeleri aynaya bakarak görmek yerine kolunuzu çevirip dövmeleriniz ile istediğiniz kadar bakışabilirsiniz. Kendini sev anlamına gelen bu dövme de kimileri için biraz bencil bulunsa da ünlü düşünürün de dediği gibi kendini sevmeyen kimseyi sevemez diyoruz ve bu dövmeyi yaptırmanızı şiddetle öneriyoruz.

4-Kaburgaya Dövme

Kaburgaya Dövme
Kaburgaya Dövme

Yaşamak nadir bir şey anlamına gelen bu dövme yazısı çok anlamlı biraz da ironik. Bir yandan yaşamanın ne kadar nadir olduğunu anlatıyor bir yandan da her an başımıza bir şey gelebilir, her an bir kaza olabilir, başımıza uçak düşebilir vs gibi komik bir anlam ifade edebiliyor. Bu garip anlamlı çok yönlü dövmeyi sevdiyseniz vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz.

5-Sırta Yazılı Dövmeler

Sırta Yazılı Dövmeler
Sırta Yazılı Dövmeler

Kendi yıkımımın mimarıyım anlamına gelen bu karamsar ama bir o kadar da havalı dövmeyi çok sevebilirsiniz. Yaşadığınız olumsun bir olaydan sonra onu hep hatırlamak ve ondan ders almak için böyle bir dövme tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Sırta Yazılı Dövmeler
Sırta Yazılı Dövmeler

Bir diğer sırta yazılı dövme ise fearless yani korkusuz anlamına geliyor. İçinizdeki cesur kişiliği ortaya çıkaran ve size her zaman güç veren bu dövmeyi her alanda kullanabilirsiniz. Oldukça çok tercih edilen 2019 yılında en çok yaptırılan yazılı dövmelerden biri olan fearless dövmesi ilk kez dövme yaptıranlar için de çok minimal ve uygun bir seçim olabilir.

6-Bileğe Yazılı Dövmeler

Bileğe Yazılı Dövmeler
Bileğe Yazılı Dövmeler

Cesur ol anlamına gelen bu dövme bize braveheart filmini hatırlatıyor. Bu filmin hayranlarının koşulsuz şartsız yaptıracağı, görür görmez aşık olacağı bu dövmeyi bekli siz de favori dövmeleriniz arasına yerşeltirebilirsiniz. Yazı fontu sebebiyle de çok okunaklı ve yapıldığı yer itibari ile apaçık görünen bu yazılı dövmeyi çevrenizdekilere göstermek için ekstra bir çabaya ihtiyacınız olmayacak.

 

Sponsorlu Reklam
Bileğe Yazılı Dövmeler
Bileğe Yazılı Dövmeler

Tutku anlamına gelen bu çekici yazının fontunu çok beğeneceğinize eminiz. Tam bileğinizin üzerine yaptıracağınız en tutkulu dövme bu olabilir. Tercihinize göre yazının başlangıç ve bitiş kısmındaki çizgileri uzatabilir ve kısaltabilirsiniz.

 

Bileğe Yazılı Dövmeler
Bileğe Yazılı Dövmeler

Sessizce eğlen anlamına gelen bu dövme de tercih edebileceğiniz şık ve süslü yazılı dövmeler arasında. Yazının üzerinde kraliçe tacı şeklinde işlemeler ile hem görsel olarak gözlerinizi, hem de anlam olarak ruhunuzu doyuracaktır.

 

Bileğe Yazılı Dövmeler
Bileğe Yazılı Dövmeler

Hala yükseliyorum anlamına gelen bu yazılı dövmeyi birilerine cevap vermek için kullanabilirsiniz. En güzel cevabı konuşarak değil de dövmeleriniz ile verebilir, bu sayede iç dünyanızdaki kapanmayı ortadan kaldırabilirsiniz. Unutmayın ki sevgi paylaştıkça çoğalır, acı paylaştıkça azalır.

7-Kol Dövme Yazıları

Kol Dövme Yazıları
Kol Dövme Yazıları

Yine gülümse anlamına gelen bu dövme yatay olarak çizgi ile kolunuzun etrafını sarıyor ve çok şık görünüyor. Dövmecilerin artık yapmaktan usandıkları, yıllardır en çok kullanılan smile dövmesini vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz. Pozitif bir hayata ihtiyacınız var ise, enerjinizin hiç bitmesini istemiyorsanız ve her üzüldüğünüzde sizi motive edecek bir yazı görmek size iyi gelecekse kesinlikle bu dövme sizin favori dövmeniz olabilir.

 

Kol Dövme Yazıları
Kol Dövme Yazıları

Kolunuzun arka kısmına yazdırabileceğiniz cesur anlamına gelen brave dövmesi ile karakterinizi tanıdığınız tanımadığınız tüm insanlara yansıtabilirsiniz.

8-Omuza Yazılı Dövme

Omuza Yazılı Dövme
Omuza Yazılı Dövme

Sadece yazılar benim için yeterli değil görsel olarak da mükemmeli istiyorum diyorsanız bu dövmeyi tercih edebilirsiniz. İnan anlamına gelen içinizi ısıtan bu dövmenin içerisinden ve çevresinden ufak kuşların geçtiğini görebiliyorsunuz. Hem bu kadar minimal olan hemde bir çok şey anlatan bu mükemmel dövme omuzunuza çok yakışacak.

9-Bacaklar İçin Dövme Yazıları

Bacaklar İçin Dövme Yazıları
Bacaklar İçin Dövme Yazıları

Karanlık olmadan yıldızları göremezsin anlamına gelen bu müthiş anlamlı dövmeyi yaptırmak için can atan bir çok insan vardır eminim. Giyim tarzınıza göre bacağınızın herhangi bir yerine yaptırabileceğiniz bu modern görünümlü dövmeyi yaptırırken şortlarınızın ve eteklerinizin boyuna dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi taktirde dövmenizi göstermek için tüm gardrobunuzu yenilemeniz gerekebilir.

 

Bu senenin en modern, en havalı ve en anlamlı dövme yazılarını ve yazılı dövme modellerini sizler için bir araya getirdik. Siz de en beğendiğiniz favori dövme modellerinizi belirleyin ve hemen dövmecinizin yolunu tutun. Dövmeleriniz ne kadar kolaymış gibi görünse de derinize yapılan bir işlem olduğu için yazı tipini tutturmak zor olabilir. Bu yüzden en yetenekli ve en hijyenik dövme salonu tercih edin, hayatınızda sildirmediğiniz sürece ömür boyu kullanacağınız bu dövmelere biraz özen göstermenizi öneriyoruz sağlıkla kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat