Sponsorlu Reklam

Kına Gecesi İçin Saç Modelleri

Sponsorlu Reklam

Hayatınızın en önemli günlerinden biridir kına gecesi. Düğünden bir adım önceki aşama olan ve her genç kadının hayallerini süsleyen o özel günde herkesin amacı unutulmaz ve mükemmel olmak. Her ince ayrıntıyı düşündüğümüz o en özel günde kıyafetimiz, makyajımız, ayakkabılarımız, aksesuarlarımız ve en önemlisi de saçlarımız ile herkesi büyülemek isteriz. Kına gecesinde mükemmel görünmek için ihtiyacınız olan en havalı kına saç modelleri bu yazımızda bir arada bulunuyor. Yüz tipinize, saç renginize ve saçlarınızın uzunluğuna göre alttaki modellerden favorilerinizi belirleyebilir ve kaydettiğiniz kına saç modelini kuaförünüzden isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/moda/2019-gelinlik-modasi/

Sponsorlu Reklam

Kına Saç Modelleri 2019

1-Toplu Kına Saç Modelleri

Orta veya kısa boyda saçlara sahipseniz saçlarınıza toplu şekiller vererek saçlarınızın boyunu gizleyebilirsiniz. Resimdeki gibi çok yukarıda olmayan enseye yakın hafif salaş topuzlar ile en özel gecenizde mükemmel görünebilirsiniz. Saçlarınızın ön kısımlarına bıraktığınız birkaç tutam saç ile yüzünüze hareket katabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak saçlarınızın tamamını da toplayabilir, bu şekilde yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Toplu saçlarınız ile birlikte aksesuar olarak kesinlikle küpe kullanmanız gerekiyor. Uzun taşlı küpeler veya yuvarlak halka şekilli taşlı küpeler tercih edebilirsiniz. Kuyruklu eyelinerınızı da çektikten sonra ne bekliyorsunuz, gece için hazırsınız!

2-Örgülü Kına Saçı Modelleri

Sponsorlu Reklam

Uzun saçlara en çok yakışan modellerdendir örgü saç modelleri. Modern ve fresh görünmenizi sağlayacak olan örgülü saçlar ve her örgü arasına yerleştirebileceğiniz çiçek aksesuarlar ile kına, düğün gibi özel günlerinizde unutulmaz olabilirsiniz. Çok yönlülüğü ile dikkat çekecek olan örgü modellerini hayal gücünüzü konuşturarak kendi saçlarınıza uyumlayabilirsiniz. Salaş modellerin ön planda olduğu 2019-2020 düğün sezonunda geniş ve salaş örgülü saçlarınız ile mükemmel görünebilirsiniz. Abartılı ve sırtı açık kına gecesi elbiseleri tercih ederek saç modelinizin ortaya çıkmasını ve daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Kına gecesi elbiseleriniz ile uyumlu olacak aynı renkte boncuklar ve çiçeklerle süslediğiniz saçlarınıza tekrardan aşık olabilir, damadın aklını başından alabilirsiniz.

2-Yarı Toplu Kına Saç Modelleri

Yoğun ve orta uzunlukta saçlara sahipseniz sizin için seçtiğimiz bu mükemmel modelleri tercih edebilirsiniz. Ön kısımdan bukle bukle yüzünüze salınıvermiş olan birkaç tutam saç, arka kısımda bir şaheser. Kına gecesi için abartılı bir saç istiyorum, en güzel günümde prensesler gibi hissetmek istiyorum diyorsanız prenses model bir kına gecesi elbisesi ve mükemmel hacimli bu yarı toplu kına saç modeli ile kesinlikle aradığınızı bulabilirsiniz. Gece için tercih ettiğiniz elbiselere uyumlu olarak aynı renkte aksesuarlar kullanabilir, saçlarınızı bu aksesuarlar ile hareketlendirebilirsiniz. Tek renk saçlar için kullanabileceğiniz bu güzel modeli ombreli veya balyajlı saçlarınızda da kullanabilirsiniz. Kına gecesine gelen tüm misafirlerin ağzını açıkta bırakacağınız bu mükemmel modeli kuaförünüzden isteyiniz.

3-At Kuyruğu Kına Saç Modeli

En özel gecelerinizden biri olan kına gecesi için kendi sade ve asil tarzınızı konuşturmak isteyebilirsiniz. Her gelinin abartılı olmak gibi bir zorunluluğu olmadığından en özel gününüzde her şey sizin istediğiniz tarzda, sizin istediğiniz stilde olacak. Balık model kına elbiseleriniz ile mükemmel uyum sağlayacak olan, sizi ince ve uzun gösterecek bu güzel at kuyruğu modelleri ile muhteşem bir görüntü oluşturabilirsiniz. At kuyruğunun üst kısımlarındaki krepeler ile yüz hatlarınızı daha da belirginleştirebilir, makyajınızın daha ön planda olmasını sağlayabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak saçlarınzın ön kısımlarına salıvereceğiniz birkaç tutam bukleli saçlarınız ile çok havalı görünebilirsiniz. At kuyruğu saçlar ile uzun ve parlak küpeler kullanabilir, gece parıl parıl parlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

4-Krapeli Kına Saç Modelleri

Düğünler ve kına geceleri için yaptırdığınız neredeyse her saç modelinin olmazsa olmazlarındandır krapeler. Tek bir model ile mükemmel saçlar oluşturabilir, olağan üstü görünebilirsiniz. Resimlerdeki gibi krapeli saç modelleri ile yüz hatlarınızı belirginleştirebilir, gözlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Saçlarınızın komple maşalanarak arkadan toplanması ve üst kısımlarının kabartılması ile oluşturulan bu modeli kına gecelerinizde, düğünlerde veya mezuniyetinizde kullanabilirsiniz. Saçlarınızın ön kısımlarındaki bukleler ile geceye hareketlilik katabilir, canlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Saçlarınız ile uyum sağlayacak olan parlak ve uzun küpeler kullanarak kına gecesi kombinizi oluşturabilirsiniz.

5-Kaftan Üzerine Kına Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Kına gecenizde osmanlı harem sultanlarından biri gibi olmak istiyorsanız tercih etmeniz gereken kıyafet tabii ki kaftan olmalıdır. Her kaftanın da sahip olması gereken şey abartılı ve parlak taçlardır. Boncuklarla işlenmiş, mükemmel desenli , hareketli kaftanlarınız ve abartılı taçlarınızın üzerine yapacağınız saç modeli biraz daha sade olmalıdır. Kıyafetinizin ve tacınızın ön planda olduğu bu kombine hafif maşalanmış salık saçlar mükemmel uyum sağlar. Çok zamanınızı almayacak olan bu saç modeli ile yoğun geçen kına temposunda zaman da kazanmış olacaksınız. Dikkat etmeniz gereken tek şey saçlarınızı çok iyi bir şekilde sabitlemektir. Taçların ağırlığı nedeniyle ve gecenin temposu nedeniyle saçlarınızın maşası çözülmeye başlayabilir, bol bol sabitleyici sprey sıkmanızı öneriyoruz.

6-Yana Atılmış Kına Saç Modelleri

Çok uzun saçlara sahipseniz bu mükemmel görüntüyü siz de elde edebilirsiniz. Havalı ve abartılı bu saç modeli ile gecenin prensesi olabilirsiniz. Parlak kırmızı kına gecesi kıyafetiniz ve ve gold tacınız ile masallar diyarından fırlamış gibi görünebilir, tüm misafirlerin ağzını açık bırakabilirsiniz. Siyah ve uzun saçlarınızı yana atarak yaptığınız bu saç modelini aksesuarlar ile kombinleyebilir, gece boyunca güneş gibi parlayabilirsiniz. Kendi kına gecenizde korkusuzca oynamak için saçlarınızı bol bol spreylemeyi unutmayın.

7- Sarkık Aksesuarlı kına Saç Modelleri

Kına geceleri aksesuarlarından en çok tercih edilenlerinden biridir bu hint modeli, yüze doğru sarkan parlak aksesuarlar. Yüzünüzü güzelleştirecek, gözlerinizin rengini açığa çıkaracak, makyaj yapılmış gibi yüzündeki tüm kusurları kapatıp bakışları kendine doğru çekecek olan bu aksesuar ile gecenin yıldızı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Tercihinize göre alnınızı tamamen kaplayan aksesuarlar veya saçlarınızın alın ile birleştiği noktaya kadar uzanan kısa sarkıt aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bu yük ve parlak aksesuarları kullanıyorsanız gözlerinizi açığa çıkaracak olan dumanlı ve abartılı göz makyajı tercih etmeniz gerekiyor. Bu aksesuarları kullanırken kına elbiselerinizi de göz önüne getirmeniz gerekiyor. Çok kabarık ve abartılı kına elbiseleri yerine daha düz ve boncuklarla kaplı kına gecesi elbiseleri ile daha uyumlu olduğunu bilmeniz gerekiyor.

8-Taçlı Saç Modelleri

Kına gecesi ve düğünlerde gelinlerin en çok tercih ettiği aksesuarlardan biridir parlak taçlar. Gelinlerin kraliyet ailesindekiler gibi asil ve havalı hissedebilmeleri için ihtiyaçları olan şey sadece maşalanmış saçlarının üzerine sabitleyebilecekleri bir taç. Kına gecesi elbiseleriniz ile aynı renkte olan, gümüş veya gold renkte olan taçlar ile muhteşem görünebilirsiniz.

Düğün sezonunun en çok tercih edilen saç modelleri sizlerle paylaştık. Sizler de favorilerinizi belirleyin ve kuaförünüzden isteyin. Favorilerinizi diğer gelin adayları ile paylaşmak için aşağıdaki butona en sevdiğiniz modeli yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat